Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Przyczepka gastro
Przyczepka gastro

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
800,00 zł

Oszczędność:

738 zł
Przesyłki Tokarka 5 mb   5,5 t
Tokarka 5 mb 5,5 t

Skąd:

Polska, Miastko

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
1 750,00 zł

Oszczędność:

2 320 zł
Przesyłki aparat USG
aparat USG

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
240,00 zł

Oszczędność:

103 zł
Przesyłki aparat USG
aparat USG

Skąd:

Polska, Rzeszów

Dokąd:

Polska, Katowice
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

217 zł
Przesyłki Łyżka do koparki
Łyżka do koparki

Skąd:

Polska, Łomża

Dokąd:

Polska, Ciarka
Cena:
683,00 zł

Oszczędność:

905 zł
Przesyłki Zlewarko wysysarka
Zlewarko wysysarka

Skąd:

Polska, Zakopane

Dokąd:

Polska, Kozienice
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn na palecie x 3

,
Trasa: Baboszewo - Częstochowa

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn na palecie x 3

,
Trasa: Wrocław - Baboszewo

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych kategorii przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są frezarki czy wtryskarki. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego transportu, uwzględniającego wymiary i rodzaj wykorzystania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia w serwisie Clicktrans pozwoli nam otrzymać atrakcyjne oferty przewozu.

Przewożone urządzenia z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie elementy, wymagające szczególnego obchodzenia się w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn i urządzeń zwykle potrzebują specjalnego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji transportu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze przemyślany i kompetentnie wykonany, by przeciwdziałać ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego rodzaju urządzenia potrzebują dostosowania rozwiązań usprawniających wykonanie transportu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych sytuacjach do przewozu urządzeń właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie opublikowanego zlecenia, z racji na czas potrzebny do zorganizowania transportu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Transport granulatora czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi sprawne i niezagrożone przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych należą przyczepy, pojazdy dostawcze, a także każdego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami i wciągarkami. Istotne są także dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek oraz rozładunek, takie jak: wózki widłowe, podnośniki bądź platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do przewozu jest kwestią indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, specyfiki transportu, rodzaju urządzenia oraz celu ładunku.

Koszt przewozu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zlecenia. Wystawienie ogłoszenia na portalu za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii potencjalnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie umieszczone w profilu danego przewoźnika, historia aktywności oraz inne dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo transportu, co jest wyjątkowo ważne w przypadku urządzenia niestandardowego, o większych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do zleconego towaru, warto podać jak najwięcej informacji na temat maszyny lub sprzętu, którym dysponujemy. Dokładne podsumowanie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą oraz dodatkowymi usługami, których wymaga zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane terminy realizacji przewozu. Uzupełnieniem publikowanego ogłoszenia przewozowego będą zdjęcia przesyłki. Im w

Szukasz transportu?

Transport maszyn Katowice już od 200 zł!

Zleć transport maszyn