Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu AGD. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt AGD.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt AGD:

Przesyłki Kominek Piecyk Koza
Kominek Piecyk Koza

Skąd:

Polska, Leszyce

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

398 zł
Przesyłki Kuchnia wolnostojąca
Kuchnia wolnostojąca

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
119,00 zł

Oszczędność:

140 zł
Przesyłki Dyspenser do napojów
Dyspenser do napojów

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

133 zł
Przesyłki kuchenka wolnostojąca
kuchenka wolnostojąca

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Zblewo
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

176 zł
Przesyłki Witryna chłodnicza
Witryna chłodnicza

Skąd:

Polska, Gliwice

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

107 zł
Przesyłki Kuchnia wolnostojąca
Kuchnia wolnostojąca

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

64 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Zdecydowanie polecam Tego przewoźnika. Wszystko dograne w najmniejszych detalach, od odbioru po dostawę. Na każdym etapie realizacji zlecenia byłem informowany o statusie przesyłki. Przy tym miły, rzeczowy kontakt. Pełen profesjonalizm.

Pralka

Klient: Rafał B.
,
Trasa: Białystok - Piła

Wszystko jak ustalone Polecam

Pralka

Klient: Marcin G.
,
Trasa: Zielona Góra - Sicienko

Bardzo konkretna, miła i kulturalna obsługa. Wszystko na czas i bezproblemowo. Towar dowieziony bez żadnego uszczerbku.

szafa parowa

,
Trasa: Kielce - Kraków

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu AGD?

Zamówienie przewozu sprzętu AGD jest dobrym rozwiązaniem w pewnych sytuacjach. Możliwe, że przeprowadzasz się i tego typu sprzęt jest na liście rzeczy, które trzeba przewieźć ze starego do nowego domu. Niedawno kupiłeś nową zmywarkę czy zamrażarkę albo sprzedałeś swoją? Sprzedajesz urządzenia AGD i chciałbyś dostarczać przedmioty do klientów? Albo zrobiłeś komuś prezent więc poszukujesz przewoźnika, który zawiezie go do odbiorcy? Transport domowych urządzeń wymaga wyjątkowej uwagi. Jest to zadanie raczej czasochłonne oraz dla wielu ludzi trudne. Trudno to zrobić w pojedynkę, więc o pomoc zwykle prosi się znajomych bądź członków rodziny. Co więcej, łatwo uszkodzić sprzęt podczas przewozu. Przenoszenie sprzętów nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego trzeba także zachować ostrożność, by przypadkiem nie zrobić sobie krzywdy. Mimo wszystko urządzenia można przewieźć na własną rękę, lecz jeśli pragniesz uniknąć tych trudności, warto przekazać przewóz sprawdzonemu przewoźnikowi. 

Zleć szybko transport

Aby to zrobić, wystaw ogłoszenie w Clicktrans.pl. Na start kliknij button „Zleć transport”. W celu dodania przesyłki będziesz musiał/a wypełnić formularz, jednak nie zajmie to więcej niż 5 minut. Wybierz kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt AGD”. Stwórz tytuł dla swojego zlecenia. Najlepiej wybrać tytuł jasny, taki, który jednoznacznie wyjaśnia czego dotyczy ogłoszenie, np. "Pralka z Gdańska do Zakopanego” albo "Pilnie potrzebuję transportu auta na lawecie". Dzięki temu przewoźnicy od razu będą wiedzieli, czy są zainteresowani Twoją przesyłką. Bardzo istotne jest podanie dokładnych wymiarów przesyłki. W formularzu należy podać długość, wysokość, szerokość i wagę. Najlepiej jest po prostu zmierzyć sprzęt, lecz wymiary zazwyczaj możesz również znaleźć w materiałach od producenta czy opisie przedmiotu. Jeśli nie masz pewności jak duży jest ładunek, który musisz wysłać lub jaka jest jego waga, wybierz wariant „Nie jestem pewien wymiarów (wartości są przybliżone)”. Jednak spróbuj określić szczegółowe informacje. Firma transportowa musi wiedzieć, jakiego typu urządzenie jest do zabrania i jakie są jego parametry. Dzięki temu będzie mógł odpowiednio wycenić usługę i przygotować się do zadania. Przewoźnicy zazwyczaj przewożą tego rodzaju ładunki jako doładunek. To sprawia, że cena jest bardziej atrakcyjna. Wymiary mają jeszcze większe znaczenie – kierowcy muszą mieć pewność, że ładunek zmieści się w samochodzie z innymi przewożonymi rzeczami. Odpowiedz na pytanie „Czy ładunek jest zapakowany?”. Sprzęt AGD wymaga spakowania do transportu. Niektórzy przewoźnicy gwarantują tego typu usługę, jednakże musisz wyraźnie zaznaczyć, że chcesz, aby to oferent zajął się spakowaniem sprzętu. Określ liczbę sztuk, które planujesz wysłać. Jeżeli przewidziałeś maksymalną kwotę, jaką możesz wydać na przewóz sprzętu AGD, uzupełnij pole „Budżet”. Zastanów się, czy interesuje Cię tylko transport bądź przewóz wraz z załadunkiem i rozładunkiem. Sprzęt AGD dość ciężko przenosić z miejsca na miejsce, więc pomoc firmy transportowej może być istotna. Najlepiej napisz też o tym, czy chodzi jedynie o zapakowanie do auta oraz wyjęcie z niego urządzeń, czy również o wniesienie oraz zniesienie urządzenia z danego piętra. Gdy uzupełnisz już pierwszą stronę formularza, uzupełnisz wymiary, określisz typ usługi i tak dalej, pozostanie jeszcze uzupełnienie kolejnej strony, dotyczącej trasy i terminów. Wskaż nazwę miejsca, z której ma być odebrany towar, a także adres pod który ma być dostarczony. Ustal terminy, w jakich transport musi być zr

Szukasz transportu?

Transport sprzętu AGD Rzeszów już od 50 zł!

Zleć transport sprzętu AGD