Transport i dostawa artykułów z Castoramy w 2022 roku

W sklepach sieci Castorama można zaopatrzyć się w meble kuchenne, łazienkowe, akcesoria budowlane oraz wiele innych przydatnych artykułów. Z uwagi na gabaryty zamawianych towarów ważny jest sprawny transport ze sklepu pod wskazany adres.

Z artykułu dowiesz się:

Transport z Castoramy

Czy Castorama zapewnia transport towarów?

Castorama zapewnia transport zakupionych towarów pod wskazany adres. Podczas składania zamówienia można wybrać opcję odbioru osobistego lub transportu realizowanego przez sklep. Można zamówić usługę transportową z Castoramy zarówno z opcją wniesienia towarów, jak i bez tej możliwości. Wówczas zakupiony towar zostanie wyładowany pod wskazanym adresem i wniesienie spoczywa po stronie klienta.

Czy dostawy z Castoramy realizowane są w weekendy?

Dostawy z Castoramy realizowane są jedynie w dni robocze, zgodnie z harmonogramem dostępności towarów w chwili składania zamówienia. Zatem jeśli zależy nam na weekendowej dostawie, należy zamówić osobną usługę transportową niezależną od sklepu. Można wynająć usługę przewoźnika, który przywiezie nam towar w preferowanym terminie.

Ile kosztuje transport z Castoramy?

Koszt transportu towarów z Castoramy do wybranej lokalizacji zależy od odległości pomiędzy sklepem a wskazanym adresem dostawy. Sieć Castorama dysponuje samochodami przystosowanymi do przewozu ciężkich ładunków, ale szczegóły należy ustalać z konkretną placówką. Opcje dostawy i konkretne koszty transportu znajdują się przy opisach konkretnych produktów. Ceny zaczynają się już od 9,95 zł za paczkę do 30 kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności