Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport roweru. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą rowery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione rowery:

Przesyłki Rower Stacjonarny
Rower Stacjonarny

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Gdańsk
Cena:
200,00 zł

Oszczędność:

164 zł
Przesyłki Rower szosowy
Rower szosowy

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Kraków
Cena:
160,00 zł

Oszczędność:

188 zł
Przesyłki Rower miejski holender
Rower miejski holender

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Trzebinia
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki rower szosowy
rower szosowy

Skąd:

Wielka Brytania, Maidstone

Dokąd:

Polska, Olsztyn
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

123 zł
Przesyłki rower szosowy
rower szosowy

Skąd:

Wielka Brytania, Maidstone

Dokąd:

Polska, Olsztyn
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

169 zł
Przesyłki Rower elektryczny
Rower elektryczny

Skąd:

Polska, Gorzów Wielkopo (...)

Dokąd:

Polska, Krempachy
Cena:
300,00 zł

Oszczędność:

192 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Super i wszystko na czas

Rower szosowy

Klient: Ruslan S.
,
Trasa: Warszawa - Strømmen

Wszystko super, polecam tego użytkownika! Szybko i bezpiecznie dostarczył rowery z Barcelony do Poznania, bardzo miły kontakt. Dziękuje!

Rower cruiser Electra

Klient: Paweł N.
,
Trasa: Gavà - Poznań

Polecam. Sprawny kontakt. Przesyłka dotarła do Polski z Niemiec tego samego dnia. Szybko i profesjonalnie.

Rower MTB x 2

Klient: Ilona K.
,
Trasa: Ludwigshafen am Rhein - Oława

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport roweru?

Transportując jednoślad z Clicktrans, zazwyczaj nie ma potrzeby pakowania go. Wystarczy, że dasz go przewoźnikowi. Jednak w przypadku gdy przewoźnik wymaga zapakowania go, zrób to w sposób przemyślany. Jeżeli rower nie jest oryginalnie zapakowany, powinno się przystosować go do przewozu. Jeżeli chcesz, by pakowaniem oraz zabezpieczeniem roweru zajęła się firma przewozowa, wspomnij o tym w ogłoszeniu. Ten detal warto zamieścić w polu „Informacje dodatkowe”. Niektóre firmy oferują tego typu usługi. Alternatywą jest samodzielne przygotowanie ładunku. Sprzęt najlepiej przewozić w kartonie rowerowym. Możesz do tego użyć oryginalne opakowanie, w którym rower znajdował się w momencie kupienia. Jeśli opakowanie zostało zutylizowane lub zgubione, będziesz musiał użyć innego. Warto kupić karton o podobnych wymiarach np. w składzie materiałów remontowych bądź pójść do sklepu rowerowego. Przed spakowaniem roweru w opakowaniu zalecane jest odkręcenie lub zdjęcie poszczególnych ruchomych części. Najlepiej zdjąć pedały, zdjąć sztycę razem z siodełkiem, zdjąć światła, dzwonek, wykręcić kierownicę bądź poluzować ją i ułożyć obok stelaża. Elementy te powinno się schować w osobnych, niewielkich opakowaniach i małe pudełka spakować do dużego kartonu. Alternatywnym sposobem może być zabezpieczenie ich kawałkami tektury oraz przyklejenie do ramy. Stelaż a także kierownicę owiń folią bąbelkową, folia musi mieć grubość min. 2 centymetrów. Kupisz to w większych supermarketach, hurtowniach remontowych lub w internecie. Jest bardzo praktyczna, przydaje się w trakcie pakowania wszelkiego typu ładunków, w tym także rowerów. Na wystających częściach takich jak śruby albo szprychy kładzie się tekturowe warstwy. Ważne jest, aby mieć na uwadze, aby wypełnić wolne miejsca w kartonie. Po zmieszczeniu roweru w opakowaniu, z pewnością pozostanie wolne miejsce. Do zapełnienia można użyć wiele różnych materiałów. Wywołana już folia bąbelkowa dobrze sprawdza się w trakcie zawijania części, ale można również wykorzystać zbite zwoje tej folii w roli wypełniacza. To samo tyczy się stretcha. Oprócz tego dobrymi wypełniaczami są też zwinięte kawałki gazet, tektury oraz innego typu papiery. Wypełniacze amortyzują pakunek co więcej sprawiają, że rower nie rusza się w środku opakowania. Górną i dolną część kartonu można wzmocnić za pomocą ekstra przekładek. Ładunek musi być ostrożnie obklejony szeroką, wytrzymałą taśmą. 

Zlecając transport w serwisie, daj znać w jakiej kondycji jest jednoślad. Jeśli jest już złożony, napisz to na stronie. Podaj szczegółowe wymiary przesyłki: wysokość, szerokość, długość czy wagę. Jeśli wymagasz transportu więcej niż jednego roweru, wybierz odpowiednią ilość sztuk. Gdy rowery różnią się od siebie wielkością, musisz opisać je oddzielnie. Możesz do tego wykorzystać opcję „Informacje dodatkowe”. Gdy wystawisz ogłoszenie, otrzymasz wyceny od przewoźników. Wysyłaj do nich wiadomości, jeśli masz jakieś wątpliwości. Najlepiej ustalić jak najwięcej istotnych informacji przed rozpoczęciem zlecenia. Możesz to zrobić wysyłając wiadomości przez stronę. Po wybraniu jednej z ofert dostaniesz informacje kontaktowe oferenta, będziesz mógł skontaktować się z druga stroną bezpośrednio oraz ustalić wszelkie pozostałe detale dotyczące przewozu sprzętu. Nie zapomnij zapytać firmę transportową o to, czy ma polisę. Dzięki czemu w przypadku usterki roweru podczas przewozu, ubezpieczyciel powinien przyznać rekompensatę. Rekomendujemy również stworzenie listu przewozowego a nawet umowy transportowej. Są to standardowe umowy spisywane przed realizacją usługi prz

Szukasz transportu?

Transport rowerów Olsztyn już od 70 zł!

Zleć transport roweru