Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Pakosławice
Cena:
149,00 zł

Oszczędność:

84 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Augustów
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

205 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Jaworzno
Cena:
115,00 zł

Oszczędność:

83 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Bystra
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

277 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Legionowo
Cena:
120,00 zł

Oszczędność:

68 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Gdańsk

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
75,00 zł

Oszczędność:

69 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko szybko i sprawnie. Polecam

Paczka

Klient: Łukasz N.
,
Trasa: Sztokholm - Warszawa

Polecam

Paczka

,
Trasa: Bąków - Czerwionka-Leszczyny

Wszystko sprawnie. Bardzo dobry kontakt . Pomocny przy załadunku i rozładunku. POLECAM !

Paczka

,
Trasa: Kalej - Głogówek

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zlecić przewóz przesyłki, opublikuj ogłoszenie na naszej stronie. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz formularz. Pamiętaj o wybraniu pasującej kategorii. Opisz szczegółowe wymiary paczki lub paczek, w sytuacji gdy jest ich więcej. Określ wagę. Dane te są bardzo istotne dla przewoźników, muszą oni być świadomi, ile miejsca zajmuje Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie ją załadować. Wydawać by się mogło, że wymiary nie są istotne w przypadku niedużych paczek, mimo tego nawet jeśli paczka jest malutka, trzeba szczegółowo ją przedstawić. Firmy transportowe z reguły transportują wiele przesyłek razem, więc muszą mieć informację o tym, jak spora jest każda z nich. Wpisz adres załadunku oraz dostawy przesyłki, najlepiej ustaw także daty. Konkrety możesz uzgodnić z przewoźnikiem później, jednak gdy wiesz wszystko już podczas publikowania ogłoszenia, możesz je umieścić w formularzu oraz określić nawet godzinę, w której realny jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w opakowaniu znajdują się rzeczy delikatne lub wymagające zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o tym przewoźnika. Dotyczy to na przykład ładunków zawierających szkło, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, urządzenia elektroniczne, żywność bądź inne rzeczy, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie oraz ochrona pakunków

Paczki muszą być właściwie chronione. Firmy przewozowe i kurierskie zazwyczaj oczekują zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Odpowiednie zapakowanie ładunku jest przez to ważne z kilku powodów. Jeśli przesyłka zostanie uszkodzona w trasie, a została poprawnie ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie firmy przewożącej. Podsumowując dbałość o opakowanie przesyłki pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w przypadku zniszczenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce tego typu uszkodzeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego poszczególna przesyłka powinna być właściwie zabezpieczona. 

Wpływ na wybór opakowania mają wielkość oraz ciężar przedmiotów przeznaczonych do transportu. Paczki zwykle kojarzy się z opakowaniami kartonowymi i pudłami. Sporo osób trzyma w mieszkaniu jakieś kartony – pozostałości z dawnych zakupów pochowane gdzieś w piwnicy. Takie opakowania z reguły można wykorzystać, jednak trzeba upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeśli nie posiadasz w mieszkaniu dobrych opakowań z kartonu, możesz znaleźć je w markecie budowlanym lub w internecie. Innym sposobem jest udanie się do okolicznego spożywczaka bądź hipermarketu i zapytanie obsługi, czy ma jakieś zbędne kartony. Sklepy zwykle pozbywają się kartonów od razu po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i pójść tam od razu po tym. Takie opakowania i tak zostają wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest eko oraz szczególnie praktyczne. Wciąż, korzystając z kartonów wyszukanych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo mieć pewność, że są wytrzymałe oraz nie mają żadnych wad. Kurier będzie oczekiwać od Ciebie, abyś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest również zerwanie wszelkich zbędnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz używanych już opakowań nierzadko znajdują się różnego rodzaju przylepki, zapisane długopisem teksty i tak dalej. Wszystkie te oznaczenia musisz usunąć i umieścić tylko adres odbiorcy. Skutecznym sposobem jest wypisanie adresu na niekolorowej kopercie a następnie przyklejenie jej na powierzchni opakowania. Miejsce doręczenia możesz napisać

Szukasz transportu?

Transport paczek Gdańsk już od 30 zł!

Zleć transport paczek