Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki w Rumi:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam serdecznie, bardzo pomocni .Dziękuję jeszcze raz za pomoc w transporcie .

Kartony 21–30, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Pralka x 1, Rower x 2, Kanapa x 1

Bardzo dobra firma . A Pan Marcin bardzo sympatyczny i pomocny .Polecam bardzo

Walizka plecak torby x 5

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować przeprowadzkę

Przenosiny najczęściej utożsamiamy z rozgardiaszem, nieprzyjemną atmosferą oraz bardzo długą listą zadań do wykonania. Należy przy tym pamiętać, że fachowo urządzona zmiana mieszkania może przebiec bezstresowo a także efektywnie. Wszystko, co jest potrzebne, to ułożyć plan działania, rozsądnie i spokojnie zabrać się za pakowanie wszystkiego, co chcemy przenieść i oczywiście znaleźć profesjonalnego przewoźnika.

 

Pakowanie i ochrona dobytku

Umieszczając rzeczy w kartonach trzeba zatroszczyć się, aby wszystkie kartony zostały wcześniej skatalogowane a także opisane. Najlepiej przygotować rejestr rzeczy, które zostaną przewiezione. Dzięki temu będziesz mieć spokój, wiedząc, że przewożone pakunki przybyły do nowego domu. Przenosiny zazwyczaj oznaczają przewóz dużej ilości rzeczy, włączając w to te niewielkich rozmiarów, nie sposób więc niczego nie pominąć. Dobrą praktyką jest także opisanie wszystkich paczek i toreb. Przyspieszy to rozpakowywanie kartonów w nowym miejscu zamieszkania. Poza tym, szukając przewoźnika przyda ci się dużo drobiazgowych danych na temat rzeczy, czekających na transport. Osoba zajmująca się przewozem potrzebuje poznać ilość oraz rozmiary sprzętów i paczek. Przygotowanie rejestru jest zatem niezbędne. 

Trzeba także zadbać o prawidłowe chronienie pakunku. Dodatkowego zabezpieczenia potrzebują przede wszystkim przesyłki szczególnej ostrożności, na przykład okna, instalacje artystyczne, miski, oraz antyki. Najbezpieczniejszym sposobem zabezpieczenia będzie otoczyć delikatne rzeczy w miękki materiał, dobrze sprawdzi się też karton oraz koce. Kiedy planujesz transport mebli, dowiedz się, czy to możliwe, aby je rozłożyć. Meble w częściach szybciej będzie transportować, mniejsze jest też ryzyko obtłuczeń w transporcie. Jednak nie każde meble można rozmontować, z kolei innym razem okazuje się to niepotrzebne, np. gdy zarówno mieszkanie, z którego się wyprowadzamy, jak i miejsce docelowe są zlokalizowane na parterze. Planując przewóz mebli nie rozkręcając ich, upewnij się, czy są dość wąskie, aby zmieścić je w windzie i w drzwiach. Owiń miękkimi materiałami wszystkie kruche jak również ruchome części, zabierz wszystko z półek i szuflad.

Przy pakowaniu drobniejszych elementów dobytku, takich jak książki, DVD, naczynia kuchenne, elementy ozdobne itp. warto wykorzystać kartonowe pojemniki. Można przypuszczać, że przyda się znaczna ilość pojemników, której większość osób zwykle nie posiada. Potrzebujesz zatem kupić kartony albo sprawić je sobie inaczej. Niejednokrotnie hipermarkety z własnej woli oddają za darmo kartony, w których otrzymują dostawy żywności. Idź więc do pobliskiego sklepu lub supermarketu i dowiedz się czy nie mają niepotrzebnych już nikomu kartonów. Jest to sposób zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Zapasowym sposobem jest kupno kartonów. Znajdziesz je w wybranych marketach remontowych oraz sklepach internetowych. Do przechowywania drobiazgów oraz rzeczy tekstylnych, na przykład ubrań czy pościeli, przydadzą się też torby tekstylne i worki. Worki są mniej kosztowne oraz łatwiejsze do kupienia, jednakże torby mocniejsze a przy tym wygodniejsze. Unikaj jednak umieszczania w torbach i workach rzeczy kruchych. Jest spore prawdopodobieństwo, że takie opakowania pękną lub że coś z nich wypadnie na drodze.

Urządzenia gospodarstwa domowego, taki jak za

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Rumia już od 150 zł!

Zleć przeprowadzkę