Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Opona x 2
Opona x 2

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
119,00 zł

Oszczędność:

86 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Chorzów
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

181 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Żyrardów
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

96 zł
Przesyłki paczki itp.
paczki itp.

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Warszawa
Cena:
310,00 zł

Oszczędność:

224 zł
Przesyłki Paczka x 9
Paczka x 9

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Samborowo
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

109 zł
Przesyłki Paczka x 2
Paczka x 2

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Szwecja, Malmo
Cena:
290,00 zł

Oszczędność:

302 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Polecam

Walizka x 4

Klient: Paweł P.
,
Trasa: Olkusz - Rotterdam

Bardzo dobry kontakt i realizacja, polecam tego przewoźnika.

Paczka

Klient: Paweł D.
,
Trasa: Zielona Góra - Kraków

wszystko przebieglo pomyslnie, dziekuje

Paczka x 5

,
Trasa: Marki - Levallois-Perret

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

By zamówić transport pakunku, opublikuj zlecenie w naszym serwisie. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Zleć transport” a potem wypełnisz formularz. Pamiętaj o wybraniu właściwej kategorii. Podaj szczegółowe wymiary paczki lub pakunków, jeśli jest ich większa liczba. Określ wagę. Dane te są szczególnie ważne dla oferentów, muszą oni być świadomi, jak dużo przestrzeni zajmie Twoja paczka, aby móc stwierdzić, czy mogą to przewieźć. Wydawać by się mogło, że rozmiary nie są ważne w przypadku małych paczek, mimo tego nawet jeśli przesyłka jest malutka, warto dokładnie ją opisać. Firmy przewozowe często transportują wiele przesyłek razem, więc powinny wiedzieć, jak spora jest każda z nich. Podaj adres odbioru i dostarczenia paczki, najlepiej wyznacz również daty. Konkrety można uzgodnić z przewoźnikiem w przyszłości, jednak jeśli wiesz wszystko już podczas publikowania zlecenia, możesz je zawrzeć na stronie oraz określić nawet godzinę, kiedy realny jest odbiór paczki. 

Jeżeli w paczkach są rzeczy delikatne albo potrzebujące zapewnienia szczególnych warunków w trakcie przewozu, poinformuj o tym zleceniobiorcę. Dotyczy to m.in. ładunków zawierających szkło, ceramikę, instrumenty muzyczne, urządzenia elektroniczne, artykuły spożywcze bądź inne rzeczy, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie oraz zabezpieczenie paczek

Paczki powinny być właściwie zabezpieczone. Firmy przewozowe i kurierskie zazwyczaj wymagają zabezpieczenia paki przez klienta. Właściwe zapakowanie przesyłki jest więc istotne z niemałej liczby powodów. Jeśli przesyłka zostanie uszkodzona po drodze, a została właściwie ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność jest po stronie firmy przewożącej. Podsumowując dbałość o opakowanie przesyłki pozwoli Ci uniknąć sporów w razie uszkodzenia. Ponadto, oczywiście, każdy chce tego typu zniszczeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego poszczególna paczka powinna być właściwie ochroniona. 

Wpływ na wybór opakowania mają rozmiar oraz waga przedmiotów przeznaczonych do przewozu. Pakunki zwykle łączy się z kartonami a także pudłami. Sporo osób ma pod dachem jakieś kartony – pozostałości z dawnych zakupów pochowane gdzieś w kącie. Takie opakowania z reguły można wykorzystać, jednak trzeba mieć pewność, że są w dobrym stanie. Jeśli nie masz w domu żadnych opakowań z kartonu, możesz kupić je w sklepie budowlanym albo sklepach internetowych. Innym sposobem jest pójście do okolicznego spożywczaka bądź supermarketu i zapytanie pracownika, czy posiada jakieś zbędne kartony. Sklepy zazwyczaj pozbywają się kartonów chwilę po dostawach. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i pójść tam zaraz po tym. Wszelkie opakowania i tak zostają utylizowane, więc użycie ich jest ekologiczne oraz szczególnie praktyczne. Jednak, korzystając z kartonów znalezionych na strychu bądź w piwnicy, musisz dodatkowo mieć pewność, że są mocne i nie posiadają żadnych uszkodzeń. Firma kurierska będzie wymagać od Ciebie, byś na opakowaniu dodał/a dane odbiorcy, ważne jest też zerwanie wszelkich niepotrzebnych naklejek i napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na powierzchni używanych już kartonów często znajdują się różnego rodzaju przylepki, zapisane markerem teksty itp. Wszystkie te oznaczenia musisz usunąć i zamieścić jedynie adres odbiorcy. Dobrym sposobem jest napisanie adresu na białej kopercie i przyklejenie jej na ścianie opakowania. Miejsce doręczenia możesz wypisać również ciemnym, grubym markerem. Najważniejsze,by był jasny a także zrozumiały

Szukasz transportu?

Transport paczek Olsztyn już od 30 zł!

Zleć transport paczek