Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą pojazdy.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione pojazdy:

Przesyłki przyczepka samochodowa
przyczepka samochodowa

Skąd:

Norwegia, Steinsholt

Dokąd:

Polska, Włocławek
Cena:
1 230,00 zł

Oszczędność:

527 zł
Przesyłki przyczepka samochodowa
przyczepka samochodowa

Skąd:

Norwegia, Steinsholt

Dokąd:

Polska, Włocławek
Cena:
1 000,00 zł

Oszczędność:

493 zł
Przesyłki Opony do traktora 2 szt
Opony do traktora 2 szt

Skąd:

Norwegia, Nissedal

Dokąd:

Polska, Częstochowa
Cena:
1 100,00 zł

Oszczędność:

1 291 zł
Przesyłki Wozidło Cat 730 z Tynset, NO do Gdańska
Wozidło Cat 730 z Tynset, NO do Gdańska

Skąd:

Norwegia, Tynset

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
2 900,00 zł

Oszczędność:

1 243 zł
Przesyłki Przyczepa gastronomiczna
Przyczepa gastronomiczna

Skąd:

Norwegia, Tynset

Dokąd:

Polska, Tychy
Cena:
3 600,00 zł

Oszczędność:

4 226 zł
Przesyłki Przyczepa gastronomiczna
Przyczepa gastronomiczna

Skąd:

Norwegia, Tynset

Dokąd:

Polska, Tychy
Cena:
3 500,00 zł

Oszczędność:

2 238 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko w porządku, bezproblemowo. Przewoźnik na bieżąco informował zarówno nadawcę jak i odbiorcę. Bardzo profesjonalnie.

Rower miejski

Klient: Joachim H.
,
Trasa: Gdynia - Rotterdam

Wszystko super, polecam tego użytkownika! Szybko i bezpiecznie dostarczył rowery z Barcelony do Poznania, bardzo miły kontakt. Dziękuje!

Rower cruiser Electra

Klient: Paweł N.
,
Trasa: Gavà - Poznań

polecam

3rowery

,
Trasa: Warszawa - Lubiatowo

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Transport innych pojazdów

Przewoźnicy zarejestrowani w Clicktrans realizują ogromny zakres usług przewozowych w kategorii przewozu różnorodnych pojazdów. Spora liczba ogłoszeń o przewozie dotyczy samochodów – w serwisie jest obecnie więcej niż dwa tys. aktywnych przesyłek tego rodzaju. Nie znaczy to jednak, że na giełdzie nie ma miejsca dla mniej standardowych pojazdów. W sekcji „Pojazdy inne” istotne miejsce zajmują m.in. jednoślady, maszyny rolnicze albo pojazdy budowlane jako szczególnie popularne podsekcje. Jeśli potrzebujesz przewozu dla sprzętu, kliknij opcję „Zleć transport”, a następnie opcję „Pojazdy inne” z konkretną podkategorią. Można wybrać 12 zróżnicowanych opcji. Jeśli żadna z nich nie pasuje do opisu rzeczy, powinno się zdecydować na opcję „Pozostałe pojazdy”.

Organizując przewóz sprzętu rolniczego, należy mieć na uwadze specyficzne wymogi związane z ewentualnym transportem. Decydującą kwestią przy realizacji transportu są rozmiary tej maszyny, w szczególności ponadnormatywne gabaryty. Potencjalny przewoźnik powinien zatem odpowiadać konkretnym kryteriom, dysponować sprzętem oraz zgodami na przewóz nietypowych pojazdów.

Sprzęty używane w budownictwie również należą do grupy wymagającej szczegółowego dogadania warunków przewozu. Oprócz aspektów typu doświadczenie firmy przewozowej w transporcie środków transportu o nietypowych wymiarach, znaczący jest także typ przewozu. Sprzęty budowlane najczęściej transportowane są przy użyciu przyczep i lawet.

Szukając wycen transportu przyczep, możemy wykorzystać mniej szczegółową podsekcję „Przyczepy” oraz „Przyczepy kempingowe”. Tutaj także stosuje się transport na lawecie. Dodatkową częstą metodą przewozu jest holowanie przyczepy. W tym drugim przypadku, trzeba dopiąć kwestie prawne wybranego sposobu przewozu.

Do nietypowych, ale także dostępnych w serwisie Clicktrans usług, zalicza się przewóz pojazdów historycznych. Duża odpowiedzialność jest w tym przypadku po stronie posiadacza pojazdu, który powinien posiadać właściwe papiery zaświadczające specyfikę pojazdu o znaczeniu historycznym.

Najbardziej popularną kategorię „Pojazdów innych” stanowią rowery. W sytuacji zamówienia przewozu roweru, zleceniodawca może sam zadbać o sposób przygotowania towaru do transportu poprzez odpowiednie zapakowanie. Przydatne będą adekwatne gabarytowo opakowania lub pudła , a także mniejsze opakowania, w których zmieszczą się konkretne elementy jednośladu.

Serwis Clicktrans umożliwia także opublikowanie ogłoszenia o przewozie pojazdów takich jak quady bądź gokarty. W tych przypadkach ważne jest dokładne ustalenie gabarytów samochodu oraz dopasowanie jak najbardziej pewnego oraz bezpiecznego typu transportu. Firma transportowa może zarekomendować użycie naczepy albo busa.

Na giełdzie przewozowej przewieźć można także skutery wodne i śnieżne. Najlepszym typem transportu będzie postawienie ładunku na odpowiednio zabezpieczonej oraz okrytej palecie, którą następnie załadować można do vana lub naczepy.

Na Clicktrans oferty przewozu uzyskać mogą także posiadacze statków powietrznych. Z pomocą giełdy udało się już przewieźć między innymi motolotnie czy wiatrakowiec.

Kategoria związana z pojazdami niestandardowymi służy nie tylko poszukiwaniom przewozu całościowych środków transportu, lecz również konkretnym częściom oraz akcesoriom z nimi powiązanymi. W sytuacji gdy brakuje możliwości dostosowania pojazdu do jakiejkolwiek z wymienionych kategorii, przydatna będzie opcja „Pozostałe pojazdy”.

Na całkowitą kwotę transportu wpływ ma sporo czynników. Decydujący wpływ stano

Szukasz transportu?

Transport pojazdów Norwegia już od 290 zł!

Zleć transport pojazdu