Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport części lub akcesoriów pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą części i akcesoria.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 146 007 000 zł zaoszczędziliście z nami 146 007 000 zł 146 007 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 380 000 wystawionych przesyłek 1 380 000 wystawionych przesyłek 1 380 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
69 000 przewoźników 69 000 przewoźników 69 000 przewoźników

Niedawno przewiezione części pojazdów i akcesoria:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko super. Naprawdę polecam tego przewoźnika. Konkretny, bezproblemowy i samodzielny, solidny i uczciwy w interesach. Jak dotąd najlepszy przewoźnik z Clicktransu, jakiemu miałem okazję zlecić transport.

Błotnik przedni Alfa Romeo Monachium-Poznań

Klient: Barbara S.
,
Trasa: Altfraunhofen - Poznań

Szybko i sprawnie.

Karoseria do Opel zafira

Klient: Marcin W.
,
Trasa: Zagościniec - Poznań

wszystko przebiegło super i na medal:)))

2 koła wąskie do ciągnika

Klient: Łukasz H.
,
Trasa: Swarzędz - Hrubieszów

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Opisując sposoby transportu aut, nie można pominąć kategorii takiej jak akcesoria oraz części aut. Jeżeli kupiliśmy nową albo używaną część auta, możliwe że będziemy potrzebowali przewozu. Może się również zdarzyć, że musimy przewieźć zarówno samochód, jak i części z nim powiązane. W tej sytuacji można rozważyć wybór przewoźników zarejestrowanych w giełdzie transportowej Clicktrans.

Realizując transport dla kupionych akcesoriów, musimy wziąć pod uwagę stan, w jakim znajdują się przedmioty. Rodzaj transportu będzie bardzo znaczący w przypadku uszkodzonych komponentów, bo może wymagać specjalnych działań ze strony wybranego przewoźnika. Części niepełne lub o nieregularnym kształcie dobrze holować. Przygotowując je do transportu warto umieścić towar na przyczepie przy pomocy specjalnego urządzenia bądź maszyny. Typ oraz stan przewożonych komponentów ma również wpływ na ilość czasu, jaki firma transportowa powinna poświęcić na ładunek i rozładowanie przewożonego towaru. Z tego powodu, niezbędne jest dokładne poinformowanie zleceniobiorcy o wszystkich szczegółach dotyczących części, które zamierzamy przewieźć. Firma może potrzebować więcej czasu na przygotowanie odpowiednich pojazdów. By uniknąć opóźnień bądź nieporozumień, warto ze stosownym wyprzedzeniem opisać przewoźnikowi nasze oczekiwania.

Zorganizowanie udanego przewozu wymaga zagwarantowania odpowiedniego sposobu zapakowania. W tym celu warto wyposażyć się w pewne materiały chroniące rzeczy w trakcie transportu. Najłatwiejszym sposobem będzie zapakowanie rzeczy w pudła kartonowe, które można znaleźć w wielu sklepach. Części posiadające ostre brzegi możesz dla bezpieczeństwa okryć makulaturą. Dodatkową ochronę zapewni folia bąbelkowa a także wykorzystanie materiałów amortyzujących transportowany towar. Tak zabezpieczony karton trzeba jedynie obkleić taśmą klejącą

Wystawiając zlecenie na przewóz części i akcesoriów samochodowych, nie zapomnijmy o podaniu istotnych szczegółów, od których będzie zależne zaproponowanie jak najkorzystniejszej oferty. Warto rozpocząć od podania wymiarów transportowanych części lub akcesoriów. Aby dostać odpowiednią wycenę transportu, podaj ciężar, długość oraz szerokość pakunku. Wybranie idealnego opakowania do akcesoriów zależy od ilości rzeczy, które chcemy przewieźć. W zależności od rozmiaru przesyłki, przewoźnik może zaproponować przewiezienie na palecie, zapakowane w kartonie lub w mniejszym pudełku. Istotnym wyznacznikiem udanego transportu będzie również odpowiednie przygotowanie akcesoriów samochodowych do przewozu. Używane części auta powinny zostać opróżnione ze wszelkich płynów a także wyczyszczone z resztek smaru. Wszystkie delikatniejsze rzeczy warto jak najlepiej zabezpieczyć przed transportem.

W dalszej części tekstu prezentujemy przykładowe zlecenia przewozu części i akcesoriów aut zrealizowanych za pośrednictwem Clicktrans:

Części koparki z Danii do Polski

Elementy o wadze 1300 kilogramów były przetransportowane na dystansie 1132 km za 1700 zł.

Silnik na terenie Polski

Na trasie Witkowo-Katowice o dystansie 366 kilometrów wykonano transport silnika na palecie o masie 650 kilogramów. Zleceniodawca wybrał na ofertę wynoszącą 600 zł.

Szukasz transportu?

Transport części pojazdów Olsztyn już od 30 zł!

Zleć transport części pojazdów