Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Transport roweru MTB z Łodzi do Katowic
Transport roweru MTB z Łodzi do Katowic

Skąd:

Polska, Łódź

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

74 zł
Przesyłki Rower składak
Rower składak

Skąd:

Polska, Katowice

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

133 zł
Przesyłki rower-inny
rower-inny

Skąd:

Polska, Piła

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

156 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gorzów Wielkopo (...)

Dokąd:

Polska, Krempachy
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Przesyłki Rower dziecięcy trójkołowiec
Rower dziecięcy trójkołowiec

Skąd:

Polska, Nowy Targ

Dokąd:

Polska, Gliwice
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

49 zł
Przesyłki Rower szosowy z krzesełkiem dla dziecka x 1, Rower dziecięcy 16cali x 1, Rower dziecięcy 10cali x 1
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

169 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Bardzo rzeczowy przewoźnik - polecam.

rower szosowy damka

Klient: Leszek Ś.
,
Trasa: Katowice - Łuków

Wszystko super, polecam tego użytkownika! Szybko i bezpiecznie dostarczył rowery z Barcelony do Poznania, bardzo miły kontakt. Dziękuje!

Rower cruiser Electra

Klient: Paweł N.
,
Trasa: Gavà - Poznań

Polecam Pania Agnieszke. Ustalenie odbioru oraz dostarczenie roweru przebieglo w ekspresowym tempie

Rower górski

,
Trasa: Bestwina - Birmingham

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Transportując rower z Clicktrans, z reguły nie musisz go pakować. Wystarczy, że dasz rower przedstawicielowi firmy transportowej. Jednak w przypadku gdy przewoźnik oczekuje spakowania roweru, wykonaj to przemyślanie. Jeżeli jednoślad nie jest oryginalnie zapakowany, należy przygotować go do transportu. Jeśli chcesz, aby zapakowaniem oraz zabezpieczeniem jednośladu zajęła się firma transportowa, wspomnij o tym w zleceniu. Tę informację możesz zamieścić w części „Informacje dodatkowe”. Niektóre firmy oferują tego typu usługi. Inną opcją jest samodzielne ogarnięcie przesyłki. Sprzęt najlepiej przewozić w opakowaniu rowerowym. Możesz do tego użyć oryginalne opakowanie, w którym sprzęt znajdował się w momencie zakupu. Jeśli opakowanie zostało zutylizowane lub zgubione, będziesz musiał użyć innego. Warto kupić opakowanie o zbliżonych rozmiarach np. w składzie materiałów remontowych lub wybrać się do sklepu z rowerami. Przed spakowaniem sprzętu w pudełku rekomendowane jest odkręcenie bądź zdjęcie wszystkich ruchomych części. Warto zdemontować pedały, zdemontować sztycę wraz z siedzeniem, zdjąć światła, dzwonek, wykręcić kierownicę lub zluzować a następnie skręcić wzdłuż ramy. Części te trzeba schować w różnych, małych kartonach i małe pudła włożyć do większego kartonu. Alternatywnym sposobem może być zabezpieczenie ich kawałkami kartonu i przyklejenie do stelaża. Stelaż oraz kierownicę ochroń folią bąbelkową, folia musi mieć grubość co najmniej 2 centymetrów. Kupisz ją w większych supermarketach, hurtowniach remontowych bądź sklepach internetowych. Jest bardzo praktyczna, przydaje się podczas pakowania różnego typu przedmiotów, w tym także jednośladów. Na odstających częściach takich jak nakrętki bądź szprychy kładzie się tekturowe nakładki. Koniecznie trzeba mieć na uwadze, aby zapełnić puste miejsca w opakowaniu. Po umieszczeniu ładunku w kartonie, zapewne pozostanie wolne miejsce. Do zapełnienia warto wykorzystać wiele różnorakich płócien. Wspomniana folia pęcherzykowa dobrze sprawdza się podczas zawijania części, lecz warto też użyć zbite zwoje takiej folii jako wypełniacz. To samo tyczy się folii stretch. Ponadto dobrymi wypełniaczami są również zgniecione kartki, kartony i innego typu papiery. Takie wkładki amortyzują paczkę oraz sprawiają, że rower nie przemieszcza się w środku kartonu. Górną oraz dolną część opakowania trzeba zabezpieczyć przy użyciu dodatkowych przekładek. Karton powinien być ostrożnie zaklejony szeroką, mocną taśmą. 

Zamawiając przewóz na Clicktrans.pl, daj znać w jakim stanie znajduje się rower. Jeżeli jest już spakowany, wspomnij o tym na stronie. Przedstaw dokładnie rozmiary paczki: wysokość, szerokość, długość czy wagę. Jeśli potrzebujesz transportu więcej niż jednego roweru, wybierz właściwą ilość sztuk. Gdy rowery różnią się od siebie wielkością, powinieneś opisać je oddzielnie. Należy do tego wykorzystać pole „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz zlecenie, otrzymasz wyceny od przewoźników. Wysyłaj do nich wiadomości, w przypadku gdy masz jakieś wątpliwości. Najlepiej wymienić jak najwięcej istotnych szczegółów przed rozpoczęciem transakcji. Możesz to uczynić wymieniając wiadomości przez stronę. Po wybraniu jednej z ofert otrzymasz informacje kontaktowe oferenta, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio oraz uzgodnić wszelkie pozostałe detale związane z przewozem sprzętu. Pamiętaj o tym, aby zapytać firmę transportową o posiadane ubezpieczenie. Dzięki czemu w razie usterki roweru podczas przewozu, ubezpieczyciel powinien pokryć koszta. Zalecamy także stworzenie listu przewozowe

Szukasz transportu?

Transport rowerów Katowice już od 70 zł!

Zleć transport roweru