Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

64 zł
Przesyłki Paczka x 8
Paczka x 8

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Wielka Brytania, Londyn
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

614 zł
Przesyłki Część samochodowa x 4
Część samochodowa x 4

Skąd:

Polska, Grodzisk Mazowi (...)

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
120,00 zł

Oszczędność:

111 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
160,00 zł

Oszczędność:

148 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
75,00 zł

Oszczędność:

69 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
120,00 zł

Oszczędność:

59 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko zgodnie z ustaleniami. Polecam

Worek x 2

Klient: Kamil K.
,
Trasa: Warszawa - Voorhout

Paczki dotarły punktualnie i bez jakichkolwiek uszkodzeń. Polecam

Paczka x 6

,
Trasa: Szczecin - Meerbusch

Polecam tego przewoźnika

Paczka x 3

Klient: Arek K.
,
Trasa: Campogalliano - Zapole

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić przewóz przesyłki, opublikuj zlecenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że wejdziesz w podstronę „Zleć transport” i uzupełnisz formularz. Nie zapomnij o kliknięciu pasującej kategorii. Podaj szczegółowe wymiary pakunku lub paczek, jeśli jest ich więcej. Określ wagę. Informacje te są niezwykle istotne dla przewoźników, muszą oni być świadomi, ile miejsca zajmuje Twoja przesyłka, aby móc zdecydować, czy są w stanie to przewieźć. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są ważne w przypadku małych przesyłek, mimo tego nawet gdy przesyłka jest malutka, należy z detalami ją przedstawić. Firmy przewozowe często przewożą niemało paczek równocześnie, dlatego muszą wiedzieć, jak duża jest każda z nich. Wpisz adres odbioru i dostarczenia przesyłki, najlepiej ustaw także daty. Konkrety możesz uzgodnić z przewoźnikiem później, jednak jeśli wiesz wszystko już w trakcie publikowania zlecenia, możesz je dodać w formularzu oraz określić nawet godzinę, w której realny jest odbiór paczki. 

W przypadku gdy w opakowaniu znajdują się rzeczy delikatne albo wymagające zapewnienia szczególnych warunków podczas transportu, powiadom o tym zleceniobiorcę. Dotyczy to na przykład przesyłek zawierających szkło, ceramikę, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, żywność bądź inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Przygotowanie oraz ochrona paczek

Paczki powinny być właściwie zabezpieczone. Firmy przewozowe oraz kurierskie zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Właściwe przygotowanie pakunku jest przez to istotne z niemałej liczby powodów. Jeśli przesyłka zostanie uszkodzona w trasie, a była odpowiednio zabezpieczona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie firmy przewożącej. Podsumowując dbałość o opakowanie paczki pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w przypadku uszkodzenia. Ponadto, naturalnie, każdy chce tego typu uszkodzeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego poszczególna paczka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar i ciężar przedmiotów przeznaczonych do transportu. Paczki zazwyczaj łączy się z kartonami i pudełkami. Sporo osób ma pod dachem jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z poprzednich zakupów schowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania zwykle można wykorzystać, jednak trzeba upewnić się, że są dobrej jakości. Jeśli nie posiadasz w domu żadnych kartonów, możesz kupić je w sklepie budowlanym lub w internecie. Innym sposobem jest udanie się do okolicznego spożywczaka czy dyskontu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś niepotrzebne kartony. Sklepy zwykle pozbywają się kartonów od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i pójść do niego od razu po tym. Takie opakowania i tak są utylizowane, więc użycie ich jest ekologiczne oraz szczególnie praktyczne. Jednak, używając kartonów znalezionych na strychu bądź w piwnicy, musisz także upewnić się, że są mocne i nie posiadają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, byś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, ważne jest również zerwanie wszystkich zbędnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni używanych już kartonów często są różnego rodzaju przylepki, napisane długopisem notatki i tak dalej. Wszystkie te oznaczenia trzeba usunąć i zamieścić jedynie adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie i naklejenie jej na ścianie kartonu. Miejsce doręczenia możesz napisać również ciemnym, grubym markerem. N

Szukasz transportu?

Transport paczek Rzeszów już od 30 zł!

Zleć transport paczek