Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu RTV. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt RTV.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 146 007 000 zł zaoszczędziliście z nami 146 007 000 zł 146 007 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 380 000 wystawionych przesyłek 1 380 000 wystawionych przesyłek 1 380 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
69 000 przewoźników 69 000 przewoźników 69 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt RTV:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Perfekt! Polecam gościa

automat typu Fliper jedna sztuka

Klient: Karol C.
,
Trasa: Ingolstadt - Wałbrzych

Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm i bardzo, bardzo dobry kontakt.

Monitor

,
Trasa: Jędrzejów - Preston

Bardzo fajnie i sprawnie poszlo, kierowca utrzymywal kontakt telefoniczny, co rowniez bardzo mi sie podobalo. Polecam

1 telewizor 49' w oryginalnym kartonie

,
Trasa: Coventry - Bydgoszcz

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu RTV?

Termin „Sprzęt RTV” to tak naprawdę „Radio i TV”. Sprzęt RTV określa się też mianem elektroniki użytkowej. Do urządzeń RTV należą między innymi telewizory a także radioodbiorniki. Poza tym, w skład elektroniki użytkowej wchodzą też odtwarzacze wideo, DVD, telefony komórkowe, wieże stereo, ładowarki, odtwarzacze muzyki, odtwarzacze mp4, elektroniczne budziki, adaptery, sprzęt do nagrywania DVD, sprzęt do odtwarzania CD, wieże audio, sprzęt do nagrywania wideo, kina domowe i wiele więcej. Są to urządzenia elektroniczne spotykane w domach.


Jeżeli potrzebujesz przewozu telewizora, radio lub dowolnego urządzenia RTV, możesz znaleźć przewoźnika w naszym serwisie. W tym celu zleć transport w serwisie. Wybierz przycisk „Zleć transport” u góry ekranu, wskaż kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt RTV”. Szczegółowo wypisz informacje o sprzęcie RTV, który wymaga transportu. Nadaj stosowny tytuł, np. „Przewóz telewizora z Zielonej Góry do Olsztyna” czy „transport głośników z Berlina do Białegostoku”. Tytuł musi być nieskomplikowany a także jasno dotyczący zlecenia. W zleceniu podaj typ urządzenia, który musisz przewieźć, podaj wymiary oraz wagę sprzętu. Jeżeli dysponujesz konkretnym budżetem, który chcesz przeznaczyć na przewóz urządzeń RTV, podaj kwotę w polu „Budżet zlecenia”. Poinformuj przewoźników czy sprzęt jest zapakowany czy nie – jest to szczególnie ważne, ze względu na to, że sprzęt RTV łatwo ulega uszkodzeniom i potrzebuje dobrego opakowania na czas przewozu. Przewoźnik musi zatem wiedzieć, czy sprzęt RTV został wcześniej zabezpieczony. Określ również, jaka usługa jest Ci potrzebna – sam przewóz czy transport oraz pomoc z załadunkiem oraz rozładunkiem sprzętu RTV. Warto również powiedzieć o tym, czy ladunek powinien zostać wniesiony lub zniesiony z danego piętra. Załadunek i rozładunek nie są równoznaczne z wnoszeniem oraz znoszeniem sprzętu. Dodatkowe informacje, które nie zmieściły się w innych rubrykach, zamieść w „Informacjach dodatkowych”. Na przykład podaj bardziej szczegółowe uwagi dotyczące urządzeń RTV albo warunków przewozu. Gdy wypełnisz pierwszą stronę formularza, wybierz „Podaj trasę i termin”. Pozostaje określenie miejsca początkowego i docelowego twojej przesyłki. Upewnij się, czy podałeś/aś właściwe nazwy miejsc i kody pocztowe. Ustal również terminy załadunku i rozładunku. Właściwe wypełnienie formularza oraz sprawna wymiana wiadomości z przewoźnikiem szczególnie usprawniają wykonanie przewozu. Jeśli pojawią się jakieś pytania do przewoźnika, przekaż mu je jak najszybciej. Mądrze będzie spisać papiery takie jak list przewozowy a także umowę transportową. Precyzują one szczegóły przewozu urządzeń, jak również przedmiot transportu. Przewoźnik powinien posiadać polisę. Warto zapytać przewoźników o to mają wykupione. W ten sposób zagwarantujesz bezpieczny transport transportowanej elektronice.

Przygotowanie elektroniki do transportu

Elektronika musi być przygotowana do przewożenia. Często firmy przewozowe świadczą także usługę taką jak zabezpieczanie sprzętu. Gdy interesuje Cię taka usługa, poinformuj o tym w ogłoszeniu albo dopytaj przewoźników w komentarzach. Pamiętaj, że musisz poprosić przewoźnika o transport wraz z zabezpieczeniem ładunku jeszcze przed akceptacją oferty, ponieważ usługa taka wiąże się z dodatkowymi kosztami. Przewoźnik musi wiedzieć, czy powinien zabezpieczać urządzenia jeszcze zanim ostatecznie poda cenę przewozu. Inną opcją jest własnoręcznie przygotować elektronikę do przewozu.


Pamiętaj o tym, żeby trwałość paczki została dostosowana do ciężkości ładunku. Rozmiar opakowania też musi pasować. Jeżeli masz fabryczne kartony od urządzeń, najlepiej przewozić urządzenia RTV właśnie w nich. Z kolei w wypadku, gdy nie masz już fabrycznego kartonu, spróbuj wykorzystać inny karton. Najważniejsze, aby był dopasowany i w dobrym stanie. W środku opakowania nie może zostać za dużo niewykorzystanego miejsca, bo prowadzi to do przesuwania się sprzętu w czasie przewożenia więc grozi jego uszkodzeniem. Jeżeli wystąpią wolne miejsca, powinno się je wypełnić. W tym celu najlepiej wykorzystać gazety, styropian, fragmenty oraz materiałów. Dobrze sprawdzi się też folia bąbelkowa. Folia bąbelkowa może być wykorzystana także do owijania elektroniki. Można zawinąć z jej pomocą sprzęt w całości. Wszelkie kruche, bardziej podatne na urazy elementy potrzebują wyjątkowej ostrożności. Przykładem jest ekran telewizora. Najbezpieczniej będzie go zabezpieczyć przy pomocy specjalnego panelu styropianowego. Większe urządzenia elektroniczne transportuje się na paletach. Sprzęt okręca się folią stretch, oprócz tego ochrania się delikatne fragmenty, a następnie umieszcza na palecie tak, aby sprzęt nie przesuwał się i nie wystawał poza paletę. Drobne, luźne fragmenty najlepiej odłączyć. Przewody, ładowarki i inne akcesoria powinno się zapakować osobno.

Koszt transportu sprzętu RTV

Cena przewozu sprzętu RTV uzależniony jest głównie od długości trasy od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Znaczenie może mieć także wielkość sprzętu oraz jego ciężar. Przewóz z załadunkiem i rozładunkiem będzie droższy niż sam transport. Sposobem na obniżenie kosztów jest zatrudnienie przewoźnika, który zabierze sprzęt elektroniczny w formie doładunku lub jako ładunek powrotny.

W naszym serwisie pojawiają się rozmaite zlecenia na transport sprzętu RTV, zarówno na trasach krajowych, jak i za granicę lub z zagranicy. Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane przez przewoźników. Zaproponują oni swoje oferty, a wtedy Ty wybierasz tą, która najbardziej Ci pasuje.

Jak zorganizować transport sprzętu RTV?

Termin „Sprzęt RTV” to tak naprawdę „Radio i TV”. Sprzęt RTV określa się też mianem elektroniki użytkowej. Do urządzeń RTV należą między innymi telewizory a także radioodbiorniki. Poza tym, w skład elektroniki użytkowej wchodzą też odtwarzacze wideo, DVD, telefony komórkowe, wieże stereo, ładowarki, odtwarzacze muzyki, odtwarzacze mp4, elektroniczne budziki, adaptery, sprzęt do nagrywania DVD, sprzęt do odtwarzania CD, wieże audio, sprzęt do nagrywania wideo, kina domowe i wiele więcej. Są to urządzenia elektroniczne spotykane w domach.


Jeżeli potrzebujesz przewozu telewizora, radio lub dowolnego urządzenia RTV, możesz znaleźć przewoźnika w naszym serwisie. W tym celu zleć transport w serwisie. Wybierz przycisk „Zleć transport” u góry ekranu, wskaż kategorię „Maszyny i sprzęt”, a potem podkategorię „Sprzęt RTV”. Szczegółowo wypisz informacje o sprzęcie RTV, który wymaga transportu. Nadaj stosowny tytuł, np. „Przewóz telewizora z Zielonej Góry do Olsztyna” czy „transport głośników z Berlina do Białegostoku”. Tytuł musi być nieskomplikowany a także jasno dotyczący zlecenia. W zleceniu podaj typ urządzenia, który musisz przewieźć, podaj wymiary oraz wagę sprzętu. Jeżeli dysponujesz konkretnym budżetem, który chcesz przeznaczyć na przewóz urządzeń RTV, podaj kwotę w polu „Budżet zlecenia”. Poinformuj przewoźników czy sprzęt jest zapakowany czy nie – jest to szczególnie ważne, ze względu na to, że sprzęt RTV łatwo ulega uszkodzeniom i potrzebuje dobrego opakowania na czas przewozu. Przewoźnik musi zatem wiedzieć, czy sprzęt RTV został wcześniej zabezpieczony. Określ również, jaka usługa jest Ci potrzebna – sam przewóz czy transport oraz pomoc z załadunkiem oraz rozładunkiem sprzętu RTV. Warto również powiedzieć o tym, czy ladunek powinien zostać wniesiony lub zniesiony z danego piętra. Załadunek i rozładunek nie są równoznaczne z wnoszeniem oraz znoszeniem sprzętu. Dodatkowe informacje, które nie zmieściły się w innych rubrykach, zamieść w „Informacjach dodatkowych”. Na przykład podaj bardziej szczegółowe uwagi dotyczące urządzeń RTV albo warunków przewozu. Gdy wypełnisz pierwszą stronę formularza, wybierz „Podaj trasę i termin”. Pozostaje określenie miejsca początkowego i docelowego twojej przesyłki. Upewnij się, czy podałeś/aś właściwe nazwy miejsc i kody pocztowe. Ustal również terminy załadunku i rozładunku. Właściwe wypełnienie formularza oraz sprawna wymiana wiadomości z przewoźnikiem szczególnie usprawniają wykonanie przewozu. Jeśli pojawią się jakieś pytania do przewoźnika, przekaż mu je jak najszybciej. Mądrze będzie spisać papiery takie jak list przewozowy a także umowę transportową. Precyzują one szczegóły przewozu urządzeń, jak również przedmiot transportu. Przewoźnik powinien posiadać polisę. Warto zapytać przewoźników o to mają wykupione. W ten sposób zagwarantujesz bezpieczny transport transportowanej elektronice.

Przygotowanie elektroniki do transportu

Elektronika musi być przygotowana do przewożenia. Często firmy przewozowe świadczą także usługę taką jak zabezpieczanie sprzętu. Gdy interesuje Cię taka usługa, poinformuj o tym w ogłoszeniu albo dopytaj przewoźników w komentarzach. Pamiętaj, że musisz poprosić przewoźnika o transport wraz z zabezpieczeniem ładunku jeszcze przed akceptacją oferty, ponieważ usługa taka wiąże się z dodatkowymi kosztami. Przewoźnik musi wiedzieć, czy powinien zabezpieczać urządzenia jeszcze zanim ostatecznie poda cenę przewozu. Inną opcją jest własnoręcznie przygotować elektronikę do przewozu.


Pamiętaj o tym, żeby trwałość paczki została dostosowana do ciężkości ładunku. Rozmiar opakowania też musi pasować. Jeżeli masz fabryczne kartony od urządzeń, najlepiej przewozić urządzenia RTV właśnie w nich. Z kolei w wypadku, gdy nie masz już fabrycznego kartonu, spróbuj wykorzystać inny karton. Najważniejsze, aby był dopasowany i w dobrym stanie. W środku opakowania nie może zostać za dużo niewykorzystanego miejsca, bo prowadzi to do przesuwania się sprzętu w czasie przewożenia więc grozi jego uszkodzeniem. Jeżeli wystąpią wolne miejsca, powinno się je wypełnić. W tym celu najlepiej wykorzystać gazety, styropian, fragmenty oraz materiałów. Dobrze sprawdzi się też folia bąbelkowa. Folia bąbelkowa może być wykorzystana także do owijania elektroniki. Można zawinąć z jej pomocą sprzęt w całości. Wszelkie kruche, bardziej podatne na urazy elementy potrzebują wyjątkowej ostrożności. Przykładem jest ekran telewizora. Najbezpieczniej będzie go zabezpieczyć przy pomocy specjalnego panelu styropianowego. Większe urządzenia elektroniczne transportuje się na paletach. Sprzęt okręca się folią stretch, oprócz tego ochrania się delikatne fragmenty, a następnie umieszcza na palecie tak, aby sprzęt nie przesuwał się i nie wystawał poza paletę. Drobne, luźne fragmenty najlepiej odłączyć. Przewody, ładowarki i inne akcesoria powinno się zapakować osobno.

Koszt transportu sprzętu RTV

Cena przewozu sprzętu RTV uzależniony jest głównie od długości trasy od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Znaczenie może mieć także wielkość sprzętu oraz jego ciężar. Przewóz z załadunkiem i rozładunkiem będzie droższy niż sam transport. Sposobem na obniżenie kosztów jest zatrudnienie przewoźnika, który zabierze sprzęt elektroniczny w formie doładunku lub jako ładunek powrotny.

W naszym serwisie pojawiają się rozmaite zlecenia na transport sprzętu RTV, zarówno na trasach krajowych, jak i za granicę lub z zagranicy. Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane przez przewoźników. Zaproponują oni swoje oferty, a wtedy Ty wybierasz tą, która najbardziej Ci pasuje.

zobacz cały zwiń

Szukasz transportu?

Transport sprzętu RTV Sewilla już od 40 zł!

Zleć transport sprzętu RTV