Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami 179 838 000 zł 179 838 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek 1 670 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
81 000 przewoźników 81 000 przewoźników 81 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Widły paletowe
Widły paletowe

Skąd:

Polska, Dobczyce

Dokąd:

Polska, Pisz
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

245 zł
Przesyłki maszyna cukiernicza
maszyna cukiernicza

Skąd:

Polska, Bydgoszcz

Dokąd:

Polska, Przemyśl
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

506 zł
Przesyłki żmijka do zboża x 6
żmijka do zboża x 6

Skąd:

Polska, Żyrowa

Dokąd:

Polska, Gierzwałd
Cena:
400,00 zł

Oszczędność:

470 zł
Przesyłki wózek przemysłowy dł. 6m
wózek przemysłowy dł. 6m

Skąd:

Polska, Kluczbork

Dokąd:

Polska, Tuczępy
Cena:
677,00 zł

Oszczędność:

490 zł
Przesyłki Podnośnik nożycowy , dwa najazdy , waga około 2 t
Podnośnik nożycowy , dwa najazdy , waga około 2 t

Skąd:

Polska, Chodzież

Dokąd:

Polska, Czerwińsk nad W (...)
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

982 zł
Przesyłki Maszyna
Maszyna

Skąd:

Polska, Nowy Tomyśl

Dokąd:

Polska, Dobieszowice
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

205 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko w najlepszym porządku. Zbiornik odebrany, zabezpieczony, dostarczony bezpiecznie. POLECAM.

przewóz zbiornika stalowego, laweta albo otwarty bus

,
Trasa: Konstancin-Jeziorna - Częstochowa

polecam

Taśmociagi 5 szt.

,
Trasa: Waganowice - Bukowiec

rewelacyjny kontakt - przesyłka dotarła bardzo szybko polecam

skaner x 2

Klient: Arek K.
,
Trasa: Eindhoven - Łubianka

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego wymiary i rodzaj zastosowania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty transportu.

Przewożone maszyny często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zwykle potrzebują specjalnego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze przemyślany i kompetentnie wykonany, by zapobiec możliwym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju urządzenia potrzebują dostosowania rozwiązań usprawniających wykonanie przewozu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych przypadkach do przewozu urządzeń właściwe będą standardowe pojazdy, sprawdzające się także w transporcie innych ładunków, np. naczepy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że towar, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas potrzebny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport granulatora bądź koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne oraz niezagrożone przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, samochody dostawcze, oraz każdego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, dźwigi czy platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju urządzenia oraz celu ładunku.

Koszt przewozu jest zależny od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej stawki.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą także opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności oraz pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest szczególnie ważne w przypadku urządzenia nietypowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do przewożonego ładunku, warto przekazać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny lub sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały także zakładane daty realizacji transportu. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia przewozowego są fotografie ładunku. Im więcej szczegółów umieścimy w

Szukasz transportu?

Transport maszyn Dobczyce już od 200 zł!

Zleć transport maszyn