Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Swory
Cena:
139,00 zł

Oszczędność:

78 zł
Przesyłki Część samochodowa
Część samochodowa

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Czechowice-Dzie (...)
Cena:
160,00 zł

Oszczędność:

69 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
160,00 zł

Oszczędność:

148 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Kielce
Cena:
115,00 zł

Oszczędność:

94 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Polska, Rzeszów
Cena:
120,00 zł

Oszczędność:

59 zł
Przesyłki Paczka x 4
Paczka x 4

Skąd:

Polska, Szczecin

Dokąd:

Niemcy, Berlin
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

245 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko wporzadku.bardzo dobry kontakt. Polecam

Część samochodowa x 5

Klient: Klaudia M.
,
Trasa: Kraków - Wolanów

Polecam paczka dotarła expresowo kontakt wzorowy.

Paczka

,
Trasa: Bytom - Czosnów

Wszystko porządku. Polecam !

Część samochodowa

,
Trasa: Jeziory - Stolberg

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić przewóz paczki, wystaw zlecenie na naszej stronie. Wystarczy, że klikniesz w podstronę „Zleć transport” a potem uzupełnisz ogłoszenie. Nie zapomnij o kliknięciu pasującej kategorii. Podaj dokładne wymiary paczki lub pakunków, jeśli jest ich więcej. Ustal wagę. Dane te są niezwykle ważne dla przewoźników, muszą oni wiedzieć, ile miejsca zajmie Twoja przesyłka, aby móc zdecydować, czy są w stanie ją załadować. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są ważne w przypadku małych paczek, jednak nawet gdy przesyłka jest malutka, należy szczegółowo ją przedstawić. Firmy transportowe najczęściej transportują niemało paczek razem, więc muszą wiedzieć, jak duża jest każda z nich. Podaj adres odbioru i dostarczenia przesyłki, najlepiej ustaw również terminy. Konkrety możesz uzgodnić z oferentem w przyszłości, jednak gdy wiesz wszystko już w trakcie publikowania ogłoszenia, warto je dodać w formularzu oraz podać nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w opakowaniu znajdują się rzeczy delikatne bądź wymagające zapewnienia wyjątkowych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o tym zleceniobiorcę. Dotyczy to m.in. przesyłek zawierających szkło, naczynia ceramiczne, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, żywność czy inne rzeczy, które muszą być traktowane ze szczególną ostrożnością.

Przygotowanie oraz ochrona paczek

Ładunki powinny być odpowiednio chronione. Firmy przewozowe oraz kurierzy zazwyczaj wymagają zabezpieczenia paczki przez zleceniodawcę. Poprawne przygotowanie pakunku jest przez to istotne z kilku powodów. Jeśli przesyłka zostanie zniszczona w trasie, a była odpowiednio zabezpieczona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o opakowanie ładunku pozwoli Ci uniknąć sporów w przypadku zniszczenia. Poza tym, oczywiście, każdy chce tego typu zniszczeń uniknąć więc to jest najważniejszym powodem, dla którego każda przesyłka powinna być właściwie zabezpieczona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają rozmiar i ciężar przedmiotów przeznaczonych do przewozu. Paczki zazwyczaj łączy się z opakowaniami kartonowymi i pudełkami. Wiele osób trzyma w mieszkaniu jakieś opakowania kartonowe – pozostałości z dawnych zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie opakowania zazwyczaj warto wykorzystać, lecz trzeba upewnić się, że są w dobrym stanie. Jeżeli nie masz w domu dobrych kartonów, możesz znaleźć je w markecie budowlanym albo sklepach internetowych. Kolejnym sposobem jest pójście do pobliskiego sklepu spożywczego czy hipermarketu i zapytanie obsługi, czy ma jakieś nieprzydatne kartony. Sklepy zwykle pozbywają się kartonów chwilę po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep odbiera dostawy i wybrać się tam od razu po tym. Wszelkie opakowania i tak są wyrzucane, więc wykorzystanie ich jest ekologiczne i bardzo praktyczne. Wciąż, używając kartonów wyszukanych na strychu czy w piwnicy, musisz dodatkowo mieć pewność, że są mocne i nie mają żadnych uszkodzeń. Firma kurierska będzie oczekiwać od Ciebie, abyś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, istotne jest również zerwanie wszelkich niepotrzebnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić w błąd pracowników firmy. Na zewnątrz używanych już opakowań nierzadko są różne przylepki, zapisane pisakiem teksty itp. Każde oznaczenia musisz usunąć i umieścić jedynie adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na niekolorowej kopercie i przyklejenie jej na powierzchni kartonu. Adres możesz napisać również czarnym, grubym mazakiem. Najważniejsze,by był jasny oraz zrozumiały.

Szukasz transportu?

Transport paczek Szczecin już od 30 zł!

Zleć transport paczek