Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki szorowarka
szorowarka

Skąd:

Norwegia, Sarpsborg

Dokąd:

Polska, Legnica
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

143 zł
Przesyłki Lodówka z zamrażarką
Lodówka z zamrażarką

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Grudziądz
Cena:
320,00 zł

Oszczędność:

158 zł
Przesyłki Ekspres do kawy
Ekspres do kawy

Skąd:

Belgia, Sint-Truiden

Dokąd:

Polska, Nowy Sącz
Cena:
308,00 zł

Oszczędność:

152 zł
Przesyłki Urządzenie kosmetyczne
Urządzenie kosmetyczne

Skąd:

Wielka Brytania, Nottinghamshire

Dokąd:

Polska, Bydgoszcz
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

994 zł
Przesyłki Suszarka bębnowa
Suszarka bębnowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Szczytna
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

163 zł
Przesyłki Piła stołowa
Piła stołowa

Skąd:

Wielka Brytania, Rochester

Dokąd:

Polska, Piaseczno
Cena:
401,00 zł

Oszczędność:

256 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Zrezygnowałam z transportu, ale wystawiam komentarz pozytywny, ponieważ miałam rzeczowy i miły kontakt z panem Tomaszem.

Pralka

Klient: Tomasz W.
,
Trasa: Bielsko-Biała - Warszawa

Wszystko, okey, konkretnie i terminowo. Polecam!

Lodówka x 2

Klient: Tomasz B.
,
Trasa: Łódź - Warszawa

Szybko, bez problemów, jestem zadowolna

Robot kuchenny

,
Trasa: Bąkowo - Londyn

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zamówienie transportu sprzętu AGD jest idealnym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach. Być może przeprowadzasz się i tego typu sprzęt jest na liście rzeczy, które trzeba przetransportować ze starego do nowego mieszkania. Właśnie kupiłeś nową pralkę czy zamrażarkę bądź sprzedałeś swoją? Sprzedajesz urządzenia AGD i chcesz wysyłać przedmioty do klientów? A może zrobiłeś komuś prezent i potrzebujesz przewoźnika, który zawiezie go do odbiorcy? Transport sprzętu AGD wymaga wyjątkowej uwagi. Jest to zadanie raczej czasochłonne i dla wielu ludzi trudne. Trudno to zrobić samodzielnie, więc o wsparcie z reguły prosi się sąsiadów bądź bliskich. Poza tym, nietrudno uszkodzić sprzęt podczas transportu. Noszenie urządzeń AGD nie należy do najłatwiejszych zadań, więc należy także zachować ostrożność, by przy okazji nie „uszkodzić” samego siebie. Pomimo tego urządzenia można przewozić na własną rękę, ale jeżeli chcesz uniknąć tych trudności, warto zlecić transport profesjonalnemu przedstawicielowi firmy transportowej. 

Znajdź łatwo transport

By to zrobić, opublikuj ogłoszenie w serwisie. Na start kliknij przycisk „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki musisz uzupełnić formularz, jednakże nie powinno to zająć więcej niż 5 minut. Kliknij kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt AGD”. Nadaj tytuł swojemu ogłoszeniu. Dobrze jest zdecydować się na tytuł jasny, taki, który jednoznacznie wyjaśnia czego dotyczy ogłoszenie, np. "Pralka z Gdańska do Zakopanego” albo "Pilnie potrzebuję transportu auta na lawecie". Dzięki temu przewoźnicy szybko określą, czy są zainteresowani Twoją przesyłką. Szczególnie istotne jest wskazanie dokładnych wymiarów sprzętu. W ogłoszeniu trzeba wpisać długość, wysokość, szerokość oraz wagę. Najlepiej jest po prostu sprawdzić parametry, lecz dane zazwyczaj można także sprawdzić w instrukcji czy opisie przedmiotu. Jeśli nie jesteś pewny jak duży jest ładunek, który planujesz przewieźć bądź jaka jest jego waga, wybierz opcję „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Jednak spróbuj poznać szczegółowe dane. Firma transportowa musi wiedzieć, jakiego typu urządzenie jest do przewiezienia a także jakie są jego parametry. To pozwoli mu właściwie wycenić transport oraz przygotować się do transportu. Firmy często przewożą tego rodzaju sprzęt w ramach doładunku. Dzięki temu cena jest bardziej atrakcyjna. Wymiary mają jeszcze większe znaczenie – przewoźnicy muszą wiedzieć, czy przesyłka zmieści się w pojeździe z pozostałymi transportowanymi przedmiotami. Udziel odpowiedzi na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Urządzenie AGD wymaga przygotowania do przewozu. Niektórzy przewoźnicy oferują wspomnianą usługę, jednak powinieneś jasno poinformować, że chcesz, by to oferent zajął się spakowaniem urządzenia. Określ ilość sztuk, które chcesz wysłać. Jeżeli przewidziałeś maksymalną kwotę, jaką możesz wydać na przewóz sprzętu AGD, wypełnij pole „Budżet”. Pomyśl nad tym, czy interesuje Cię tylko transport bądź przewóz z załadunkiem i rozładunkiem. Sprzęt AGD dosyć trudno przenosić z miejsca na miejsce, więc pomoc przewoźnika może się przydać. Najlepiej wspomnij też o tym, czy chodzi tylko o zapakowanie do auta i wyjęcie z niego urządzeń, czy również o wniesienie oraz zniesienie urządzenia z wyższego piętra. Gdy wypełnisz już pierwszą część formularza, podasz wymiary, ustalisz rodzaj zlecenia i tak dalej, zostaje jeszcze wypełnienie drugiej części, dotyczącej drogi oraz dat. Wskaż nazwę miejsca, z której ma zostać odebrany sprzęt AGD, a także adres pod który ma być zawieziony. Określ terminy, w jaki

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Norwegia już od 90 zł!

Zleć transport sprzętu AGD