Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport kontenera. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą kontenery.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami 174 573 000 zł 174 573 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek 1 631 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
79 000 przewoźników 79 000 przewoźników 79 000 przewoźników

Niedawno przewiezione kontenery:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko się udało zgodnie z planem

kontener

Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja.

10''

Wszystko bezproblemowo. Z czystym sumieniem polecam współpracę

kontener morski 20"+ sprzęt budowlany

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Jak zorganizować transport kontenerów?

Jak zorganizować transport kontenerów?

Jeżeli szukasz transportu kontenera a więc musisz wyszukać przewoźnika, który zrealizuje takie zlecenie, wystaw ogłoszenie w naszym serwisie. W serwisie Clicktrans.pl zarejestrowanych są tysiące profesjonalnych przewoźników, w tym również przewoźników trudniący się przewozem kontenerów. Żeby opublikować ogłoszenie, kliknij w przycisk „Zleć transport”, kliknij sekcję „Ładunki”, a następnie podkategorię „Kontenery”. Wymyśl adekwatny tytuł swojego ogłoszenia. Wypełnij pola opisu ładunku. Wpisz ciężar, wysokość, szerokość oraz długość kontenerów, które chcesz przetransportować. W przypadku, gdy szukasz transportu więcej niż jednego kontenera, możesz wpisać dane będące sumą wymiarów wszystkich kontenerów. W przypadku, gdy kontenery mają różne wymiary, opisz szczegóły w polu „Informacje dodatkowe”. W tym polu możesz też podać wszystkie inne informacje dotyczące ładunku, warunków przewozu, Twoich wymagań wobec Przewoźnika. Jeżeli załadunek oraz rozładunek mają zostać przeprowadzone w określonych terminach, o tym również powinieneś poinformować w tym miejscu. Jeżeli dysponujesz określonym budżetem, wpisz w formularzu odpowiednią kwotę – w ten sposób przewoźnicy będą wiedzieli, ile możesz przeznaczyć na przewóz kontenerów oraz czy będą w stanie złożyć oferty odpowiadające Twoim możliwościom finansowym. Zdecyduj też, jaki rodzaj usługi Cię interesuje: sam transport, czy raczej transport wraz z załadunkiem oraz rozładunkiem. Opcja druga zapewne będzie bardziej kosztowna, jednak jest wygodnym wyjściem, w przypadku, gdy nie możesz załadować i rozładować kontenerów. Gdy już opiszesz przedmiot przewozu, możesz przystąpić do wypełniania kolejnych pól w formularzu. Pozostają jedynieadresy oraz daty załadunku i rozładunku. Możesz wpisać dowolną miejscowość, wraz z ulicą i kodem pocztowym. Sprawdź, czy adresy wpisane są bez błędu. Na ich podstawie system wyświetli mapę i podaje długość trasy między miejscem załadunku i rozładunku. Podaj również w jakich terminach chcesz zrealizować przewóz kontenerów. Jeżeli nie są to jasno określone daty, możesz podać, że daty są elastyczne.

 

Typy i zastosowanie kontenerów

Kontenery to skrzynie zwykle wykonane z metalu. Wykorzystuje się je do przewożenia różnego rodzaju drobnych ładunków. Drobnica, czyli przeznaczone do przewozu towary, podzielona jest zwykle na mniejsze pakunki. Przedmioty mogą być zapakowane w skrzynie, kartony czy pojemniki. Niekiedy drobnica bywa też transportowana na europaletach. W kontenerach można przewozić towary sypkie i płynne. Nadają się także do transportowania towarów, które wymagają podgrzewania albo chłodzenia.
Zgodnie z definicją stworzoną przez komitet techniczny ISO TC 104, kontener jest urządzeniem przeznaczonym do transportu. Jego konstrukcja jest trwała, dzięki czemu można wielokrotnie przewozić w nim ładunki. Budowa kontenerów umożliwia transportowanie ich jednym lub kilkoma środkami transportu bez przeładowywania ładunku wewnątrz. Kontenery muszą być tak zbudowane, aby możliwie ułatwiać ładowanie i rozładowywanie towarów. Oprócz tego, kontenery muszą zostać właściwie wyposażone. Takie wy

Szukasz transportu?

Transport kontenerów Wrocław już od 600 zł!

Zleć transport kontenerów