Transport artykułów z Agata Meble w 2022 roku

Agata Meble to jedna z wiodących sieci sklepów z meblami i akcesoriami do domu. Zakup mebli zarówno z tego salonu, jak i z innych to zawsze spore wyzwanie logistyczne z uwagi na gabaryty nowo zakupionych towarów.

Z artykułu dowiesz się:

Transport z Agata Meble

Czy Agata Meble zapewnia transport towarów?

Kupując meble lub inne artykuły w sieci Agata Meble możemy zdecydować się na dostawę do domu zamiast odbierać towar osobiście. Agata Meble realizuje taką usługę wyłącznie na terenie Polski, korzystając z usług kilku firm kurierskich takich jak DHL, Inpost, DPD czy DTS. Nie posiada zatem własnego systemu dostaw i korzysta z usług firm zewnętrznych.

Ile kosztuje transport z Agata Meble?

Koszty transportu towarów ze sklepów Agata Meble są zależne od wagi towaru. Ceny zaczynają się od 60 zł za transport o wadze do 51 kilogramów. Dotyczy to usługi z wniesieniem.

Jeśli zamawiamy z kilku różnych miejsc, to wówczas warto przed potwierdzeniem zamówienia porównać koszty i dowiedzieć się, czy inny przewoźnik nie dostarczy towarów z Agata Meble i innych sklepów w korzystniejszej cenie.

Ile trwa dostawa ze sklepów Agata Meble?

Na ogół dostawa realizowana jest w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia zamówienia jeśli towar jest dostępny od razu. W przypadku, kiedy artykuły nie są dostępne od ręki, realizacja może wydłużyć się nawet do miesiąca. Na życzenie klienta zamówienie może zostać zrealizowane w konkretnym terminie oczywiście biorąc pod uwagę dostępność towarów.. Jeśli więc planujemy skorzystać z usług wynajętego przez nas przewoźnika, warto najpierw uzgodnić z nim termin, a następnie przekazać tę informację pracownikom obsługi klienta w Agata Meble.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności