Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Opona x 4
Opona x 4

Skąd:

Norwegia, Lier

Dokąd:

Polska, Poręba
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

296 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Norwegia, Stavanger

Dokąd:

Polska, Brzeg
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

462 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Norwegia, Trondheim

Dokąd:

Polska, Szczecin
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

384 zł
Przesyłki Walizka
Walizka

Skąd:

Norwegia, Oslo

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

260 zł
Przesyłki Walizka
Walizka

Skąd:

Norwegia, Oslo

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

245 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Norwegia, Trondheim

Dokąd:

Polska, Maśluchy
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

150 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Kontakt 12/10, kultura na najwyżższym poziomie ;) Dzięki!

Rower w Kartonie

,
Trasa: Uhldingen-Mühlhofen - Sosnowiec

Wszsytko w jak najlepszym porządku! Gorąco polecam!

Paczka x 3

Klient: Arek K.
,
Trasa: Tajęcina - Östersund

Wszystko wporzadku.bardzo dobry kontakt. Polecam

Część samochodowa x 5

Klient: Klaudia M.
,
Trasa: Kraków - Wolanów

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić transport przesyłki, wystaw zlecenie w naszym serwisie. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Zleć transport” i uzupełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o kliknięciu pasującej kategorii. Podaj szczegółowe wymiary pakunku lub paczek, w sytuacji gdy jest ich więcej. Określ wagę. Dane te są szczególnie ważne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, jak dużo miejsca zajmie Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie ją zabrać. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są istotne w przypadku małych paczek, mimo tego nawet jeśli paczka jest malutka, należy szczegółowo ją przedstawić. Firmy przewozowe często przewożą niemało przesyłek razem, dlatego powinny mieć informację o tym, jak wielka jest każda z nich. Podaj adres załadunku oraz dostarczenia przesyłki, najlepiej wyznacz także terminy. Szczegóły możesz uzgodnić z oferentem w przyszłości, ale gdy wiesz wszystko już podczas wystawiania zlecenia, możesz je dodać w formularzu oraz określić nawet godzinę, w której realny jest odbiór ładunku. 

Jeżeli w paczkach są przedmioty delikatne lub potrzebujące zapewnienia szczególnych warunków w trakcie transportu, powiadom o tym przewoźnika. Tyczy się to na przykład ładunków zawierających szkło, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, żywność bądź inne przedmioty, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Spakowanie oraz ochrona paczek

Ładunki muszą być odpowiednio chronione. Firmy przewozowe oraz kurierskie zwykle oczekują zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Poprawne zapakowanie ładunku jest przez to ważne z niemałej liczby powodów. Gdy przesyłka zostanie zniszczona w trasie, a została dobrze ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Podsumowując dbałość o zapakowanie paczki pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w przypadku zniszczenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce tego typu uszkodzeń uniknąć i to jest głównym powodem, dla którego każda paczka powinna być właściwie zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar i waga rzeczy przeznaczonych do przewozu. Pakunki zazwyczaj kojarzy się z kartonami i pudłami. Wiele osób ma w domu jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w piwnicy. Takie kartony zazwyczaj można wykorzystać, jednak trzeba upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie masz w mieszkaniu żadnych kartonów, możesz kupić je w markecie budowlanym bądź sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest pójście do pobliskiego spożywczaka czy dyskontu i spytanie obsługi, czy posiada jakieś zbędne tektury. Dyskonty zazwyczaj pozbywają się opakowań od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont odbiera dostawy i wybrać się do niego zaraz po tym. Takie kartony i tak zostają utylizowane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne oraz szczególnie praktyczne. Jednak, używając opakowań znalezionych na strychu czy w piwnicy, musisz także upewnić się, że są wytrzymałe i nie posiadają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, byś na paczce umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest również usunięcie wszystkich niepotrzebnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz używanych już opakowań często znajdują się różnego rodzaju przylepki, zapisane markerem teksty itp. Każde pozostałości trzeba usunąć i zamieścić tylko adres odbiorcy. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na białej kopercie i naklejenie jej na powierzchni kartonu. Miejsce doręczenia możesz wypisać także czarnym, niecienkim mazakiem. Byle,aby był jasny i czytelny.

Szukasz transportu?

Transport paczek Norwegia już od 80 zł!

Zleć transport paczek