Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki rower górski
rower górski

Skąd:

Polska, Kraków

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
110,00 zł

Oszczędność:

102 zł
Przesyłki Rower Stacjonarny
Rower Stacjonarny

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

164 zł
Przesyłki Rower górski
Rower górski

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
198,00 zł

Oszczędność:

98 zł
Przesyłki Rower miejski
Rower miejski

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Kętrzyn
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

82 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
136,00 zł

Oszczędność:

142 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Łódź
Cena:
191,00 zł

Oszczędność:

156 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Profesjonalne podeście do transportu od samego początku po finał. Pan bardzo punktualny, pomocny, cierpliwy. Wszystkie 4 rowery świetnie zabezpieczone podczas transportu. Doskonałe załatwienie sprawy, firma naprawdę godna polecenia!!! Korzystajcie!

rower górski x 4

,
Trasa: Szczecin - Rybaki

Kontakt był bez problemowy i wszystko odbyło się w czasie. Odbiór paczek był od moich znajomych, więc zmienił się adres i ilość paczek. Te zmiany nie stanowiły problemu dla przewoźnika i za dodatkowa opłata odebrał również dodatkowe paczki.

Rower x 1, Mata do yogi x 1, Plecak turystyczny x 1, Odkurzacz z ładowarka w pudle x 1

Klient: Marcin K.
,
Trasa: Oksford - Wrocław

Bardzo dobry przewoźnik polecam.

ROWER GÓRSKI

Klient: Marcin U.
,
Trasa: Gdynia - Kraków

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Przewożąc jednoślad z Clicktrans, zazwyczaj nie musisz go pakować. Wystarczy, że przekażesz rower przedstawicielowi firmy transportowej. Jednakże w przypadku gdy firma transportowa wymaga zapakowania go, wykonaj to rozsądnie. Jeżeli rower nie jest oryginalnie spakowany, należy przygotować go do przewozu. Jeśli chcesz, aby pakowaniem oraz ochroną jednośladu zajęła się firma transportowa, wspomnij o tym w ogłoszeniu. Ten detal możesz zamieścić w polu „Informacje dodatkowe”. Niektóre firmy oferują tego typu działania. Inną opcją jest samodzielne ogarnięcie ładunku. Sprzęt warto umieścić w opakowaniu rowerowym. Możesz do tego użyć oryginalne opakowanie, w którym rower był w chwili kupienia. Jeżeli pudełko zostało wyrzucone bądź zgubione, będziesz potrzebować nowego. Możesz zakupić opakowanie o tych samych wymiarach na przykład w sklepie budowlanym bądź pójść do sklepu rowerowego. Przed spakowaniem sprzętu w pudełku zalecane jest odkręcenie lub usunięcie wszystkich ruchomych elementów. Najlepiej odkręcić pedały, zdemontować sztycę razem z siedzeniem, zdjąć lampy, dzwonek, odkręcić kierownicę lub poluzować ją a następnie skręcić wzdłuż ramy. Elementy te powinno się schować w różnych, drobnych pudełkach a mniejsze pudła włożyć do sporego opakowania. Alternatywnym rozwiązaniem jest ochronienie ich kawałkami kartonu i przyczepienie do ramy. Stelaż oraz kierownicę owiń folią pęcherzykową, folia musi mieć grubość min. 2 centymetrów. Kupisz to w większych supermarketach, marketach budowlanych bądź w internecie. Jest bardzo przydatna, przydaje się w trakcie pakowania wszelkiego typu przedmiotów, w tym również jednośladów. Na odstających częściach takich jak nakrętki czy szprychy kładzie się kartonowe nakładki. Ważne jest, aby mieć na uwadze, aby zapełnić wolne przestrzenie w opakowaniu. Po umieszczeniu sprzętu w kartonie, na pewno pozostanie wolne miejsce. Do wypełnienia warto użyć wiele różnorakich płócien. Wspomniana folia pęcherzykowa świetnie sprawdza się w trakcie owijania elementów, lecz można również użyć zbite zwoje tej folii jako wypełniacz. To samo tyczy się stretcha. Ponadto dobrymi wypełniaczami są też zwinięte kawałki gazet, tektury oraz innego typu makulatura. Wypełniacze zabezpieczają paczkę oraz sprawiają, że rower nie przemieszcza się wewnątrz kartonu. Górną i dolną część pakunku można zabezpieczyć przy użyciu dodatkowych przekładek. Ładunek musi zostać ostrożnie zaklejony sporą, mocną taśmą. 

Zamawiając przewóz w serwisie, daj znać w jakim stanie znajduje się jednoślad. Jeżeli jest już spakowany, napisz o tym w ogłoszeniu. Przedstaw szczegółowe rozmiary paczki: wysokość, szerokość, długość oraz wagę. Jeśli wymagasz przewozu więcej niż jednego roweru, wybierz odpowiednią ilość jednośladów. Gdy rowery różnią się od siebie wielkością, musisz przedstawić każdy osobno. Należy do tego wykorzystać opcję „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz ogłoszenie, otrzymasz wyceny od przewoźników. Porozmawiaj z nimi, jeśli posiadasz jakieś wątpliwości. Warto podać jak najwięcej istotnych szczegółów przed rozpoczęciem zlecenia. Możesz to zrobić wymieniając wiadomości za pośrednictwem serwisu. Po wskazaniu jednej z ofert otrzymasz dane kontaktowe firmy transportowej, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio oraz ustalić wszystkie pozostałe detale związane z przewozem roweru. Pamiętaj o tym, aby zapytać firmę transportową o to, czy ma polisę. Dzięki czemu w razie uszkodzenia ładunku podczas transportu, ubezpieczyciel powinien przyznać rekompensatę. Zalecamy również stworzenie listu przewozowego oraz umowy transportowej.

Szukasz transportu?

Transport rowerów Gdańsk już od 70 zł!

Zleć transport roweru