Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Pralka x 1, Zmywarka x 1
Pralka x 1, Zmywarka x 1

Skąd:

Niemcy, Augsburg

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

646 zł
Przesyłki Piecyk
Piecyk

Skąd:

Niemcy, Helferskirchen

Dokąd:

Polska, Lębork
Cena:
450,00 zł

Oszczędność:

468 zł
Przesyłki grill gazowy
grill gazowy

Skąd:

Niemcy, Lehrte

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

56 zł
Przesyłki Kuchnia wolnostojąca
Kuchnia wolnostojąca

Skąd:

Niemcy, Barnstorf

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
399,00 zł

Oszczędność:

368 zł
Przesyłki stół chłodniczy
stół chłodniczy

Skąd:

Niemcy, Friedrichshafen

Dokąd:

Polska, Gliwice
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

236 zł
Przesyłki kuchnia gazowa gastronomiczna
kuchnia gazowa gastronomiczna

Skąd:

Niemcy, Marktoberdorf

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

309 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko sprawnie

Lodówka z zamrażarką

,
Trasa: Oxted - Warszawa

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Transport w umówionym terminie, bez problemu.

Pralka

Klient: Rafał S.
,
Trasa: Warszawa - Wrocław

Polecam serdecznie, transport odbył sie bez zadnych problemów. Odebrane z punktu terminowo i dostarczenie tez na termin. Polecam.

Pralka

Klient: Michał B.
,
Trasa: Gliwice - Versmold

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zamówienie transportu urządzeń AGD jest dobrym rozwiązaniem w różnych sytuacjach. Możliwe, że przeprowadzasz się i tego typu sprzęt jest na liście ładunków, które trzeba przewieźć ze starego do obecnego mieszkania. Niedawno zakupiłeś nową pralkę czy zamrażarkę albo sprzedałeś swoją? Sprzedajesz urządzenia AGD i chcesz wysyłać przedmioty do klientów? A może kupiłeś bliskiej osobie prezent i potrzebujesz przewoźnika, który dostarczy to do odbiorcy? Przewiezienie domowych urządzeń wymaga wyjątkowej ostrożności. Jest to zadanie raczej czasochłonne oraz dla wielu ludzi trudne. Trudno to zrobić samemu, więc o wsparcie z reguły prosi się znajomych czy członków rodziny. Co więcej, łatwo uszkodzić sprzęt w trakcie transportu. Przenoszenie urządzeń AGD nie jest przyjemne, więc należy także zachować ostrożność, by przy okazji nie zrobić sobie krzywdy. Pomimo tego urządzenia można przewieźć na własną rękę, lecz jeśli chcesz uniknąć tych trudności, warto przekazać przewóz doświadczonemu przedstawicielowi firmy transportowej. 

Zleć bez problemów transport

By to zrobić, opublikuj ogłoszenie w serwisie. Na start kliknij przycisk „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki musisz wypełnić formularz, jednak nie zajmie to więcej niż kilka minut. Wybierz kategorię „Maszyny i sprzęt”, a następnie podkategorię „Sprzęt AGD”. Nadaj tytuł swojemu ogłoszeniu. Dobrze jest wybrać tytuł jasny, taki, który od razu komunikuje czego dotyczy ogłoszenie, np. „Transport lodówki z Warszawy do Olsztyna” czy "Pilnie potrzebuję transportu auta na lawecie". Dzięki temu przewoźnicy od razu będą wiedzieli, czy są zainteresowani Twoją przesyłką. Bardzo ważne jest napisanie dokładnych wymiarów sprzętu. W ogłoszeniu trzeba podać długość, wysokość, szerokość oraz wagę. Najlepiej jest po prostu sprawdzić parametry, jednak dane często możesz również znaleźć w materiałach od producenta czy opisie przedmiotu. Jeśli nie jesteś pewny jak duży jest sprzęt, który musisz wysłać lub ile waży, wybierz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Mimo tego postaraj się ustalić szczegółowe informacje. Przewoźnik musi mieć świadomość, jakiego rodzaju urządzenie jest do przewiezienia a także jakie są jego wymiary. Dzięki temu będzie mógł właściwie wycenić przewóz i przygotować się do zadania. Przewoźnicy z reguły transportują tego rodzaju sprzęt w ramach doładunku. Dzięki temu cena jest bardziej atrakcyjna. Wymiary mają szczególne znaczenie – kierowcy muszą wiedzieć, czy ładunek zmieści się w samochodzie z pozostałymi transportowanymi ładunkami. Udziel odpowiedzi na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Urządzenie AGD wymaga przygotowania do przewozu. Poszczególni przewoźnicy zapewniają tego typu usługę, jednak musisz dokładnie zaznaczyć, że chcesz, by to przewoźnik zajął się zapakowaniem urządzenia. Podaj ilość sztuk, które planujesz wysłać. Jeśli przewidziałeś określoną kwotę, jaką możesz wydać na przewóz sprzętu AGD, uzupełnij pole „Budżet”. Zastanów się, czy interesuje Cię tylko przewóz czy transport wraz z ładunkiem jak i rozładunkiem. Sprzęt AGD dosyć ciężko przenosić z miejsca na miejsce, więc współpraca przewoźnika może się przydać. Najlepiej napisz też o tym, czy chodzi jedynie o zapakowanie do auta oraz wyładowanie z niego urządzeń, czy również o wniesienie oraz zniesienie urządzenia z wyższego piętra. Gdy wypełnisz już pierwszą stronę formularza, uzupełnisz wymiary, ustalisz rodzaj zlecenia i tak dalej, zostaje jeszcze wypełnienie drugiej części, tyczącej się trasy oraz dat. Wskaż nazwę miejscowości, z której ma zostać zabrany sprzęt AGD, a takż

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Niemcy już od 90 zł!

Zleć transport sprzętu AGD