Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami 185 043 000 zł 185 043 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek 1 708 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rowerek dziecięcy koła 20 cali
Rowerek dziecięcy koła 20 cali

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Poznań
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Rower górski x 1, Rower miejski x 1, Rower dziecięcy x 1
Rower górski x 1, Rower miejski x 1, Rower dziecięcy x 1

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Gołe Łazy
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

74 zł
Przesyłki Mały rower na kołach 20 cali
Mały rower na kołach 20 cali

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
120,00 zł

Oszczędność:

141 zł
Przesyłki Rower składak
Rower składak

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

352 zł
Przesyłki Rower składak
Rower składak

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Belgia, Bruksela
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

145 zł
Przesyłki Rower Trekingowy
Rower Trekingowy

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Niemcy, Berlin
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

208 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Fachowa obsługa. Rower został odpowiednio zabezpieczony i dostarczony do miejsca docelowego.

Rower elektryczny Lovelec Norma rozm."18"

Klient: Marek K.
,
Trasa: Krzeszowice - Kraków

Do transportu nie doszło z przyczyn obiektywnych (niezależnych od Spedytora). Sprawa rozwiązana w sposób bardzo pozytywny. Doskonały kontakt, wszystko omawiane na bieżąco.

Rower górski

,
Trasa: Toruń - Oborniki Śląskie

Wszystko sprawnie i bez problemów, zgodnie z zamówieniem. Dziękuje.

Rower górski

Klient: Sabina K.
,
Trasa: Warszawa - Kraków

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Przewożąc jednoślad z Clicktrans, często nie ma potrzeby pakowania go. Wystarczy, że przekażesz jednoślad przewoźnikowi. Jednakże w przypadku gdy firma transportowa wymaga zapakowania ładunku, zrób to w sposób przemyślany. Jeśli jednoślad nie jest oryginalnie zapakowany, trzeba przygotować go do transportu. Jeżeli chcesz, by zapakowaniem i ochroną jednośladu zajęła się firma transportowa, uwzględnij to w ogłoszeniu. Tę informację warto umieścić w części „Informacje dodatkowe”. Część przewoźników oferuje tego rodzaju działania. Inną opcją jest własnoręczne spakowanie przesyłki. Sprzęt najlepiej przewozić w opakowaniu rowerowym. Możesz do tego wykorzystać oryginalne opakowanie, w którym sprzęt był w chwili kupienia. Jeżeli pudełko zostało zutylizowane bądź zgubione, będziesz potrzebować nowego. Możesz zakupić karton o zbliżonych wymiarach np. w sklepie budowlanym lub pójść do sklepu z rowerami. Przed spakowaniem roweru w opakowaniu zalecane jest odkręcenie bądź usunięcie poszczególnych ruchomych części. Najlepiej odkręcić pedały, zdjąć sztycę razem z siedzeniem, zdemontować lampy, dzwonek, wykręcić kierownicę bądź poluzować ją a następnie skręcić obok stelaża. Elementy te można umieścić w różnych, drobnych opakowaniach a małe pudła spakować do większego opakowania. Alternatywnym sposobem jest zabezpieczenie ich kawałkami kartonu oraz przyczepienie do stelaża. Ramę oraz kierownicę owiń folią pęcherzykową, folia musi mieć grubość co najmniej 2 centymetrów. Znajdziesz to w większych dyskontach, marketach budowlanych lub w internecie. Jest bardzo praktyczna, przydaje się w trakcie pakowania wszelkiego rodzaju przedmiotów, w tym także jednośladów. Na odstających częściach takich jak śruby bądź przerzutki umieszcza się tekturowe warstwy. Ważne jest, aby mieć na uwadze, aby wypełnić wolne przestrzenie w opakowaniu. Po umieszczeniu sprzętu w kartonie, z pewnością pozostanie wolne miejsce. Do zapełnienia warto wykorzystać sporo różnorakich płócien. Wspomniana folia bąbelkowa dobrze sprawdza się podczas owijania części, lecz warto też użyć zbite zwoje takiej folii jako wypełniacz. To samo tyczy się folii stretch. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są również zwinięte kartki, tektury i innego rodzaju makulatura. Wypełniacze amortyzują paczkę oraz sprawiają, że jednoślad nie rusza się wewnątrz opakowania. Górną i dolną część pakunku trzeba usztywnić za pomocą dodatkowych przekładek. Karton musi zostać ostrożnie zaklejony szeroką, mocną taśmą. 

Zamawiając transport w serwisie, opisz w jakim stanie znajduje się jednoślad. Jeśli jest już złożony, napisz o tym w ogłoszeniu. Podaj szczegółowe rozmiary ładunku: wysokość, szerokość, długość oraz wagę. Jeśli potrzebujesz przewozu więcej niż jednego sprzętu, wskaż właściwą liczbę sztuk. Gdy jednoślady różnią się od siebie rozmiarem, musisz przedstawić każdy osobno. Należy do tego wykorzystać pole „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz ogłoszenie, otrzymasz wyceny od firm transportowych. Wysyłaj do nich wiadomości, w przypadku gdy posiadasz jakiekolwiek wątpliwości. Najlepiej wymienić jak najwięcej istotnych informacji przed rozpoczęciem transakcji. Możesz to uczynić wysyłając wiadomości przez stronę. Po wskazaniu jednej z ofert otrzymasz informacje kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio i ustalić wszelkie dodatkowe szczegóły dotyczące przewozu sprzętu. Nie zapomnij zapytać firmę transportową o to, czy ma polisę. Dzięki temu w razie usterki ładunku podczas transportu, ubezpieczyciel powinien przyznać rekompensatę. Rekomendujemy dodatkowo stworze

Szukasz transportu?

Transport rowerów Warszawa już od 70 zł!

Zleć transport roweru