Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami 190 585 000 zł 190 585 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek 1 747 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Piec CO
Piec CO

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Sławno
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

260 zł
Przesyłki Montażownica do Opon
Montażownica do Opon

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Skwierzyna
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

172 zł
Przesyłki aparat USG
aparat USG

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
240,00 zł

Oszczędność:

103 zł
Przesyłki aparat USG
aparat USG

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

217 zł
Przesyłki Maszyna / Prasa / 1 Paleta Euro / 650 KG
Maszyna / Prasa / 1 Paleta Euro / 650 KG

Skąd:

Polska, Opalenica

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
677,00 zł

Oszczędność:

490 zł
Przesyłki skrzynia biegów bez oleju + wał napędowy ford sierra
skrzynia biegów bez oleju + wał napędowy ford sierra

Skąd:

Polska, Raszyn

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

331 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super Przewoźnik wszystko na czas godny polecenia pomocny

Stół chłodniczy

Klient: Marek D.
,
Trasa: Bielsko-Biała - Malbork

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn na palecie x 3

Klient: Piotr P.
,
Trasa: Baboszewo - Kościan

Przewoźnik OK, polecam

Prasa

,
Trasa: Piechowice - Lublin

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy piły do metalu. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego transportu, uwzględniającego gabaryty i rodzaj wykorzystania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane maszyny z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające szczególnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zwykle potrzebują specjalistycznego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie zaplanowany i umiejętnie wykonany, by zapobiec możliwym uszkodzeniom.

Wszelkiego rodzaju maszyny potrzebują dopasowania rozwiązań ułatwiających realizację transportu na każdym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych przypadkach do przewozu urządzeń właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. platformy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Przewóz wtryskarki bądź wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i bezpieczne przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, samochody dostawcze, oraz wszelkiego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Istotne są również dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, dźwigi czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do przewozu jest kwestią indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru przewozu, rodzaju urządzenia oraz celu ładunku.

Koszt przewozu jest uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych zadań, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą również opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest wyjątkowo ważne w przypadku sprzętu niestandardowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do zleconego ładunku, należy podać jak największą liczbę informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Dokładne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały także zakładane daty realizacji przewozu. Uzupełnieniem publikowanego ogłoszenia przewozowego będą fotografie ładunku. Im w

Szukasz transportu?

Transport maszyn Rzeszów już od 200 zł!

Zleć transport maszyn