Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Silos na cement
Silos na cement

Skąd:

Norwegia, Årnes

Dokąd:

Polska, Klonowo Dolne
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Przesyłki ploter wielkoformatowy
ploter wielkoformatowy

Skąd:

Norwegia, Sandefjord

Dokąd:

Polska, Zamość
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

1 060 zł
Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Zbiornik cementu z podajnikiem
Zbiornik cementu z podajnikiem

Skąd:

Polska, Chróstnik

Dokąd:

Polska, Dąbrowica
Cena:
700,00 zł

Oszczędność:

822 zł
Przesyłki przenśnik ze skanerem
przenśnik ze skanerem

Skąd:

Niemcy, Willich

Dokąd:

Polska, Łubianka
Cena:
1 009,00 zł

Oszczędność:

1 184 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

szybko, sprawnie bardzo dobry kontakt z przewoźnikiem. Polecam

PIŁA PRZECINARKA

Klient: Mateusz L.
,
Trasa: Szczecin - Zabrze

Super Przewoźnik wszystko na czas godny polecenia pomocny

Stół chłodniczy

Klient: Marek D.
,
Trasa: Bielsko-Biała - Malbork

Przewoźnik OK, Polecam.

walce

Klient: Konrad D.
,
Trasa: Radzionków - Płouszowice-Kolonia

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy wtryskarki. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego wymiary oraz sposób zastosowania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie zlecenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane maszyny często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie zaplanowany i kompetentnie wykonany, aby przeciwdziałać ewentualnym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny wymagają dostosowania rozwiązań usprawniających realizację przewozu na każdym etapie, począwszy od załadunku. W wielu sytuacjach do transportu sprzętu odpowiednie będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się także w przewozie innych ładunków, np. platformy czy kontenery. Może się jednak okazać, że towar, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas potrzebny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Przewóz granulatora czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, oraz wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są także dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, charakteru przewozu, rodzaju maszyny a także przeznaczenia ładunku.

Koszt przewozu jest uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą także opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed dopięciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest wyjątkowo ważne w przypadku sprzętu nietypowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego towaru, warto przekazać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, którym dysponujemy. Rzetelne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane terminy organizacji transportu. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia przewozowego są fotogra

Szukasz transportu?

Transport maszyn Norwegia już od 350 zł!

Zleć transport maszyn