Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport sprzętu RTV. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą sprzęt RTV.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 138 202 000 zł zaoszczędziliście z nami 138 202 000 zł 138 202 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 304 000 wystawionych przesyłek 1 304 000 wystawionych przesyłek 1 304 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
64 000 przewoźników 64 000 przewoźników 64 000 przewoźników

Niedawno przewieziony sprzęt RTV:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wielki pozytyw bardzo dobry kontakt sympatyczni ludzie polecam

Peugeot boxer l3h2

,
Trasa: Aalst - Siemiatycze

Wszystko przebieglo pomyslnie. Przesylka w calosci, kwota taka jaka ustalono.

komputer

,
Trasa: Sosnowiec - Wakefield

Wszystko zgodnie z ustaleniami, solidna firma, polecam w 100%!!!

Opel Corsa

Klient: Mariusz M.
,
Trasa: Gießen - Brzezia Łąka

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport sprzętu RTV?

Nazwa „Sprzęt RTV” oznacza „Radio i TV”. Sprzęt RTV określa się też mianem elektroniki użytkowej. Do kategorii sprzętu RTV zaliczają się przede wszystkim odbiorniki telewizyjne i radia. Poza tym, w kategorii RTV znajdziesz także magnetowidy, DVD, komórki, sprzęt stereo, ładowarki, odtwarzacze mp3, odtwarzacze mp4, radiobudziki, adaptery, sprzęt do nagrywania DVD, discmany, wieże audio, sprzęt do nagrywania wideo, głośniki a także temu podobne. W tej kategorii znajdziesz wszystkie urządzenia elektroniczne których często używa się w domu.


Kiedy szukasz transportu telewizora, radio czy dowolnego sprzętu RTV, możesz znaleźć odpowiednią osobę za pośrednictwem Clicktrans. Aby to zrobić wystaw swoje ogłoszenie. Kliknij w przycisk „Zleć transport” na górze ekranu, wybierz kategorię „Maszyny i sprzęt”, a w dalszym kroku subkategorię „Sprzęt RTV”. Szczegółowo wypisz informacje o sprzęcie RTV, który wymaga transportu. Zatytułuj ogłoszenie, na przykład „Transport TV z Krakowa do Warszawy” albo „transport systemu nagłaśniającego z Frankfurtu do Białegostoku”. Tytuł musi być nieskomplikowany a także jednoznaczny. W zleceniu podaj rodzaj sprzętu, jaki musisz przetransportować, wypisz długość, szerokość, wysokość a także wagę sprzętu. Jeżeli dysponujesz konkretnym budżetem, który planujesz przeznaczyć na przewóz elektroniki, wpisz budżet w rubryce „Budżet zlecenia”. Zaznacz czy sprzęt jest zapakowany czy nie – jest to szczególnie ważne, ze względu na to, że elektronika jest raczej delikatnym ładunkiem i potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia podczas przewozu. Przewoźnik musi więc wiedzieć, czy sprzęt RTV został wcześniej zabezpieczony. Określ także, jaki typ usługi Ci odpowiada – tylko transport czy przewóz wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem sprzętu RTV. Warto także powiedzieć o tym, czy ladunek ma zostać wniesiony albo zniesiony z danego piętra. Załadunek oraz rozładunek nie są równoznaczne z wnoszeniem i znoszeniem przesyłki. Wszystkie dane, które nie zmieściły się w innych rubrykach, wpisz w „Informacjach dodatkowych”. Na przykład podaj bardziej szczegółowe informacje na temat twojej elektroniki lub okoliczności przewozu. Gdy wypełnisz opisywanie przesyłki, wybierz „Podaj trasę i termin”. Następnym krokiem jest ustalenie miejsca załadunku i rozładunku. Sprawdź, czy dodałeś poprawne nazwy miejscowości oraz kody pocztowe. Ustal również daty odebrania ładunku i dostawy. Odpowiednie ukończenie opisu przesyłki wraz ze bezproblemowa wymiana wiadomości z przewoźnikiem bardzo upraszczają realizację transportu. Jeżeli jakieś pytania do przewoźnika, przekaż mu je bez zwłoki. Dobrym pomysłem jest spisać papiery takie jak list przewozowy czy umowę transportową. Określają one szczegóły transportu sprzętu, a także transportowaną przesyłkę. Przewoźnik powinien dysponować ubezpieczeniem. Możesz jaki rodzaj polisy mają wykupione. W ten sposób zapewniasz bezpieczny transport transportowanej elektronice.

Przyszykowanie sprzętu RTV do przewozu

Sprzęt RTV powinien być przygotowany do przewożenia. Niektóre firmy przewozowe świadczą także usługę taką jak pakowanie urządzeń. Kiedy chcesz skorzystać z tej usługi, powiedz o takiej potrzebie w ogłoszeniu albo doprecyzuj z przewoźnikami w rozmowie. Nie zapomnij, że należy zapytać przewoźnika o spakowanie przesyłki jeszcze nim wybierzesz przewoźnika, bo usługa taka wiąże się z wyższymi kosztami. Przewoźnik musi wiedzieć, czy będzie musiał pakować sprzęt jeszcze nim ostatecznie ustali cenę usługi. Inną opcją jest własnoręcznie przygotować elektronikę do transportu.


Pamiętaj o tym, by wytrzymałość opakowania była dostosowana do wagi urządzenia. Wielkość opakowania również powinna być dopasowana. Jeżeli masz oryginalne opakowania elektroniki, najlepiej przewozić elektronikę właśnie w nich. Jeśli zaś nie masz już oryginalnego kartonu, spróbuj użyć innego kartonu. Byle tylko był dopasowany a przy tym nieuszkodzony. Wewnątrz opakowania nie może zostać zbyt wiele pustej przestrzeni, bo prowadzi to do przesuwania się sprzętu w czasie transportu więc grozi jego uszkodzeniem. Jeśli wystąpią puste przestrzenie, ważne aby je wypełnić. W roli wypełniacza sprawdzą się gazety, styropian, kawałki czy tkanin. Wypełniaczem może być także folia pęcherzykowa. Folia pęcherzykowa może być wykorzystana również przy okręcaniu elektroniki. W razie potrzeby owiniesz z jej pomocą sprzęt w całości. Wszelkie delikatne, szczególnie podatne na uszkodzenia fragmenty potrzebują wyjątkowej ostrożności. Jednym z delikatnych elementów jest ekran telewizora. Można go ochronić przy pomocy specjalnego kawałka styropianu. Duży sprzęt RTV przewozi się na paletach. Elektronikę owija się folią stretch, oprócz tego ochrania się wrażliwe elementy, a w kolejnym kroku umieszcza na palecie tak, aby sprzęt nie przesuwał się i nie wystawał poza paletę. Drobne, ruchome elementy najlepiej wyjąć. Przewody, ładowarki i inne niewielkie elementy należy zapakować oddzielnie.

Koszt transportu sprzętu RTV

Cena przewozu sprzętu RTV zależy przede wszystkim od długości trasy od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Znaczenie ma także wielkość sprzętu oraz jego waga. Transport z załadunkiem i rozładunkiem będzie droższy niż sam transport. Sposobem na zmniejszenie kosztów jest skorzystanie z usług przewoźnika, który przewiezie sprzęt elektroniczny jako doładunek lub jako ładunek powrotny.

W Clicktrans pojawiają się różne zlecenia dotyczące przewozu sprzętu RTV, zarówno w obrębie Polski, jak i na trasach międzynarodowych. Każde ogłoszenie jest osobno wyceniane przez przewoźników. Dodają oni swoje oferty, a wówczas Ty wybierasz tą, która najlepiej Ci pasuje.

Jak zorganizować transport sprzętu RTV?

Nazwa „Sprzęt RTV” oznacza „Radio i TV”. Sprzęt RTV określa się też mianem elektroniki użytkowej. Do kategorii sprzętu RTV zaliczają się przede wszystkim odbiorniki telewizyjne i radia. Poza tym, w kategorii RTV znajdziesz także magnetowidy, DVD, komórki, sprzęt stereo, ładowarki, odtwarzacze mp3, odtwarzacze mp4, radiobudziki, adaptery, sprzęt do nagrywania DVD, discmany, wieże audio, sprzęt do nagrywania wideo, głośniki a także temu podobne. W tej kategorii znajdziesz wszystkie urządzenia elektroniczne których często używa się w domu.


Kiedy szukasz transportu telewizora, radio czy dowolnego sprzętu RTV, możesz znaleźć odpowiednią osobę za pośrednictwem Clicktrans. Aby to zrobić wystaw swoje ogłoszenie. Kliknij w przycisk „Zleć transport” na górze ekranu, wybierz kategorię „Maszyny i sprzęt”, a w dalszym kroku subkategorię „Sprzęt RTV”. Szczegółowo wypisz informacje o sprzęcie RTV, który wymaga transportu. Zatytułuj ogłoszenie, na przykład „Transport TV z Krakowa do Warszawy” albo „transport systemu nagłaśniającego z Frankfurtu do Białegostoku”. Tytuł musi być nieskomplikowany a także jednoznaczny. W zleceniu podaj rodzaj sprzętu, jaki musisz przetransportować, wypisz długość, szerokość, wysokość a także wagę sprzętu. Jeżeli dysponujesz konkretnym budżetem, który planujesz przeznaczyć na przewóz elektroniki, wpisz budżet w rubryce „Budżet zlecenia”. Zaznacz czy sprzęt jest zapakowany czy nie – jest to szczególnie ważne, ze względu na to, że elektronika jest raczej delikatnym ładunkiem i potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia podczas przewozu. Przewoźnik musi więc wiedzieć, czy sprzęt RTV został wcześniej zabezpieczony. Określ także, jaki typ usługi Ci odpowiada – tylko transport czy przewóz wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem sprzętu RTV. Warto także powiedzieć o tym, czy ladunek ma zostać wniesiony albo zniesiony z danego piętra. Załadunek oraz rozładunek nie są równoznaczne z wnoszeniem i znoszeniem przesyłki. Wszystkie dane, które nie zmieściły się w innych rubrykach, wpisz w „Informacjach dodatkowych”. Na przykład podaj bardziej szczegółowe informacje na temat twojej elektroniki lub okoliczności przewozu. Gdy wypełnisz opisywanie przesyłki, wybierz „Podaj trasę i termin”. Następnym krokiem jest ustalenie miejsca załadunku i rozładunku. Sprawdź, czy dodałeś poprawne nazwy miejscowości oraz kody pocztowe. Ustal również daty odebrania ładunku i dostawy. Odpowiednie ukończenie opisu przesyłki wraz ze bezproblemowa wymiana wiadomości z przewoźnikiem bardzo upraszczają realizację transportu. Jeżeli jakieś pytania do przewoźnika, przekaż mu je bez zwłoki. Dobrym pomysłem jest spisać papiery takie jak list przewozowy czy umowę transportową. Określają one szczegóły transportu sprzętu, a także transportowaną przesyłkę. Przewoźnik powinien dysponować ubezpieczeniem. Możesz jaki rodzaj polisy mają wykupione. W ten sposób zapewniasz bezpieczny transport transportowanej elektronice.

Przyszykowanie sprzętu RTV do przewozu

Sprzęt RTV powinien być przygotowany do przewożenia. Niektóre firmy przewozowe świadczą także usługę taką jak pakowanie urządzeń. Kiedy chcesz skorzystać z tej usługi, powiedz o takiej potrzebie w ogłoszeniu albo doprecyzuj z przewoźnikami w rozmowie. Nie zapomnij, że należy zapytać przewoźnika o spakowanie przesyłki jeszcze nim wybierzesz przewoźnika, bo usługa taka wiąże się z wyższymi kosztami. Przewoźnik musi wiedzieć, czy będzie musiał pakować sprzęt jeszcze nim ostatecznie ustali cenę usługi. Inną opcją jest własnoręcznie przygotować elektronikę do transportu.


Pamiętaj o tym, by wytrzymałość opakowania była dostosowana do wagi urządzenia. Wielkość opakowania również powinna być dopasowana. Jeżeli masz oryginalne opakowania elektroniki, najlepiej przewozić elektronikę właśnie w nich. Jeśli zaś nie masz już oryginalnego kartonu, spróbuj użyć innego kartonu. Byle tylko był dopasowany a przy tym nieuszkodzony. Wewnątrz opakowania nie może zostać zbyt wiele pustej przestrzeni, bo prowadzi to do przesuwania się sprzętu w czasie transportu więc grozi jego uszkodzeniem. Jeśli wystąpią puste przestrzenie, ważne aby je wypełnić. W roli wypełniacza sprawdzą się gazety, styropian, kawałki czy tkanin. Wypełniaczem może być także folia pęcherzykowa. Folia pęcherzykowa może być wykorzystana również przy okręcaniu elektroniki. W razie potrzeby owiniesz z jej pomocą sprzęt w całości. Wszelkie delikatne, szczególnie podatne na uszkodzenia fragmenty potrzebują wyjątkowej ostrożności. Jednym z delikatnych elementów jest ekran telewizora. Można go ochronić przy pomocy specjalnego kawałka styropianu. Duży sprzęt RTV przewozi się na paletach. Elektronikę owija się folią stretch, oprócz tego ochrania się wrażliwe elementy, a w kolejnym kroku umieszcza na palecie tak, aby sprzęt nie przesuwał się i nie wystawał poza paletę. Drobne, ruchome elementy najlepiej wyjąć. Przewody, ładowarki i inne niewielkie elementy należy zapakować oddzielnie.

Koszt transportu sprzętu RTV

Cena przewozu sprzętu RTV zależy przede wszystkim od długości trasy od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Znaczenie ma także wielkość sprzętu oraz jego waga. Transport z załadunkiem i rozładunkiem będzie droższy niż sam transport. Sposobem na zmniejszenie kosztów jest skorzystanie z usług przewoźnika, który przewiezie sprzęt elektroniczny jako doładunek lub jako ładunek powrotny.

W Clicktrans pojawiają się różne zlecenia dotyczące przewozu sprzętu RTV, zarówno w obrębie Polski, jak i na trasach międzynarodowych. Każde ogłoszenie jest osobno wyceniane przez przewoźników. Dodają oni swoje oferty, a wówczas Ty wybierasz tą, która najlepiej Ci pasuje.

zobacz cały zwiń

Szukasz transportu?

Transport sprzętu RTV Wrocław już od 40 zł!

Zleć transport sprzętu RTV