Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
81 000 przewoźników 81 000 przewoźników 81 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rower miejski
Rower miejski

Skąd:

Niemcy, Nettetal

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

107 zł
Przesyłki Rower miejski
Rower miejski

Skąd:

Niemcy, Nettetal

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
220,00 zł

Oszczędność:

108 zł
Przesyłki rower trekkingowy
rower trekkingowy

Skąd:

Polska, Płock

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

123 zł
Przesyłki Rower
Rower

Skąd:

Polska, Chocianów

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

109 zł
Przesyłki rower trekkingowy
rower trekkingowy

Skąd:

Polska, Dębnica Kaszubs (...)

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
140,00 zł

Oszczędność:

115 zł
Przesyłki Rowerek dziecięcy koła 20 cali
Rowerek dziecięcy koła 20 cali

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Poznań
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Rewelacja bardzo bardzo polecam ,swietny kontakt wszystko sprawnie i dobra cena!

Rowerek dzieciecy

,
Trasa: Katowice - Kraków

Kontakt był bez problemowy i wszystko odbyło się w czasie. Odbiór paczek był od moich znajomych, więc zmienił się adres i ilość paczek. Te zmiany nie stanowiły problemu dla przewoźnika i za dodatkowa opłata odebrał również dodatkowe paczki.

Rower x 1, Mata do yogi x 1, Plecak turystyczny x 1, Odkurzacz z ładowarka w pudle x 1

Klient: Marcin K.
,
Trasa: Oksford - Wrocław

Bardzo mili i weseli Panowie. Przesyłka odebrana i dostarczona w umówionym czasie. Na pewno polecam i sama będę jeszcze korzystała.

Rower szosowy zapakowany w karton

Klient: Tomasz .
,
Trasa: Warszawa - Ostia

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Transportując rower z Clicktrans, zazwyczaj nie ma potrzeby pakowania go. Wystarczy, że przekażesz jednoślad przewoźnikowi. Jednak w przypadku gdy przewoźnik wymaga zapakowania roweru, zrób to przemyślanie. Jeżeli rower nie jest oryginalnie zapakowany, powinno się przystosować go do przewozu. Jeżeli wolisz, aby pakowaniem oraz ochroną roweru zajęła się firma transportowa, wspomnij o tym w zleceniu. Ten detal warto zamieścić w polu „Informacje dodatkowe”. Niektóre firmy oferują tego rodzaju działania. Alternatywą jest samodzielne ogarnięcie ładunku. Rower najlepiej przewozić w opakowaniu rowerowym. Możesz do tego użyć oryginalne pudełko, w którym rower znajdował się w momencie kupienia. Jeśli opakowanie zostało wyrzucone bądź zgubione, będziesz potrzebować nowego. Warto kupić karton o tych samych wymiarach np. w sklepie budowlanym lub wybrać się do sklepu rowerowego. Przed spakowaniem roweru w pudełku zalecane jest odkręcenie bądź usunięcie wszystkich ruchomych elementów. Najlepiej zdjąć pedały, zdjąć sztycę wraz z siodełkiem, zdemontować lampy, dzwonek, odkręcić kierownicę lub poluzować ją a następnie ułożyć wzdłuż ramy. Części te można schować w różnych, małych pudełkach a mniejsze pudełka włożyć do dużego opakowania. Innym sposobem jest zabezpieczenie ich kawałkami tektury i przyklejenie do stelaża. Ramę i kierownicę ochroń folią bąbelkową, warstwa folii powinna mieć grubość min. 2 centymetrów. Znajdziesz ją w większych dyskontach, marketach budowlanych bądź sklepach internetowych. Jest bardzo przydatna, przydaje się podczas pakowania różnego rodzaju przedmiotów, w tym także jednośladów. Na odstających elementach takich jak śruby bądź przerzutki umieszcza się kartonowe warstwy. Koniecznie trzeba mieć na uwadze, aby zapełnić puste przestrzenie w kartonie. Po zmieszczeniu ładunku w kartonie, z pewnością pozostanie wolne miejsce. Do zapełnienia warto wykorzystać sporo różnorakich tekstyliów. Wywołana już folia bąbelkowa dobrze sprawdza się w trakcie zawijania części, lecz można również wykorzystać zbite zwoje tej folii jako wypełniacz. To samo dotyczy folii stretch. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są też zwinięte kartki, tektury oraz innego rodzaju papiery. Wypełniacze amortyzują pakunek oraz sprawiają, że rower nie przemieszcza się w środku kartonu. Górną i dolną część pakunku trzeba zabezpieczyć za pomocą dodatkowych warstw. Karton powinien zostać ostrożnie zaklejony szeroką, mocną taśmą. 

Zlecając przewóz w serwisie, opisz w jakim stanie znajduje się jednoślad. Jeśli jest już złożony, napisz to na stronie. Przedstaw dokładnie wymiary przesyłki: wysokość, szerokość, długość czy wagę. Jeśli wymagasz transportu więcej niż jednego roweru, podaj właściwą ilość sztuk. Gdy jednoślady różnią się od siebie wielkością, musisz przedstawić je oddzielnie. Możesz do tego wykorzystać pole „Informacje dodatkowe”. Gdy opublikujesz zlecenie, otrzymasz wyceny od firm transportowych. Wysyłaj do nich wiadomości, w przypadku gdy masz jakieś wątpliwości. Najlepiej ustalić jak najwięcej istotnych szczegółów przed zawarciem zlecenia. Możesz to zrobić wymieniając wiadomości przez stronę. Po wskazaniu jednej z propozycji dostaniesz dane kontaktowe oferenta, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio oraz uzgodnić wszelkie pozostałe detale związane z przewozem sprzętu. Pamiętaj o tym, aby zapytać przewoźnika o to, czy ma polisę. Dzięki temu w przypadku uszkodzenia ładunku podczas transportu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Zalecamy dodatkowo stworzenie listu przewozowego oraz umowy transportowej. Są to typowe umowy podpis

Szukasz transportu?

Transport rowerów Rzeszów już od 70 zł!

Zleć transport roweru