Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport części lub akcesoriów pojazdu. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą części i akcesoria.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 150 884 000 zł zaoszczędziliście z nami 150 884 000 zł 150 884 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 425 000 wystawionych przesyłek 1 425 000 wystawionych przesyłek 1 425 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
71 000 przewoźników 71 000 przewoźników 71 000 przewoźników

Niedawno przewiezione części pojazdów i akcesoria:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

świetny kontakt, terminowy odbiór i dostawa. bez żadnych problemów, polecam.

Zderzak przedni

,
Trasa: Luboń - Bielsko-Biała

Polecam, fajna komunikacja, wszystko na czas i zgodnie z ustaleniami. Super!

69 opon ciężarowych, 23m3

,
Trasa: Góra Kalwaria - Żory

Szybko i konkretnie, pomoc przy załadunku - polecam!

4 felgi z oponami

,
Trasa: Warszawa - Bielsko-Biała

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Opisując metody przewozu samochodów, nie wolno pominąć grupy takiej jak akcesoria i części aut. Jeśli kupiliśmy nową bądź używaną część auta, możliwe że będziemy potrzebowali przewozu. Może się także zdarzyć, że musimy przewieźć zarówno samochód, jak i części z nim związane. W tej sytuacji warto zdecydować się na wybór przewoźników dostępnych w giełdzie transportowej Clicktrans.pl.

Realizując transport dla kupionych części, musimy zwrócić uwagę na stan, w jakim znajdują się przedmioty. Rodzaj transportu będzie szczególnie istotny w przypadku uszkodzonych części, bo może wymagać szczególnych działań po stronie zatrudnionego przewoźnika. Elementy zdekompletowane lub o nieregularnym kształcie dobrze holować. Przygotowując je do przewozu warto położyć rzeczy na przyczepie przy pomocy specjalnego urządzenia lub maszyny. Typ oraz kondycja przewożonych elementów ma również wpływ na ilość czasu, jaki firma transportowa będzie musiała przeznaczyć na ładunek a także rozładunek przewożonego ładunku. Dlatego kluczowe jest dokładne poinformowanie przewoźnika o wszystkich szczegółach związanych z akcesoriami, które planujemy przewieźć. Firma może potrzebować więcej czasu na przygotowanie odpowiednich urządzeń. By uniknąć opóźnień lub nieporozumień, warto z jak największym wyprzedzeniem przedstawić firmie transportowej nasze oczekiwania.

Realizacja bezpiecznego transportu wymaga zapewnienia właściwego sposobu spakowania. W tym celu należy zaopatrzyć się w pewne materiały chroniące części w trakcie przewozu. Najprostszym rozwiązaniem będzie spakowanie przedmiotów w opakowania kartonowe, które możesz znaleźć w wielu supermarketach. Elementy mające ostre brzegi można dla bezpieczeństwa okryć kawałkami tektury. Kolejną ochronę zapewni folia bąbelkowa oraz wykorzystanie materiałów amortyzujących przewożony ładunek. Tak zabezpieczony karton trzeba jedynie okryć taśmą klejącą

Publikując zlecenie na transport części i akcesoriów samochodowych, pamiętajmy o zawarciu znaczących szczegółów, od których będzie zależało zaproponowanie optymalnej oferty. Zacznijmy od podania wymiarów przewożonych części lub akcesoriów. By otrzymać właściwą wycenę transportu, podaj wagę, długość i szerokość pakunku. Wybranie właściwego opakowania do części zależy od ilości akcesoriów, które planujemy przewieźć. W zależności od wielkości przesyłki, przewoźnik może zaproponować transport na palecie, schowane w kartonie lub w mniejszym opakowaniu. Istotnym wyznacznikiem udanego przewozu będzie także odpowiednie przygotowanie części samochodowych do transportu. Zużyte części samochodowe muszą zostać opróżnione ze wszystkich płynów a także oczyszczone z resztek smaru. Wszelkie małe elementy trzeba jak najlepiej zabezpieczyć przed wysyłką.

Poniżej przedstawione są przykładowe zlecenia transportu części i akcesoriów samochodów zrealizowanych za pośrednictwem Clicktrans:

Części koparki z Danii do Polski

Komponenty o wadze 1300 kilogramów były przetransportowane na trasie 1132 kilometrów za 1700 zł.

Silnik na obszarze Polski

Na trasie Witkowo-Katowice o dystansie 366 kilometrów zrealizowano przewóz silnika na palecie o masie 650 kilogramów. Zleceniodawca wybrał na wycenę wynoszącą 600 zł.

Szukasz transportu?

Transport części pojazdów Wrocław już od 30 zł!

Zleć transport części pojazdów