Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki Zbiornik CO2
Zbiornik CO2

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Mikołów
Cena:
2 840,00 zł

Oszczędność:

2 057 zł
Przesyłki Szlifierka + przystawka
Szlifierka + przystawka

Skąd:

Polska, Olsztyn

Dokąd:

Polska, Sosnowiec
Cena:
550,00 zł

Oszczędność:

352 zł
Przesyłki Tokarka
Tokarka

Skąd:

Polska, Łukowica

Dokąd:

Polska, Olsztyn
Cena:
740,00 zł

Oszczędność:

473 zł
Przesyłki Kabina lakirnicza
Kabina lakirnicza

Skąd:

Polska, Uciechów

Dokąd:

Polska, Olsztyn
Cena:
1 800,00 zł

Oszczędność:

2 386 zł
Przesyłki Zbiornik kriogeniczny
Zbiornik kriogeniczny

Skąd:

Francja, Ennery

Dokąd:

Polska, Olsztyn
Cena:
1 000,00 zł

Oszczędność:

1 174 zł
Przesyłki Zbiornik kriogeniczny
Zbiornik kriogeniczny

Skąd:

Czechy, Děčín

Dokąd:

Polska, Olsztyn
Cena:
4 500,00 zł

Oszczędność:

2 216 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn na palecie x 3

,
Trasa: Baboszewo - Kościan

Wszystko Ok. Polecam!

Konstrukcja stalowa

Klient: Marcin G.
,
Trasa: Baboszewo - Grudzeń-Las

polecam przewoznika

POJEMNIK

Klient: Piotr S.
,
Trasa: Praga - Niegów

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są tokarki czy przecinarki budowlane. Ładunki tego rodzaju wymagają szczególnie dostosowanego przewozu, uwzględniającego wymiary oraz rodzaj zastosowania. Bez względu na to, czy przedmiotem naszego przewozu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie zlecenia na portalu Clicktrans pozwoli nam otrzymać konkurencyjne oferty transportu.

Transportowane ładunki z reguły wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego traktowania w trakcie przewozu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń często potrzebują specjalnego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być właściwie zaplanowany i kompetentnie wykonany, by zapobiec ewentualnym zniszczeniom.

Wszelkiego typu maszyny wymagają dostosowania rozwiązań ułatwiających realizację przewozu na poszczególnym etapie, rozpoczynając od załadunku. W licznych sytuacjach do transportu sprzętu właściwe będą standardowe pojazdy, sprawdzające się również w transporcie innych ładunków, np. naczepy bądź kontenery. Może się jednak zdarzyć, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga wynajęcia dodatkowych bądź bardziej wyspecjalizowanych pojazdów do transportu. W takiej sytuacji warto uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z racji na czas potrzebny do zorganizowania przewozu oraz obligatoryjnych usprawnień.

Transport granulatora czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie oraz niezagrożone przewożenie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Ważne są także dodatkowe akcesoria usprawniające załadunek oraz rozładunek, np. wózki widłowe, dźwigi bądź platformy podnoszące. Sposób zapakowania maszyny i przygotowanie jej do transportu jest kwestią indywidualną, zależną od oczekiwań zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju urządzenia oraz przeznaczenia ładunku.

Koszt przewozu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy przewozu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, za to pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej stawki.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki czemu zleceniodawcy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że potencjalni oferenci są sprawdzeni. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy przewozowej pomocne będą również opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności oraz inne dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji warto dopytać o posiadanie dodatkowych papierów zapewniających ubezpieczenie transportu, co jest szczególnie ważne w przypadku sprzętu nietypowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do zleconego ładunku, należy przekazać jak największą liczbę informacji na temat maszyny lub sprzętu, którym dysponujemy. Dokładne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji przewozu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały również przewidywane terminy realizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego zlecenia przewozowego będą fotografie prze

Szukasz transportu?

Transport maszyn Olsztyn już od 200 zł!

Zleć transport maszyn