Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
50,00 zł

Oszczędność:

36 zł
Przesyłki Część samochodowa x 4
Część samochodowa x 4

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Krzeszowice
Cena:
101,00 zł

Oszczędność:

105 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Tychy
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

176 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Biała Podlaska
Cena:
149,00 zł

Oszczędność:

73 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Olkusz
Cena:
190,00 zł

Oszczędność:

107 zł
Przesyłki Paczka x 5
Paczka x 5

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Poręba Wielka
Cena:
180,00 zł

Oszczędność:

101 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo sprawnie załatwiona dostawa.

Paczka x 10

Klient: Tomasz K.
,
Trasa: Ozorków - Jarocin

Serdecznie polecam tego przewoźnika. Terminowa realizacja zlecenia, bardzo dobry kontakt oraz doskonała cena. Z przyjemnością skorzystam ponownie z usług tej firmy transportowej.

Część samochodowa

Klient: Mariusz B.
,
Trasa: Rehlingen-Siersburg - Września

Wszystko pezebiegło zgodnie z planem. Żadnych problemów. Dobra komunikacja

Paczka x 34, Opona x 4, Rower x 3

,
Trasa: Dębe Wielkie - Etterbeek

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić transport przesyłki, opublikuj zlecenie w naszym serwisie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz ogłoszenie. Pamiętaj o kliknięciu właściwej kategorii. Opisz dokładne wymiary pakunku lub paczek, jeśli jest ich więcej. Ustal wagę. Dane te są niezwykle ważne dla przewoźników, muszą oni być świadomi, ile przestrzeni zajmuje Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie ją załadować. Tylko z pozoru rozmiary nie są ważne w przypadku małych przesyłek, mimo tego nawet gdy przesyłka jest niewielka, należy dokładnie ją opisać. Firmy transportowe z reguły przewożą sporo paczek jednocześnie, dlatego muszą wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Wpisz adres załadunku oraz dostawy przesyłki, najlepiej wyznacz także terminy. Konkrety możesz dogadać z oferentem w przyszłości, jednak gdy znasz je już w trakcie publikowania ogłoszenia, możesz je zawrzeć w formularzu oraz określić nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór paczki. 

W przypadku gdy w opakowaniu znajdują się przedmioty delikatne bądź potrzebujące zapewnienia szczególnych warunków w trakcie transportu, poinformuj o szczegółach przewoźnika. Dotyczy to na przykład ładunków zawierających szkło, naczynia ceramiczne, instrumenty muzyczne, sprzęt elektroniczny, żywność czy inne przedmioty, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie i ochrona pakunków

Ładunki muszą być właściwie chronione. Firmy przewozowe oraz kurierzy zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Poprawne zapakowanie ładunku jest przez to istotne z niemałej liczby powodów. Jeśli paczka zostanie uszkodzona w trasie, a była odpowiednio ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o zapakowanie przesyłki pozwoli Ci uniknąć sporów w razie uszkodzenia. Poza tym, naturalnie, każdy chce tego typu uszkodzeń uniknąć i to jest głównym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być dobrze zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają wielkość i waga rzeczy przeznaczonych do transportu. Paczki zazwyczaj kojarzy się z opakowaniami kartonowymi a także pudełkami. Wiele osób trzyma w mieszkaniu jakieś kartony – pozostałości z poprzednich zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie opakowania zwykle warto wykorzystać, jednak trzeba mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie posiadasz w domu żadnych kartonów, możesz znaleźć je w sklepie budowlanym bądź w internecie. Innym sposobem jest udanie się do okolicznego spożywczaka czy supermarketu i spytanie obsługi, czy posiada jakieś zbędne tektury. Sklepy zazwyczaj pozbywają się kartonów chwilę po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany dyskont odbiera dostawy i pójść tam zaraz po tym. Takie kartony i tak są utylizowane, więc wykorzystanie ich jest eko oraz bardzo praktyczne. Wciąż, używając kartonów wyszukanych na strychu czy w piwnicy, musisz także upewnić się, że są wytrzymałe i nie posiadają żadnych uszkodzeń. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, abyś na paczce dodał/a dane odbiorcy, istotne jest również zerwanie wszelkich niepotrzebnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni używanych już kartonów często są różnego rodzaju przylepki, napisane pisakiem teksty itp. Wszystkie te oznaczenia musisz usunąć i zamieścić tylko adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie a następnie naklejenie jej na ścianie kartonu. Miejsce doręczenia możesz napisać także ciemnym, grubym markerem. Najważniejsze,by był wyraźny oraz zrozumiały.

Szukasz transportu?

Transport paczek Warszawa już od 30 zł!

Zleć transport paczek