Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 46 061 547 zł

46 061 547 zł

zaoszczędziliście z nami

500 000 wystawionych przesyłek

500 000

wystawionych przesyłek

0 zł za wystawienie ogłoszenia

0 zł

za wystawienie ogłoszenia

30 000 przewoźników

30 000

przewoźników

Ostatnie przeprowadzki Gliwice:

Największy serwis
aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Przygotowanie do transportu

Jeśli mamy przed sobą przeprowadzkę to stoimy przed nie lada wyzwaniem. Mamy nie tylko do rozwiązania problem jak zapakować swoje rzeczy i meble. Musimy się również zastanowić jak je bezpiecznie przetransportować na nasze nowe miejsce pobytu oraz ponownie wszystko rozpakować i zainstalować bez strat, czyli uszkodzeń.

Najprostszym i najtańszym sposobem będzie zrobienie wszystkiego we własnym zakresie. Wtedy jednak musimy skrzyknąć ekipę znajomych, którzy nam we wszystkim będą mogli pomóc. Do tego trzeba też będzie załatwić większe lub mniejsze auto, które pomieści cały nasz dobytek.

Nie jest to takie proste. Jeśli się głębiej zastanowić, to być może łatwiej jednak będzie zlecić wszystko fachowcom, którzy specjalizują się w przeprowadzkach, i którzy mogą nam zaoszczędzić wiele nerwów i cennego czasu.

 

 Gdzie szukać najlepszej firmy?

 

Obecnie najprostszym a zarazem bardzo skutecznym rozwiązaniem będzie wykorzystanie Clicktrans.pl. Za pomocą tego serwisu mamy dostęp do wielu firm oferujących interesujące nas usługi transportowe. Co istotne, firmy te same będą się do nas zgłaszały proponując warunki i cenę za tą konkretną usługę. Dzięki systemowi komentarzy, będziemy mogli wybrać tę firmę, która będzie nam gwarantowała wykonanie całej usługi profesjonalnie i rzetelnie.

Aktualnie w Gliwicach znajduje się ponad 20 firm specjalizujących się w przeprowadzkach oraz ponad 140 firm zajmujących się transportem.

Wystarczy więc, że złożymy na portalu Clicktrans.pl zlecenie przeprowadzki, a zaraz zgłoszą się do nas potencjalni wykonawcy, wśród których będziemy mogli wybrać tych godnych zaufania i z najtańszą ofertą.

W zależności od naszych potrzeb, możemy również skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów, które często oferują możliwość wypożyczenia samego samochodu dostawczego, bądź samochodu razem z kierowcą. Takich wypożyczalni jest na terenie Gliwic ponad dziesięć. Rozwiązanie to może być dla nas interesujące w przypadku gdy mamy ekipę do przeprowadzki, a nie mamy tylko środka transportu.Dane o przeprowadzkach w Gliwicach

Bilans migracji w 2013 roku jest ujemny i wynosi ogółem -473, co oznacza, że o 473 osoby więcej wyjechało z miasta niż się do niego wprowadziło. W tej liczbie jest 385 osób migracji wewnętrznej czyli o tyle osób więcej przeprowadziło się do innych miast w kraju i 88 osób, które przeprowadziły się na stałe za granicę.
Jeśli chodzi o liczbę oddanych do użytkowania mieszkań to wyniosła ona 11 na 10 tys. ludności i była ponad dwukrotnie mniejsza niż rok wcześniej (2012r – 25 mieszkań na 10 tys. ludności) oraz ponad połowę mniejsza niż średnia w całym województwie w 2013 r. gdzie oddano 23 mieszkania na 10 tys. mieszkańców.


Informacje o Gliwicach

Gliwice są najstarszym z wszystkich miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Prawa miejskie uzyskały przed 1276 rokiem, w którym to roku po raz pierwszy pojawiła się wzmianka w kronikach o Gliwicach jako mieście. W najnowszej historii Gliwice zostały przyłączone do Polski w 1945 roku.

Miasto leży w zachodniej części województwa śląskiego nad rzeką Kłodnicą. Według danych statystycznych z 2013 roku zajmuje obszar 134 km2. Potocznie o Gliwicach mówi się jako o mieście Akademickim – jest to zasługa Politechniki Śląskiej, która jest jedną z największych uczelni technicznych w Polsce.
Miasto liczy około 185 tys. mieszkańców. Liczba ta stale się zmniejsza od roku 1988, w którym
w Gliwicach zamieszkiwała liczba 223403 osób. Gęstość zaludnienia w osobach na 1 km2 wynosi 1385. Jak to potwierdzą też poniższe dane – warto przemyśleć decyzję o przeprowadzce do tego właśnie miasta.

Dochody ogółem budżetu miasta wyniosły w 2013 r. na 1 mieszkańca kwotę 5646,46 zł, czyli więcej niż średnia z województwa Śląskiego, która wyniosła 4337,41 zł.
Stopa bezrobocia rejestrowanego wyniosła w 2013 r. 7,5% i była nieznacznie wyższa od lat poprzednich: 2012 r.- 7,2% i 2011 r. -6,8%, a znacznie niższa niż średnia w województwie w 2013 r. -11,3%.

W 2013 roku w Gliwicach na 100 mężczyzn przypadało 108 kobiet.
Przeciętne wynagrodzenie brutto uzyskiwane w Gliwicach w 2012 roku to 4137,93 zł co daje w stosunku do średniej krajowej 110,5% (licząc Polska=100%).

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki Gliwice już od 150 zł!

Zleć przeprowadzkę