Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą pojazdy.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione pojazdy:

Przesyłki Mulczer 4.5m
Mulczer 4.5m

Skąd:

Niemcy, Straelen

Dokąd:

Polska, Głubczyce
Cena:
1 400,00 zł

Oszczędność:

1 014 zł
Przesyłki Przyczepka motocyklowa
Przyczepka motocyklowa

Skąd:

Niemcy, Mannheim

Dokąd:

Polska, Świecko
Cena:
369,00 zł

Oszczędność:

302 zł
Przesyłki Siewnik do kukurydzy
Siewnik do kukurydzy

Skąd:

Niemcy, Linden

Dokąd:

Polska, Janków Zaleśny
Cena:
1 661,00 zł

Oszczędność:

1 062 zł
Przesyłki rower tandem 255 cm
rower tandem 255 cm

Skąd:

Niemcy, Friesoythe

Dokąd:

Polska, Laryszów
Cena:
554,00 zł

Oszczędność:

650 zł
Przesyłki Komplet kół aluminiowych wraz z oponami  x 4
Komplet kół aluminiowych wraz z oponami x 4

Skąd:

Niemcy, Brunszwik

Dokąd:

Niemcy, Neumarkt in der (...)
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Przesyłki Wózek widłowy
Wózek widłowy

Skąd:

Niemcy, Reinheim

Dokąd:

Polska, Kłocko
Cena:
2 500,00 zł

Oszczędność:

3 314 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Szybko, sprawnie, przewoźnik kompetentny z dużym poczuciem humoru.

rower górski

,
Trasa: Kraków - Norymberga

Profesjonalnie, szybko, bez jakichkolwiek komplikacji, wszystko tak jak uzgodnione. Polecam innym, na pewno skorzystamy ponownie jak tylko będzie okazja!!

Koparka cat326f

Klient: Janusz K.
,
Trasa: Czechowice-Dziedzice - Nowa Sól

Szybko, sprawnie, konkretnie i w dobrych pieniądzach. Znakomity kontakt, błyskawiczne odpowiedzi na pytania, bardzo rzetelny, solidny i wart polecenia przewoźnik. Bardzo dziękuję.

rower

Klient: Dariusz U.
,
Trasa: Busko-Zdrój - Warszawa

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport innych pojazdów

Firmy w bazie Clicktrans oferują ogromny zakres zleceń przewozowych w kategorii transportu różnorodnych środków transportu. Spora liczba ogłoszeń o przewozie tyczy się samochodów – na stronie jest obecnie ponad 2 tys. aktywnych zleceń tego rodzaju. Nie znaczy to jednak, że na giełdzie brakuje przestrzeni dla mniej standardowych pojazdów. W sekcji „Pojazdy inne” znaczące miejsce mają między innymi jednoślady, maszyny rolnicze bądź pojazdy budowlane jako szczególnie liczne podsekcje. Jeżeli poszukujesz przewozu dla pojazdu, kliknij opcję „Zleć transport”, a następnie opcję „Pojazdy inne” z konkretną podkategorią. Można wybrać 12 różnych opcji. Jeżeli żadna z nich nie pasuje do opisu rzeczy, powinno się wybrać wariant „Pozostałe pojazdy”.

Organizując przewóz maszyny rolniczej, warto mieć na uwadze specyficzne wytyczne wiążące się z potencjalnym transportem. Decydującą sprawą podczas realizacji przewozu są wymiary danej maszyny, zwłaszcza ponadnormatywne gabaryty. Potencjalny przewoźnik powinien przez to odpowiadać ścisłym zasadom, posiadać sprzęt oraz zgodami na przewóz nietypowych środków transportu.

Pojazdy budowlane również należą do kategorii wymagającej szczegółowego dogadania warunków transportu. Oprócz aspektów takich jak specjalizacja firmy przewozowej w transporcie środków transportu o unikalnych gabarytach, istotny jest również typ przewozu. Sprzęty na budowach najczęściej przewożone są przy użyciu przyczep i lawet.

Szukając ofert transportu przyczep, możemy wykorzystać mniej szczegółową podsekcję „Przyczepy” i „Przyczepy kempingowe”. Tutaj również praktykuje się przewóz na lawecie. Dodatkową częstą metodą transportu jest holowanie przyczepy. W tym drugim przypadku, trzeba dopiąć kwestie prawne danego rodzaju przewozu.

Do nietypowych, ale także oferowanych w serwisie Clicktrans usług, zalicza się przewóz pojazdów historycznych. Duża odpowiedzialność jest tutaj po stronie posiadacza pojazdu, który powinien dysponować odpowiednimi dokumentami poświadczającymi status pojazdu o znaczeniu historycznym.

Najbardziej popularną kategorię „Pojazdów innych” stanowią bicykle. W sytuacji zlecenia przewozu jednośladu, zleceniodawca może we własnym zakresie zadbać o sposób przygotowania towaru do transportu poprzez właściwe spakowanie. Potrzebne będą adekwatne gabarytowo kartony lub pudła , a także mniejsze pudełka, w których zmieszczą się poszczególne elementy jednośladu.

Strona Clicktrans zapewnia również wystawienie zlecenia o przewozie maszyn takich jak quady czy gokarty. W tych przypadkach istotne jest szczegółowe ustalenie gabarytów pojazdu a także dopasowanie jak najbardziej stabilnego i bezpiecznego typu przewozu. Przewoźnik może zarekomendować użycie naczepy albo busa.

Na giełdzie przewozowej wystawić można także skutery wodne oraz śnieżne. Najlepszym sposobem przewozu będzie umieszczenie ładunku na odpowiednio zabezpieczonej i osłoniętej palecie, którą następnie przenieść można do vana albo przyczepy.

Na Clicktrans oferty przewozu uzyskać mogą także posiadacze statków powietrznych. Z pomocą giełdy zdarzało się już przewieźć między innymi helikoptery czy wiatrakowiec.

Zakładka związana z pojazdami unikalnymi służy nie tylko znalezieniu transportu jednolitych środków transportu, lecz również poszczególnym częściom i dodatkom z nimi związanymi. W przypadku braku opcji dopasowania pojazdu do którejkolwiek z podanych rodzajów, przydatna będzie kategoria „Pozostałe pojazdy”.

Na całościową kwotę transportu wpływ ma wiele czynników. Decydujący wpływ odgrywa kwestia wymiarów poja

Szukasz transportu?

Transport pojazdów Niemcy już od 290 zł!

Zleć transport pojazdu