Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Kompresor
Kompresor

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

508 zł
Przesyłki Opona Przemysłowa 26,5R25 x 4
Opona Przemysłowa 26,5R25 x 4

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Rybnik
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

394 zł
Przesyłki Agregat Hydrauliczny
Agregat Hydrauliczny

Skąd:

Polska, Wojkowice Kości (...)

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
615,00 zł

Oszczędność:

346 zł
Przesyłki Nowy walec sterowany BOMAG
Nowy walec sterowany BOMAG

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Tarnowskie Góry
Cena:
861,00 zł

Oszczędność:

1 141 zł
Przesyłki Maszyna szwalnicza x 2
Maszyna szwalnicza x 2

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Tarnowo Podgórn (...)
Cena:
296,00 zł

Oszczędność:

392 zł
Przesyłki 3 zbiorniki plastikowe 4000l
3 zbiorniki plastikowe 4000l

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Rupniów
Cena:
770,00 zł

Oszczędność:

558 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Chociaż transakcja nie doszła do skutku bo przewoźnik się rozchorował to i tak pozytyw za kontakt

agregat pradotwórczy

,
Trasa: Gnaty-Lewiski - Niedźwiady

Zdecydowanie polecam, wszystko ok.

Maszyna przemysłowa, kurs w obie strony

,
Trasa: Grądy-Woniecko - Lublin

Przewoźnik OK, polecam

Prasa Taśmowa

Klient: Mariusz M.
,
Trasa: Lublin - Piechowice

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy wtryskarki. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dopasowanego przewozu, uwzględniającego gabaryty oraz sposób wykorzystania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie zlecenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane urządzenia z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zwykle potrzebują specjalnego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być odpowiednio zaplanowany i kompetentnie wykonany, by przeciwdziałać ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju urządzenia potrzebują dostosowania rozwiązań usprawniających wykonanie przewozu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W wielu sytuacjach do transportu sprzętu właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Przewóz granulatora czy wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i bezpieczne przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, oraz wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Ważne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek oraz rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju urządzenia oraz celu ładunku.

Koszt przewozu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej stawki.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia zleceń oraz pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku sprzętu niestandardowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego towaru, warto przekazać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, którym dysponujemy. Dokładne podliczenie kosztów składających się na całość realizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane daty organizacji transportu. Uzupełnieniem publikowanego zlecenia przewozowego będą fotografie przesyłki

Szukasz transportu?

Transport maszyn Gdańsk już od 200 zł!

Zleć transport maszyn