Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport paczek. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą paczki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Niedawno przewiezione paczki:

Przesyłki Walizka
Walizka

Skąd:

Polska, Wrocław

Dokąd:

Polska, Giżycko
Cena:
130,00 zł

Oszczędność:

56 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Wrocław

Dokąd:

Polska, Zator
Cena:
150,00 zł

Oszczędność:

199 zł
Przesyłki Paczka x 9
Paczka x 9

Skąd:

Polska, Wrocław

Dokąd:

Polska, Narama
Cena:
250,00 zł

Oszczędność:

141 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Wrocław

Dokąd:

Polska, Zakopane
Cena:
70,00 zł

Oszczędność:

45 zł
Przesyłki Paczka x 8
Paczka x 8

Skąd:

Polska, Wrocław

Dokąd:

Polska, Szamocin
Cena:
100,00 zł

Oszczędność:

82 zł
Przesyłki Paczka
Paczka

Skąd:

Polska, Wrocław

Dokąd:

Polska, Głuchów
Cena:
154,00 zł

Oszczędność:

181 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

wszystko super i sprawnie polecam !

Paczka

Klient: Arek K.
,
Trasa: Piekary Śląskie - Cournon-d'Auvergne

Dziękuje ślicznie za szybką i sprawną przesyłkę moich pudeł. Jestem bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Paczka x 6

Klient: Łukasz S.
,
Trasa: Brockenhurst - Kamieniec Ząbkowicki

Wszystko ok, szybko sprawnie dogadane załadowane i załatwione ;)

Big bag

Klient: Marcin Ł.
,
Trasa: Bielsko-Biała - Unikowice

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport paczek?

Aby zamówić przewóz paczki, wystaw zlecenie na Clicktrans.pl. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę „Zleć transport” i wypełnisz formularz. Pamiętaj o wybraniu pasującej kategorii. Podaj dokładne wymiary paczki lub pakunków, w sytuacji gdy jest ich więcej. Określ wagę. Informacje te są niezwykle istotne dla oferentów, muszą oni być świadomi, jak dużo miejsca zajmie Twoja przesyłka, aby móc stwierdzić, czy są w stanie to zabrać. Tylko z pozoru rozmiary nie są istotne w przypadku małych przesyłek, jednak nawet gdy przesyłka jest mała, należy dokładnie ją opisać. Firmy transportowe z reguły transportują wiele paczek razem, więc powinny mieć informację o tym, jak duża jest każda z nich. Wpisz adres odbioru oraz dostawy paczki, najlepiej wyznacz także terminy. Konkrety możesz ustalić z przewoźnikiem później, jednak jeśli wiesz wszystko już w trakcie wystawiania zlecenia, warto je zawrzeć w formularzu i określić nawet godzinę, kiedy możliwy jest odbiór ładunku. 

W przypadku gdy w opakowaniu są przedmioty delikatne bądź potrzebujące zapewnienia wyjątkowych warunków podczas transportu, poinformuj o tym przewoźnika. Tyczy się to m.in. ładunków zawierających szklane elementy, naczynia ceramiczne, sprzęty muzyczne, sprzęt elektroniczny, żywność czy inne rzeczy, które wymagają zachowania dodatkowej ostrożności.

Spakowanie i ochrona pakunków

Ładunki powinny być właściwie zabezpieczone. Firmy przewozowe oraz kurierzy zwykle oczekują zabezpieczenia paki przez zleceniodawcę. Odpowiednie przygotowanie pakunku jest więc ważne z niemałej liczby powodów. Gdy przesyłka zostanie zniszczona w trasie, a została poprawnie ochroniona przez zleceniodawcę, odpowiedzialność leży po stronie przewoźnika. Tak więc dbałość o zapakowanie ładunku pozwoli Ci uniknąć nieporozumień w razie uszkodzenia. Poza tym, naturalnie, każdy chce tego typu zniszczeń uniknąć więc to jest głównym powodem, dla którego poszczególna przesyłka powinna być właściwie ochroniona. 

Wpływ na sposób zapakowania mają wielkość i ciężar rzeczy wybranych do transportu. Paczki zwykle kojarzy się z opakowaniami kartonowymi a także pudłami. Sporo osób ma w domu jakieś kartony – pozostałości z dawnych zakupów schowane gdzieś w kącie. Takie opakowania z reguły warto wykorzystać, lecz należy upewnić się, że są dobrej jakości. Jeżeli nie masz w mieszkaniu dobrych opakowań z kartonu, możesz kupić je w markecie z artykułami budowlanymi albo w internecie. Innym sposobem jest udanie się do pobliskiego spożywczaka czy hipermarketu i spytanie pracownika, czy posiada jakieś zbędne kartony. Dyskonty zwykle pozbywają się opakowań zaraz po dostawie. Warto więc sprawdzić, kiedy dany sklep ma dostawy i wybrać się tam od razu po tym. Takie kartony i tak są utylizowane, więc użycie ich jest ekologiczne i szczególnie praktyczne. Wciąż, używając opakowań wyszukanych na strychu czy w piwnicy, musisz także mieć pewność, że są wytrzymałe oraz nie mają żadnych wad. Firma kurierska będzie oczekiwać od Ciebie, byś na opakowaniu umieścił/a dane odbiorcy, ważne jest również usunięcie wszystkich niepotrzebnych naklejek oraz napisów, które mogłyby wprowadzić zamieszanie wśród pracowników zleceniobiorcy. Na zewnątrz używanych już kartonów nierzadko są różnego rodzaju przylepki, zapisane markerem teksty i tak dalej. Każde oznaczenia musisz usunąć i umieścić jedynie adres miejsca docelowego. Skutecznym sposobem jest napisanie adresu na białej kopercie i przyklejenie jej na powierzchni kartonu. Adres możesz wypisać także ciemnym, grubym markerem. Najważniejsze,by był jasny oraz czytelny.

Jeśl

Szukasz transportu?

Transport paczek Wrocław już od 30 zł!

Zleć transport paczek