Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka x 10, Worek x 1
Paczka x 10, Worek x 1

Skąd:

Francja, Saint-Denis

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
726,00 zł

Oszczędność:

756 zł
Przesyłki Paleta
Paleta

Skąd:

Francja, Neuville-en-Fer (...)

Dokąd:

Polska, Stary Sącz
Cena:
390,00 zł

Oszczędność:

282 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Francja, Paryż

Dokąd:

Polska, Mszczonów
Cena:
900,00 zł

Oszczędność:

937 zł
Przesyłki Walizka x 5
Walizka x 5

Skąd:

Francja, Antibes

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
500,00 zł

Oszczędność:

663 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Francja, Cambrai

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
310,00 zł

Oszczędność:

286 zł
Przesyłki Paczka x 16
Paczka x 16

Skąd:

Francja, Le Creusot

Dokąd:

Polska, Żołędowo
Cena:
1 500,00 zł

Oszczędność:

643 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Kontakt 12/10, kultura na najwyżższym poziomie ;) Dzięki!

Rower w Kartonie

,
Trasa: Uhldingen-Mühlhofen - Sosnowiec

Profesjonalna obsługa. Stały kontakt był tylko poprzez email ,wszelkie odp na moje wiadomosci przychodzily niemalże natychmiastowo I były pomocne.Po paczkę kurier pojawił się dokładnie w wyznaczonym terminie I tak samo paczka zostala dostarczona do odb.

Paczka

Klient: Adrian C.
,
Trasa: Londyn - Olsztyn

Szybko, punktualnie, bardzo dobra współpraca. Bardzo polecam.

Paczka

,
Trasa: Gdynia - Łódź

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zamówić przewóz przesyłki, opublikuj ogłoszenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” i wypełnisz formularz. Nie zapomnij o wybraniu właściwej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary paczki lub pakunków, w sytuacji gdy jest ich kilka. Ustal wagę. Dane te są niezwykle istotne dla oferentów, muszą oni wiedzieć, ile miejsca zajmuje Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy mogą to załadować. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są istotne w przypadku małych przesyłek, jednakże nawet gdy przesyłka jest niewielka, warto z detalami ją opisać. Firmy przewozowe najczęściej transportują wiele przesyłek równocześnie, więc powinny mieć informację o tym, jak spora jest każda z nich. Podaj adres załadunku oraz dostarczenia przesyłki, najlepiej ustaw również terminy. Szczegóły możesz dogadać z przewoźnikiem później, ale gdy wiesz wszystko już podczas publikowania zlecenia, warto je zawrzeć na stronie i określić nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór paczki. 

W przypadku gdy w opakowaniu znajdują się rzeczy delikatne albo potrzebujące zapewnienia szczególnych warunków podczas transportu, powiadom o tym zleceniobiorcę. Dotyczy to na przykład przesyłek zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze czy inne przedmioty, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Przygotowanie i ochrona pakunków

Paczki muszą być odpowiednio chronione. Firmy przewozowe i kurierskie zwykle wymagają zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Odpowiednie spakowanie przesyłki jest przez to ważne z kilku powodów. Jeśli przesyłka zostanie zniszczona w trasie, a była poprawnie zabezpieczona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o zapakowanie ładunku pozwoli Ci uniknąć sporów w przypadku zniszczenia. Poza tym, oczywiście, każdy pragnie takich zniszczeń uniknąć więc to jest najważniejszym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być właściwie ochroniona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar i waga rzeczy wybranych do transportu. Pakunki zwykle łączy się z opakowaniami kartonowymi i pudłami. Sporo osób ma w mieszkaniu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w piwnicy. Takie kartony zwykle warto wykorzystać, lecz trzeba mieć pewność, że są dobrej jakości. Jeżeli nie masz w domu żadnych kartonów, możesz znaleźć je w markecie budowlanym lub sklepach internetowych. Innym sposobem jest udanie się do pobliskiego sklepu spożywczego bądź dyskontu i spytanie obsługi, czy ma jakieś zbędne kartony. Dyskonty zazwyczaj pozbywają się kartonów chwilę po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont odbiera dostawy i pójść tam od razu po tym. Wszelkie kartony i tak zostają utylizowane, więc użycie ich jest ekologiczne i szczególnie praktyczne. Wciąż, korzystając z kartonów znalezionych na strychu czy w piwnicy, musisz także mieć pewność, że są mocne oraz nie mają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie wymagać od Ciebie, abyś na paczce umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest również zerwanie wszystkich zbędnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz używanych już opakowań nierzadko znajdują się różnego rodzaju naklejki, zapisane długopisem notatki itp. Wszystkie te oznaczenia trzeba usunąć i umieścić jedynie adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest wypisanie adresu na białej kopercie i naklejenie jej na ścianie opakowania. Adres możesz napisać także czarnym, grubym mazakiem. Najważniejsze,by był jasny o

Szukasz transportu?

Transport paczek Francja już od 80 zł!

Zleć transport paczek