Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić transport maszyn lub urządzeń przemysłowych. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy przewożą maszyny i urządzenia przemysłowe.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami 194 917 000 zł 194 917 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek 1 783 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
83 000 przewoźników 83 000 przewoźników 83 000 przewoźników

Niedawno przewiezione maszyny przemysłowe:

Przesyłki stół chłodniczy i zlew gastronomiczny
stół chłodniczy i zlew gastronomiczny

Skąd:

Polska, Wrocław

Dokąd:

Polska, Białystok
Cena:
600,00 zł

Oszczędność:

384 zł
Przesyłki konstrukcja stalowa przestrzenna
konstrukcja stalowa przestrzenna

Skąd:

Polska, Lublin

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
1 200,00 zł

Oszczędność:

1 249 zł
Przesyłki Rebak do galezi
Rebak do galezi

Skąd:

Polska, Zamość

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
350,00 zł

Oszczędność:

150 zł
Przesyłki Bulta medyczna na tlen PUSTA
Bulta medyczna na tlen PUSTA

Skąd:

Polska, Częstochowa

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
129,00 zł

Oszczędność:

55 zł
Przesyłki Automat
Automat

Skąd:

Polska, Plac

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
450,00 zł

Oszczędność:

597 zł
Przesyłki Nagrzewnica
Nagrzewnica

Skąd:

Polska, Obrzycko

Dokąd:

Polska, Wrocław
Cena:
130,00 zł

Oszczędność:

120 zł
Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Wszystko Ok. Polecam!

Przenośnik taśmowy w obudowie

,
Trasa: Baboszewo - Swarzędz

Super obsługa ,rano była zgłoszona usługa ,po południu już był odbiór , także wszystko ok .Polecam

Rama do klejenia drewna

Klient: Marek D.
,
Trasa: Bór Zajaciński - Siemirowice

Wszystko Ok. Polecam!

Elementy maszyn na palecie x 3

Klient: Tomasz S.
,
Trasa: Wrocław - Baboszewo

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przewóz maszyn i urządzeń przemysłowych

Jedną z liczniejszych rodzajów przesyłek zaliczających się do Maszyn i sprzętu są spawarki czy piły do metalu. Ładunki tego typu wymagają szczególnie dostosowanego transportu, uwzględniającego gabaryty oraz rodzaj wykorzystania. Niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego transportu jest maszyna z przemysłu spożywczego, czy maszyna budowlana, opublikowanie ogłoszenia na portalu Clicktrans pozwoli nam zebrać atrakcyjne oferty transportu.

Transportowane urządzenia często wyposażone są w zaawansowane elektronicznie komponenty, wymagające ostrożnego traktowania w trakcie transportu. Przewoźnicy maszyn oraz urządzeń zazwyczaj potrzebują specjalistycznego sprzętu, by zagwarantować ochronę przed czynnikami zewnętrznymi w toku realizacji przewozu. Każdy ruch transportowy musi być dobrze zaplanowany i umiejętnie wykonany, aby zapobiec możliwym zniszczeniom.

Wszelkiego typu urządzenia wymagają dostosowania rozwiązań usprawniających realizację transportu na poszczególnym etapie, począwszy od załadunku. W wielu przypadkach do przewozu sprzętu właściwe będą podstawowe pojazdy, sprawdzające się również w przewozie innych ładunków, np. naczepy czy kontenery. Może się jednak okazać, że ładunek, którym dysponujemy, wymaga organizacji dodatkowych lub bardziej wyspecjalizowanych środków transportu. W takiej sytuacji należy uwzględnić dodatkowe wymagania w opisie wystawianej przesyłki, z uwagi na czas potrzebny do zorganizowania transportu oraz koniecznych usprawnień.

Przewóz granulatora czy koparki wymaga posiadania sprzętu, który umożliwi szybkie i niezagrożone przewiezienie maszyny. Do najpopularniejszych zalicza się przyczepy, samochody dostawcze, a także wszelkiego rodzaju ciężarówki, np. ciężarówki transportowe z rampami oraz wciągarkami. Istotne są także dodatkowe akcesoria przyspieszające załadunek oraz rozładunek, np. wózki widłowe, podnośniki czy platformy unoszące. Sposób zapakowania maszyny oraz przygotowanie jej do transportu jest sprawą indywidualną, zależną od potrzeb zleceniodawcy, charakteru transportu, rodzaju maszyny a także celu ładunku.

Koszt transportu będzie uzależniony od konkretnych parametrów urządzenia, trasy transportu, czy dodatkowych usług, które będą składać się na realizację zadania. Wystawienie ogłoszenia w serwisie za pomocą opcji „Zleć transport” jest niezobowiązujące, natomiast pomaga zorientować się w kwestii ewentualnej wyceny.

Wszyscy przewoźnicy zarejestrowani w serwisie przed dopuszczeniem do giełdy poddawani są weryfikacji na podstawie prowadzonych działalności gospodarczych, dzięki temu użytkownicy wystawiający przesyłki w Clicktrans mogą mieć pewność, że ewentualni oferenci nie są anonimowi. Przy wyborze właściwej dla naszego ładunku firmy transportowej pomocne będą również opinie zawarte w profilu danego przewoźnika, historia aktywności a także inne dodatkowe informacje. Przed zawarciem transakcji zalecamy dopytać o posiadanie dodatkowych dokumentów zapewniających bezpieczeństwo przewozu, co jest szczególnie istotne w przypadku urządzenia niestandardowego, o ponadnormatywnych wymiarach.

Aby otrzymać wycenę adekwatną do przewożonego towaru, warto przekazać jak najwięcej informacji odnośnie maszyny bądź sprzętu, który posiadamy. Rzetelne podliczenie kosztów składających się na całość organizacji transportu jest możliwe po zapoznaniu się z wymiarami, rodzajem ładunku, trasą i dodatkowymi usługami, których oczekuje zleceniodawca. Znaczenie będą miały także zakładane terminy organizacji przewozu. Uzupełnieniem wystawianego ogłoszenia przewozowego są fotografie ładun

Szukasz transportu?

Transport maszyn Wrocław już od 200 zł!

Zleć transport maszyn