Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport części lub akcesoriów pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą części i akcesoria.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione części pojazdów i akcesoria:

Przesyłki Rama
Rama

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Jastrzębie
Cena:
861,00 zł

Oszczędność:

1 141 zł
Przesyłki Rama
Rama

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Chorwacja, Zagrzeb
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

831 zł
Przesyłki Silnik Boxer 1,6
Silnik Boxer 1,6

Skąd:

Polska, Gdynia

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

150 zł
Przesyłki Dach twardy (hardtop) do kabrioletu
Dach twardy (hardtop) do kabrioletu

Skąd:

Niemcy, Beesten

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

409 zł
Przesyłki Dach twardy (hardtop) do kabrioletu
Dach twardy (hardtop) do kabrioletu

Skąd:

Niemcy, Beesten

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

434 zł
Przesyłki RAMA
RAMA

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Zgierz
Cena:
489,00 zł

Oszczędność:

648 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam

kompresor klimatyzacji x 50

Klient: Leszek K.
,
Trasa: Helmond - Przeźmierowo

Organizacja transportu przeprowadzona w sposób wzorowy. Zleceniobiorca wyjaśnia wszelkie wątpliwości w jasny sposób, na bieżąco kontaktuje się, pilnując odbioru wysylki przez kuriera. Polecam wszystkim!!!

Koło zimowe 18" x 4

,
Trasa: Rybnik - Olsztyn

Przeprowadzenie przez cały proces transakcji w świetnym stylu. Wszystko zostało precyzyjnie wyjaśnione w jaki sposób się będzie odbywać. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre ceny. Szczerze polecam !

Koło samochodowe x 4

,
Trasa: Zduńska Wola - Tąpkowice

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak transportować części i akcesoria pojazdów?

Omawiając sposoby transportu pojazdów, nie można pominąć grupy takiej jak akcesoria i części pojazdów. Jeżeli zakupiliśmy nową bądź używaną część samochodową, możliwe że potrzebujmy przewozu. Może się również okazać, że zmuszeni będziemy przewieźć zarówno samochód, jak i części z nim powiązane. W takiej sytuacji warto rozważyć skorzystanie z usług przewoźników zarejestrowanych w giełdzie transportowej Clicktrans.pl.

Organizując przewóz dla posiadanych akcesoriów, powinniśmy wziąć pod uwagę stan, w jakim znajdują się przedmioty. Typ transportu będzie szczególnie znaczący w przypadku uszkodzonych części, bo może wymagać dodatkowych działań po stronie wybranego przewoźnika. Elementy niepełne lub o nieregularnym kształcie najlepiej transportować poprzez holowanie. Przygotowując je do przewozu warto umieścić rzeczy na przyczepie przy pomocy specjalnego urządzenia lub maszyny. Typ i stan przewożonych komponentów ma także wpływ na ilość czasu, jaki firma transportowa powinna poświęcić na załadowanie i rozładowanie transportowanego towaru. Dlatego konieczne jest dokładne poinformowanie zleceniobiorcy o wszystkich szczegółach dotyczących części, które zamierzamy przetransportować. Firma może potrzebować więcej czasu na przygotowanie właściwych urządzeń. By uniknąć opóźnień lub nieporozumień, warto ze stosownym wyprzedzeniem przedstawić firmie transportowej wszelkie wymagania.

Zorganizowanie udanego transportu wymaga zagwarantowania właściwego sposobu spakowania. W tym celu warto wyposażyć się w solidne materiały ochronne dla rzeczy w trakcie przewozu. Najprostszym sposobem będzie zapakowanie przedmiotów w pudła kartonowe, które można znaleźć w wielu supermarketach. Części posiadające ostre krawędzie można dla bezpieczeństwa okryć makulaturą. Dodatkową ochronę zapewni folia bąbelkowa a także użycie tworzyw amortyzujących przewożony ładunek. Tak przygotowany karton trzeba jedynie okryć taśmą klejącą

Wystawiając zlecenie na transport części oraz akcesoriów samochodowych, pamiętajmy o podaniu niezbędnych szczegółów, od których będzie zależało zaproponowanie korzystnej wyceny. Warto rozpocząć od napisania rozmiaru transportowanych części lub akcesoriów. By otrzymać właściwą wycenę transportu, podaj ciężar, długość oraz szerokość ładunku. Dopasowanie odpowiedniego opakowania do części zależy od liczby rzeczy, które planujemy wysłać. W zależności od rozmiaru przesyłki, przewoźnik może zaproponować transport na palecie, schowane w kartonie lub w mniejszym opakowaniu. Ważnym wyznacznikiem udanego przewozu będzie również odpowiednie przygotowanie akcesoriów samochodowych do przewozu. Zużyte części samochodowe muszą zostać opróżnione ze wszelkich płynów i oczyszczone z pozostałości smaru. Wszystkie małe elementy należy jak najlepiej zabezpieczyć przed wysyłką.

W dalszej części tekstu przedstawione są przykładowe zlecenia transportu części i akcesoriów samochodów zrealizowanych z Clicktrans:

Elementy koparki z Danii do Polski

Komponenty o wadze 1300 kg zostały przetransportowane na dystansie 1132 km w cenie 1700 zł.

Silnik na obszarze Polski

Na trasie Witkowo-Katowice (366 km) wykonano transport silnika na palecie o masie 650 kg. Zleceniodawca zdecydował się na wycenę wynoszącą 600 zł.

Szukasz transportu?

Transport części pojazdów Rzeszów już od 30 zł!

Zleć transport części pojazdów