Transport artykułów z Agata Meble w 2022 roku

Agata Meble to jedna z wiodących sieci sklepów z meblami i akcesoriami do domu. Zakup mebli zarówno z tego salonu, jak i z innych to zawsze spore wyzwanie logistyczne z uwagi na gabaryty nowo zakupionych towarów.

Z artykułu dowiesz się:

Transport z Agata Meble

Czy Agata Meble zapewnia transport towarów?

Kupując meble lub inne artykuły w sieci Agata Meble możemy zdecydować się na dostawę do domu zamiast odbierać towar osobiście. Agata Meble realizuje taką usługę wyłącznie na terenie Polski, korzystając z usług kilku firm kurierskich takich jak DHL, Inpost, DPD czy DTS. Nie posiada zatem własnego systemu dostaw i korzysta z usług firm zewnętrznych.

Ile kosztuje transport z Agata Meble?

Koszty transportu towarów ze sklepów Agata Meble są zależne od wagi towaru. Ceny zaczynają się od 60 zł za transport o wadze do 51 kilogramów. Dotyczy to usługi z wniesieniem.

Jeśli zamawiamy z kilku różnych miejsc, to wówczas warto przed potwierdzeniem zamówienia porównać koszty i dowiedzieć się, czy inny przewoźnik nie dostarczy towarów z Agata Meble i innych sklepów w korzystniejszej cenie.

Ile trwa dostawa ze sklepów Agata Meble?

Na ogół dostawa realizowana jest w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia zamówienia jeśli towar jest dostępny od razu. W przypadku, kiedy artykuły nie są dostępne od ręki, realizacja może wydłużyć się nawet do miesiąca. Na życzenie klienta zamówienie może zostać zrealizowane w konkretnym terminie oczywiście biorąc pod uwagę dostępność towarów.. Jeśli więc planujemy skorzystać z usług wynajętego przez nas przewoźnika, warto najpierw uzgodnić z nim termin, a następnie przekazać tę informację pracownikom obsługi klienta w Agata Meble.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

IQSC Solutions przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności