Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rower rodzinny Londyn -> Poznań
Rower rodzinny Londyn -> Poznań

Skąd:

Wielka Brytania, Londyn

Dokąd:

Polska, Poznań
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

129 zł
Przesyłki Rower szosowy
Rower szosowy

Skąd:

Wielka Brytania, Chatham

Dokąd:

Polska, Dębica
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

181 zł
Przesyłki 1 rower
1 rower

Skąd:

Polska, Mysłowice

Dokąd:

Wielka Brytania, Londyn
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

145 zł
Przesyłki 1 rower w orginalnym opakowaniu.
1 rower w orginalnym opakowaniu.

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Wielka Brytania, Londyn
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

277 zł
Przesyłki 1 rower w orginalnym opakowaniu.
1 rower w orginalnym opakowaniu.

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Wielka Brytania, Londyn
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

141 zł
Przesyłki Rower stary cruiser
Rower stary cruiser

Skąd:

Niemcy, Mannheim

Dokąd:

Polska, Poznań
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

124 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Usługa wykonana perfekcyjnie i w dobrej cenie. Doskonały kontakt. Przewoźnik sam potrafi zabezpieczyć rower na czas transportu (inni wymagają tego od klienta). Jak najbardziej polecam.

rower miejski

Klient: Tomek T.
,
Trasa: Elbląg - Warszawa

Gorąco polecam, kontakt z przewoźnikiem bardzo dobry, miło, bez problemów, 2 rowery dojechały szybko w nienaruszonym stanie odpowiednio zabezpieczone.

Rower turystyczny x 2

,
Trasa: Stare Bogaczowice - Wrocław

Wszystko w najlepszym porządku. Szybko i terminowo. Polecam przewoźnika.

Rower MTB dziecięcy, 24 cale

,
Trasa: Marki - Olsztyn

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Transportując jednoślad z Clicktrans, z reguły nie ma potrzeby pakowania go. Wystarczy, że przekażesz go przewoźnikowi. Jednak jeśli firma transportowa wymaga zapakowania go, zrób to w sposób przemyślany. Jeśli rower nie jest oryginalnie spakowany, powinno się przystosować go do przewozu. Jeżeli wolisz, aby pakowaniem i ochroną jednośladu zajęła się firma transportowa, wspomnij o tym w ogłoszeniu. Ten detal możesz zamieścić w części „Informacje dodatkowe”. Niektóre firmy oferują tego typu usługi. Alternatywą jest własnoręczne przygotowanie jednośladu. Rower warto umieścić w kartonie rowerowym. Możesz do tego użyć oryginalne pudełko, w którym rower był w chwili kupienia. Jeżeli opakowanie zostało wyrzucone bądź zgubione, będziesz potrzebować nowego. Warto kupić opakowanie o tych samych rozmiarach na przykład w składzie materiałów remontowych bądź pójść do sklepu rowerowego. Przed spakowaniem sprzętu w opakowaniu zalecane jest odkręcenie bądź usunięcie poszczególnych ruchomych części. Warto zdjąć pedały, zdemontować sztycę razem z siedzeniem, zdjąć światła, dzwonek, odkręcić kierownicę lub poluzować ją a następnie ułożyć obok stelaża. Elementy te powinno się schować w osobnych, niewielkich kartonach a małe pudełka włożyć do sporego kartonu. Innym rozwiązaniem jest ochronienie ich częściami tektury oraz przyklejenie do stelaża. Stelaż i kierownicę ochroń folią bąbelkową, folia musi mieć grubość co najmniej 2 centymetrów. Znajdziesz to w większych supermarketach, marketach budowlanych lub sklepach internetowych. Jest bardzo przydatna, przydaje się w trakcie pakowania wszelkiego typu rzeczy, w tym także rowerów. Na wystających częściach takich jak śruby bądź przerzutki kładzie się tekturowe warstwy. Koniecznie trzeba mieć na uwadze, aby wypełnić wolne miejsca w kartonie. Po umieszczeniu ładunku w paczce, na pewno pozostanie wolne miejsce. Do wypełnienia można wykorzystać sporo różnych płócien. Wspomniana folia bąbelkowa świetnie sprawdza się w trakcie zawijania części, lecz można również użyć zbite zwoje takiej folii jako wypełniacz. To samo tyczy się folii stretch. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są również zwinięte kartki, tektury i innego rodzaju makulatura. Takie wkładki chronią ładunek co więcej sprawiają, że rower nie rusza się w środku opakowania. Górną oraz dolną część opakowania można wzmocnić za pomocą ekstra przekładek. Ładunek powinien zostać dokładnie obklejony sporą, mocną taśmą. 

Zamawiając przewóz w serwisie, opisz w jakim stanie znajduje się rower. Jeżeli jest już złożony, wspomnij to w ogłoszeniu. Podaj dokładnie rozmiary przesyłki: wysokość, szerokość, długość oraz wagę. Jeśli potrzebujesz transportu więcej niż jednego roweru, wybierz właściwą ilość jednośladów. Gdy jednoślady różnią się od siebie wielkością, powinieneś opisać każdy osobno. Możesz do tego wykorzystać opcję „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz zlecenie, otrzymasz wyceny od przewoźników. Porozmawiaj z nimi, w przypadku gdy masz jakieś wątpliwości. Najlepiej ustalić jak najwięcej istotnych informacji przed zawarciem zlecenia. Możesz to zrobić wysyłając wiadomości przez stronę. Po wybraniu jednej z ofert otrzymasz dane kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio oraz ustalić wszystkie dodatkowe szczegóły związane z przewozem roweru. Pamiętaj o tym, aby zapytać firmę transportową o to, czy ma polisę. Dzięki temu w razie usterki ładunku podczas transportu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Rekomendujemy także stworzenie listu przewozowego i umowy przewozowej. Są to typowe umowy podpisywane pr

Szukasz transportu?

Transport rowerów Londyn już od 70 zł!

Zleć transport roweru