Top Transporter, czyli najwyższa jakość w pracy przewoźnika

Cieszysz się szczególnym zaufaniem wśród zleceniodawców? Dbasz o to, aby zapewnić najwyższy standard w swojej pracy? Masz solidne doświadczenie w transporcie? Teraz Twoje zaangażowanie jest nagradzane – Clicktrans.pl wprowadził odznaczenie Top Transporter, które przyznawane jest najrzetelniejszym przewoźnikom. To pierwsze takie wyróżnienie dla kierowców pojazdów o DMC do 3,5 tony.

Do tej pory brakowało uregulowania kwestii jakości pracy przewoźnika, szczególnie w przypadku usług transportowych zlecanych przez osoby prywatne. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i wprowadziliśmy odznaczenie oparte na rzetelnych danych, bazujących na faktycznie zrealizowanych usługach – tłumaczy Michał Brzeziński, współtwórca serwisu Clicktrans.pl.

Transport z najwyższej ligi – o kryteriach

Aby otrzymać wyróżnienie i dołączyć do elitarnego grona TOP TRANSPORTER, trzeba spełniać między innymi następujące warunki:

  • minimalna liczba transakcji – 40
  • minimalna liczba komentarzy – 20
  • minimum pozytywnych komentarzy – 95%
  • procent anulowanych transakcji mniejszy niż 15%
  • od daty pierwszej transakcji minęło co najmniej: 60 dni

 

Co możesz zyskać?

TOP TRANSPORTER to przede wszystkim gwarancja rzetelności, a co za tym idzie większa liczba zleceń. Gdy zdobędziesz odznaczenie, w Twoim profilu pojawi się specjalna ikonka zachęcająca zleceniodawców, do wybrania właśnie Twojej oferty transportu.  badge_small

widget

 

Możesz także pochwalić się sukcesem online i zainstalować widget TOP TRANSPORTER na swojej stronie internetowej. Zobacz nasze filmiki instruktażowe, w których pokazujemy jak zainstalować widget TOP TRANSPORTER na WordPressie i na stronie, w kodzie html.

 

certyfikat

 

Oprócz widgeta, Clicktrans przygotował także drukowany Certyfikat Rzetelności, który można bezpłatnie zamówić lub pobrać w formacie PDF. Aby zamówić certyfikat, wystarczy przejść do zakładki Wtyczki> Top Transporter.

 

 

nklejka

 

Wraz z odznaczeniem TOP TRANSPORTER zyskujesz bezpłatną naklejkę na samochód. Dzięki niej wszyscy przejeżdżający obok, zarówno na trasach w Polsce jak i za granicą, będą wiedzieli, że świadczysz usługi transportowe najwyższej jakości.

 

Chcesz zostać Top Transporterem? Zarejestruj się i zdobywaj zlecenia>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *