Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki cyrkularka, diaks stolowy
cyrkularka, diaks stolowy

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Strzegom
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

210 zł
Przesyłki Agregat Pradotwórczy
Agregat Pradotwórczy

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Niedźwiady
Cena:
430,00 zł

Oszczędność:

275 zł
Przesyłki wyrówniarko-grubościówka
wyrówniarko-grubościówka

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Witówko
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

124 zł
Przesyłki maszyny poigraficzne x 5
maszyny poigraficzne x 5

Skąd:

Polska, Warszawa

Dokąd:

Polska, Zielona Góra
Cena:
2 829,00 zł

Oszczędność:

2 315 zł
Przesyłki Zmywarka gastronomiczna
Zmywarka gastronomiczna

Skąd:

Polska, Człuchów

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
249,00 zł

Oszczędność:

123 zł
Przesyłki Grubościówka
Grubościówka

Skąd:

Polska, Świebodzin

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
750,00 zł

Oszczędność:

994 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok. Polecam!

Maszyna na palecie

Klient: Patryk W.
,
Trasa: Warszawa - Poznań

Wszystko Ok. Polecam!

Maszyny

Klient: Adam A.
,
Trasa: Baboszewo - Kościan

Zdecydowanie Polecam ! Bardzo dobry kontakt wszystko na czas tak jak w przedstawionej ofercie !

Zlewarko wysysarka

Klient: Paweł P.
,
Trasa: Zakopane - Kozienice

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z popularniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy piły do metalu. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego transportu, uwzględniającego gabaryty i sposób wykorzystania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, wystawienie zlecenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty przewozu.

Przewożone ładunki często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego obchodzenia się w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń często potrzebują specjalistycznego sprzętu, aby zapewnić ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze przemyślany i kompetentnie wykonany, by przeciwdziałać ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego typu urządzenia wymagają dopasowania rozwiązań ułatwiających realizację transportu na każdym etapie, począwszy od załadunku. W licznych sytuacjach do przewozu sprzętu właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się także w transporcie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że towar, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas niezbędny do zorganizowania przewozu oraz niezbędnych usprawnień.

Transport granulatora czy wozidła wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także każdego rodzaju ciężarówki, na przykład ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek i rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki bądź platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru przewozu, rodzaju urządzenia oraz celu ładunku.

Koszt transportu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą przycisku „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej ceny.

Wszyscy przewoźnicy znajdujący się w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze najodpowiedniejszej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą także opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia zleceń a także pozostałe dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie przewozu, co jest wyjątkowo istotne w przypadku urządzenia niestandardowego, o większych gabarytach.

Aby otrzymać wycenę pasującą do zleconego towaru, należy podać jak najwięcej informacji na temat maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość realizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały także przewidywane terminy organizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego będą fotografie ładunku. Im wię

Szukasz transportu?

Transport maszyn Warszawa już od 200 zł!

Zleć transport maszyn