Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport mebli. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą meble.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 46 061 547 zł

46 061 547 zł

zaoszczędziliście z nami

500 000 wystawionych przesyłek

500 000

wystawionych przesyłek

0 zł za wystawienie ogłoszenia

0 zł

za wystawienie ogłoszenia

30 000 przewoźników

30 000

przewoźników

Niedawno przewiezione meble:

Największy serwis
aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Przygotowanie do transportu

W Polsce jest wiele pięknych miast, które dodatkowo poszczycić się mogą cenionymi Uniwersytetami. Nie bez powodu, to jednak Wrocław nazywany jest najpiękniejszym miastem uniwersyteckim w Polsce: zabytkowe budowle, liczne galerie sztuki, bary i restauracje o niepowtarzalnym klimacie, a do tego wielu interesujących ludzi, z wielu egzotycznych części świata - długo można by wymieniać elementy, które powodują, że młodzi ludzie decydują się związać swoje życie ze stolicą Dolnego Śląska. Duże miasto to również szybko rozwijający się i starający się sprostać oczekiwaniom klientów, rynek nieruchomości, dlatego wynajem, czy kupno mieszkania we Wrocławiu, to żaden problem, co ułatwia częste zmiany adresów wrocławianom. Wiadomo, że współczesny świat wymusza na młodych ludziach mobilność - dlatego częste przeprowadzki w granicach miasta, szczególnie tak rozległego i szybko rozwijającego się, jak Wrocław nikogo nie dziwi, tym bardziej, że każdy z nas chce, możliwie, jak najbardziej, ułatwić sobie życie - mieszkać, jak najbliżej pracy, czy miejsca nauki. Pozwól nam, byśmy pozwolili Ci ułatwić Twoje życie!
Zdajemy sobie sprawę z tego, że młodzi ludzie, studenci, szczególnie ci, którzy przyjechali do Wrocławia ze swoich rodzinnych miejscowości - często się przeprowadzają. Zmieniają miejsce zamieszkania z różnych powodów: chcą mieszkać bliżej uczelni, pracy, szukają okolicy o spokojniejszym charakterze lub zainteresowani są życiem w akademickim środowisku. Jeżeli i Ty postanowiłeś zmienić miejsce zamieszkania, ale nie masz jak przetransportować mebli - chętnie Ci pomożemy! Clictrans.pl ułatwi Ci znalezienie przewoźników, którzy szybko, tanio i bezpiecznie dostarczą Twoje meble do celu! Nie musisz obawiać się o swoje rzeczy, gdyż sprawdzeni przewoźnicy dołożą wszelkich starań, by do miejsca docelowego dotarły w takim samym stanie, w jakim opuściły poprzednie lokum. Pomagamy studentom w przeprowadzkach, przewozie mebli.
Nie od dziś wiadomo, że doświadczenie nie tylko usprawnia wszelkie działania, ale i zmniejsza znacząco liczbę wypadków i nieprzewidzianych komplikacji. Dlatego proponujemy Ci nasze doświadczenie w pozyskiwaniu jedynie zaufanych i sprawdzonych firm transportowych, żebyś bez problemów i niepotrzebnych zmartwień dostarczył swoje meble do celu. Chętnie pomożemy w transporcie nowych mebli ze sklepu do domu, z domu do tapicerza, firmy czyszczącej lub nowego właściciela Twoich dotychczasowych mebli. Ułatwimy Ci przeprowadzkę - niezależnie od tego, czy postanowiłeś zamieszkać w centrum Wrocławia, czy na jego obrzeżach, pomożemy Ci znaleźć transport i pomoc przy dostarczeniu mebli na miejsce docelowe. Nasze usługi nastawione są na Twoje zadowolenie, dlatego stawiamy na szybki, tani i profesjonalny transport, czyli zgodny z Twoimi wymaganiami!
Clicktrans.pl ułatwi Ci znalezienie przewoźnika spełniającego Twoje wymagania! Osoby, które oczekują przewiezienia mebli, nie będą zawiedzione - dysponujemy bazą firm, które posiadają samochody, dla których żadne gabaryty nie stanowią problemu! Chcemy pomóc osobom zapracowanym, o nieregularnym trybie życia, zajętym ważnymi obowiązkami, dla których transport mebli byłby niepotrzebnym utrudnieniem w ich napiętym grafiku. Dlatego proponujemy, żebyś transport mebli we Wrocławiu, powierzył współpracującym z nami firmom transportowym. Wszystkie meble zostaną dostarczone w określonym czasie oraz nienaruszonym stanie. Nie musisz martwić się o szklane elementy ani cenne antyki - proponujemy współpracę jedynie przewoźnikom, którzy bardzo poważnie podchodzą do swojej pracy i każdego klienta traktują indywidualnie.

Szukasz transportu?

Transport mebli Wrocław już od 50 zł!

Zleć transport mebli