I edycja konkursu dla odwiedzających parki narodowe i krajobrazowe 

„Nie zostawiaj w lesie!”


Parki narodowe i krajobrazowe to jedne z najpiękniejszych miejsc, którymi możemy się pochwalić w Polsce. Warto więc, abyśmy wspólnie dbali o to, aby były czyste i zadbane. Serwis Clicktrans od lat przyczynia się do zmniejszania zanieczyszczeń płynących do środowiska za pośrednictwem transportu - sprawy związane z ekologią są nam bardzo bliskie.

Więc jeśli i wśród Was są pasjonaci ekologii, a przy tym wędrówek na łonie natury, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

O co chodzi? Chcielibyśmy zachęcić wszystkich amatorów spacerów w pięknych okolicznościach przyrody, aby podczas następnej wycieczki wynieśli z parków narodowych i krajobrazowych coś więcej niż wspomnienia :) 


I miejsce:

Aleksandra Woroch ze Stęszewa

II miejsce:

Anna Pilch z Jabłonnej

III miejsce:

Karolina Wcisło z Jaszkowej Doliny


Nagrody:

1 miejsce - 500 zł

2 miejsce - 300 zł

3 miejsce - 200 zł


Jak wziąć udział w konkursie

  1. Wybierz się na spacer po parku narodowym lub krajobrazowym w Twojej okolicy, a przy okazji uprzątnij papierki i inne śmieci, które znajdziesz po drodze.
  2. Udokumentuj swoją wyprawę (w formie fotorelacji i krótkiego opisu) i wraz z formularzem wyślij na adres: konkurs@clicktrans.pl.
  3. Nie zapomnij w swojej relacji jasno wskazać, który park odwiedziłeś/aś!
  4. To wszystko! Wyniki ogłosimy 31 października 2019 roku na stronie konkursu.
  5. Nagrody otrzymają autorzy prac, którzy zbiorą śmieci z parku narodowego bądź krajobrazowego i prześlą najbardziej kreatywną dokumentację z wyprawy.
  6. Najciekawsze relacje z parków narodowych i krajobrazowych z całej Polski zostaną opublikowane na naszych blogach i Facebooku!


Forma pracy

  • fotorelacja (liczba zdjęć dowolna, format png/jpg/pdf; łączny rozmiar maks. 6MB) wraz z krótkim opisem (maks. 1200 znaków, format doc/docx/pdf


Na Wasze prace czekaliśmy do 25 października 2019 roku.
Zleć transport krajowy:

Zleć przeprowadzkę krajową: