Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport części lub akcesoriów pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą części i akcesoria.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 155 300 000 zł zaoszczędziliście z nami 155 300 000 zł 155 300 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 467 000 wystawionych przesyłek 1 467 000 wystawionych przesyłek 1 467 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
73 000 przewoźników 73 000 przewoźników 73 000 przewoźników

Niedawno przewiezione części pojazdów i akcesoria:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam

Dzwi auta osobowego

,
Trasa: Rożno-Parcele - Suwałki

Polecam

Silnik na auropalecie lub luzem

Klient: Marcin B.
,
Trasa: Siniarzewo - Silz

Wszystko OK, Polecam w 100% Terminowo i bezproblemowo :)))

Wydech - tłumik

,
Trasa: Kościelisko - Koczargi Stare

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Opisując sposoby przewozu aut, nie wolno pominąć kategorii takiej jak akcesoria i części samochodów. Jeśli kupiliśmy nową bądź używaną część samochodową, możliwe że będziemy potrzebowali przewozu. Może się także okazać, że musimy przetransportować zarówno samochód, jak i części z nim związane. W takiej sytuacji można rozważyć wybór przewoźników zarejestrowanych w giełdzie transportowej Clicktrans.

Organizując przewóz dla posiadanych części, powinniśmy wziąć pod uwagę stan, w jakim znajdują się przedmioty. Rodzaj przewozu będzie szczególnie znaczący w przypadku zniszczonych komponentów, bo może wymagać szczególnych działań ze strony zatrudnionego przewoźnika. Elementy zdekompletowane lub o nieregularnym kształcie najlepiej holować. Przygotowując je do przewozu warto położyć towar na przyczepie za pomocą specjalnego urządzenia bądź maszyny. Typ oraz stan przewożonych komponentów ma także wpływ na czas, jaki firma przewozowa powinna poświęcić na ładunek i rozładunek przewożonego towaru. Z tego powodu, konieczne jest szczegółowe poinformowanie przewoźnika o wszystkich szczegółach związanych z akcesoriami, które zamierzamy przetransportować. Przewoźnik może potrzebować więcej czasu na zorganizowanie właściwych urządzeń. By uniknąć opóźnień bądź nieporozumień, zalecamy z jak największym wyprzedzeniem przedstawić firmie transportowej wszelkie oczekiwania.

Realizacja udanego przewozu wymaga zapewnienia odpowiedniego sposobu zapakowania. W tym celu należy zaopatrzyć się w pewne materiały chroniące rzeczy podczas przewozu. Najłatwiejszym sposobem będzie zapakowanie przedmiotów w pudła kartonowe, które można znaleźć w pobliskich sklepach. Części mające ostre brzegi można dla bezpieczeństwa okryć kawałkami tektury. Kolejną ochronę zapewni folia piankowa oraz użycie tworzyw amortyzujących transportowany ładunek. Tak zabezpieczony karton trzeba jedynie obkleić taśmą klejącą

Wystawiając ogłoszenie na transport części i akcesoriów samochodowych, pamiętajmy o zawarciu znaczących szczegółów, od których będzie zależne dopasowanie optymalnej wyceny. Warto rozpocząć od napisania wymiarów przewożonych części bądź akcesoriów. By otrzymać odpowiednią wycenę przewozu, podaj ciężar, długość oraz szerokość ładunku. Wybranie odpowiedniego opakowania do akcesoriów zależy od ilości rzeczy, które chcemy wysłać. W zależności od rozmiaru ładunku, firma transportowa może zasugerować przewóz na palecie, zapakowane w kartonie lub w mniejszym pudełku. Znaczącym wyznacznikiem udanego przewozu będzie także odpowiednie przygotowanie części samochodowych do transportu. Używane części samochodowe powinny zostać opróżnione ze wszystkich płynów a także wyczyszczone z pozostałości smaru. Wszystkie małe elementy należy dokładnie zabezpieczyć przed przewozem.

Poniżej prezentujemy przykładowe zlecenia przewozu części oraz pojazdów zrealizowanych za pośrednictwem Clicktrans:

Elementy koparki z Danii do Polski

Elementy o wadze 1300 kg zostały przewiezione na trasie 1132 km w cenie 1700 zł.

Silnik na obszarze Polski

Na trasie Witkowo-Katowice o dystansie 366 kilometrów zrealizowano przewóz silnika na palecie o masie 650 kg. Zleceniodawca zdecydował się na ofertę wynoszącą 600 zł.

Szukasz transportu?

Transport części pojazdów Raciszyn już od 30 zł!

Zleć transport części pojazdów