Jak to działa

Powiedz nam, dokąd chcesz zlecić przeprowadzkę. Znajdziemy najlepszego przewoźnika do Twojego zlecenia.
Łączymy osoby i firmy ze zweryfikowanymi przewoźnikami, którzy realizują przeprowadzki.
Polska i cała Europa.

zaoszczędziliście z nami 150 884 000 zł zaoszczędziliście z nami 150 884 000 zł 150 884 000 zł zaoszczędziliście z nami
1 425 000 wystawionych przesyłek 1 425 000 wystawionych przesyłek 1 425 000 wystawionych przesyłek
0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia 0 zł za wystawienie ogłoszenia
71 000 przewoźników 71 000 przewoźników 71 000 przewoźników

Ostatnie przeprowadzki:

Największy serwis aukcji transportowych Największy serwis aukcji transportowych

Największy serwis
aukcji transportowych

Zaufani przewoźnicy Zaufani przewoźnicy

Tylko zweryfikowani
Przewoźnicy

97% zadowolonych klientów 97% zadowolonych klientów

Aż 97% zadowolonych
klientów od 2010r.

Wspomagamy ekologiczny transport Wspomagamy ekologiczny transport

Wspomagamy
ekologiczny transport

Opinie

Skąd dokąd? Nie pamiętam.

kontener

,
Trasa: Leszcz - Warszawa

Wszystko jak nalezy, szybko i bez problemow.

Przeprowadzka Maidenhead do okolic Konina.

,
Trasa: Maidenhead - Konin

Genialna obsługa klienta, zaczynając od informowania na biezaco zaczynając od 2 dni przed przyjazdem przez firmę, w dniu przyjazdu oraz całą drogę do Pl genialny kontakt z kierowcą. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam!!!!!!!

Kartony 11–20, Sofa narożna x 1, Skrzynia z narzedziami x 1, Zestaw do jadalni (4 krzesła i stół) x

Klient: Martyn .
,
Trasa: Basingstoke - Tarnów

Media o nas

Przygotowanie do transportu

Przenosiny normalnie łączymy z chaosem, stresującym nastrojem i bardzo długim spisem rzeczy które trzeba zrobić. Jednakże dokładnie urządzona zmiana mieszkania będzie przebiegać bezstresowo a także efektywnie. Wystarczy przemyśleć koncepcję działania, przemyślnie i z opanowaniem zabrać się za pakowanie wszystkiego, co chcemy przenieść oraz wybrać właściwego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach i zabezpieczenie przewożonych rzeczy

Organizując dobytek na czas przeprowadzki najlepiej zadbać o to, żeby nasze paczki były skatalogowane oraz opisane. Dobrze jest spisać spis rzeczy, które zostaną przewiezione. W ten sposób zyskasz pewność, że wszystkie przedmioty dojechały do miejsca docelowego. Przenosiny często są związane z transportem znacznej liczby rzeczy, włączając w to te niewielkich rozmiarów, nie sposób więc niczego nie pominąć. Mądrym ruchem będzie również podpisanie każdej torby czy paczki. Przyspieszy to wypakowywanie pakunków w docelowym miejscu zamieszkania. Ponadto, szukając przewoźnika potrzebujesz jak najwięcej szczegółowych informacji dotyczących przedmiotów, które wejdą w skład zlecenia. Osoba zajmująca się przewozem powinna znać liczbę a także wymiary sprzętów oraz pakunków. Przygotowanie rejestru jest zatem konieczne. 

Należy również zadbać o prawidłowe zabezpieczenie paczki. Takiej ochrony wymagają zwłaszcza kruche przesyłki, choćby okna, dzieła sztuki, porcelana, oraz niektóre meble. Najbezpieczniej jest zawinąć kruche przedmioty w folię bąbelkową, dobrze sprawdzi się też karton lub koce. Jeśli chodzi o meble, upewnij się, czy da się je rozmontować. Rozkręcone meble szybciej zapakujesz do samochodu transportującego, spada również ryzyko zniszczenia. Jednak nie wszystkie meble da się rozkręcić, a czasem okazuje się to niepotrzebne, np. gdy obydwa mieszkania znajdują się na parterze. Planując przewóz mebli w całości, dowiedz się, czy zmieszczą się w korytarzu oraz w wejściu. Zabezpiecz wszystkie delikatne i ruchome fragmenty, upewnij się, że na półkach i w szufladach nie zostały żadne przedmioty.

Aby zapanować nad pakowaniem drobnych przedmiotów, takich jak czasopisma, filmy, porcelana, elementy ozdobne i tak dalej wykorzystać możesz kartonowe pojemniki. Z pewnością przyda się spora liczba kartonów, więcej niż zazwyczaj ma się w domu. Potrzebujesz zatem zakupić kartonowe pudła albo zdobyć je odmienną drogą. Zdarza się, że sklepy chętnie pozwalają zabrać kartony, w których otrzymują dostawy żywności. Podejdź zatem do najbliższych supermarketów i zapytaj czy nie mają zbędnych kartonowych pudeł. Ten patent na kartony jest zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Zapasowym rozwiązaniem jest kupno kartonów. Takie kartony sprzedają w wybranych marketach budowlanych oraz w Internecie. Do zabezpieczenia drobnych rzeczy jak również przedmiotów materiałowych, na przykład ubrań czy pościeli, warto użyć również torby z materiału albo worki. Worki będą mniej kosztowne oraz łatwiejsze do kupienia, jednak torby trwalsze i wygodniejsze. Unikaj przewożenia w ten sposób rzeczy łamliwych. Jest spore ryzyko, że takie opakowania pękną lub że zawartość z nich wypadnie na drodze.

Urządzenia gospodarstwa domowego, taki jak lodówka, powinny być odłączone od zasilania, osuszone i odpowiednio ochronione. Sprzęt jest dość podatny na uszkodzenia i także te z pozoru niegroźne szkody mogą sprawić, że sprzęt przestanie działać. Dlatego transportowi sprzętu AGD musisz poświęcić szczególną uwagę. Odrębnie spakować należy również kwiaty. Pudła, do których zostaną włożone, powinny mieć otwory, tak aby rośliny miały dostęp do tlenu. Najlepiej podlej je niedługo przed samym transportem, zwłaszcza kiedy wiesz, że rośliny mogą nie dotrzeć do nowego domu w ciągu 24 godzin. Mimo to podlewaj ostrożnie, doniczki nie mogą przeciekać, bo mogłoby to zaszkodzić pozostałym rzeczom w transporcie. 

Daj przewoźnikowi znać, jeśli w ładunku znajduje się coś niestandardowego czy wymagającego szczególnej delikatności, jak antyki, instrumenty muzyczne czy duże lustra.

 

Wybór firmy transportowej

Najważniejszą rzeczą podczas organizacji przeprowadzki jest szukanie firmy transportowej. Przewoźnik powinien posiadać ubezpieczenie. Przed ostatecznym wyborem usług danego przewoźnika, zapytaj o to, czy ma ubezpieczenie. Dla transportu krajowego wystarczy polisa obowiązująca na terenie kraju, jednak przewoźnik realizujący przeprowadzki pomiędzy dwoma państwami potrzebuje polisy międzynarodowej. Szukając przewoźnika najlepiej, żebyś wiedział/a, czy potrzebny ci wyłącznie transport czy szukasz pełnej usługi to znaczy transportu wraz z załadunkiem i rozładunkiem. Uzgodnij z przewoźnikiem, liczbę osób, które będą potrzebne podczas załadunku i rozładunku i powiedz mu, czy jesteś w stanie zapewnić pomoc czy za całość usługi odpowiada przewoźnik. 

Łączność między klientem i przewoźnikiem jest niezwykle istotna, z tego powodu zadbaj o to, aby zapewnić przewoźnikowi możliwie wiele kluczowych danych. Precyzyjnie ustal dni, a także czas załadunku i rozładunku. Przewoźnik na pewno chciałby też wiedzieć, czy do dyspozycji będzie miał windę, a jeśli windy nie ma, to z którego piętra trzeba znieść rzeczy i jak wysoko je wnieść. Przewoźnicy specjalizujący się w przeprowadzkach mogą też podjąć się usług takich jak rozkręcanie oraz montowanie transportowanych przedmiotów, zabezpieczenie a także profesjonalne pakowanie mienia. Jeśli jesteś zainteresowany tak kompleksową usługą, znajdź przewoźnika, który będzie gotowy Ci ją zapewnić.

 

Typy przenosin

W Clicktrans każdego dnia znajdziesz nowe ogłoszenia na przeprowadzki. Są wśród nich zarówno przeprowadzki krajowe jak i międzynarodowe. Biorąc pod uwagę tylko przeprowadzki między Polską i innym europejskim krajem, najczęściej przeprowadzamy się pomiędzy naszym krajem i Wielką Brytanią. Kolejne pod względem popularności są Niemcy. Znaczna ilość zleceń pojawia się też na trasy między Polską oraz Włochami, Francją, Holandią, Belgią oraz Irlandią. Bez względu na to możesz wystawić swoje ogłoszenie niezależnie od kraju, do którego lub z którego się przeprowadzasz. Przewoźnicy podejmują się zleceń na bardzo różnych trasach. W Clicktrans przewoźnicy przewożą też liczne przeprowadzki krajowe. Do popularnych województw należą m.in. województwa pomorskie, mazowieckie czy małopolskie. 

Zlecenia przeprowadzkowe dotyczą w podobnym stopniu domów jednorodzinnych, jak i mieszkań. Większość z nich stanowią niewielkie mieszkania, jedno- lub dwupokojowe. Opisując swoją przesyłkę pamiętaj, aby wymienić jaki budynek przeprowadzasz i ilość przeprowadzanych pomieszczeń.

 

Cena przenosin

Koszta zleceń przeprowadzkowych uzależnione są od znacznej ilości rozmaitych zmiennych. Cena zależy od na przykład odległości, liczby osób potrzebnych podczas przeprowadzki, tego, czy doliczyć trzeba załadunek i rozładunek, terminu (transport prawdopodobnie będzie droższy w święta i niedziele), typu niezbędnego pojazdu. Wyliczając cenę przewoźnicy biorą również pod uwagę to, na jakie piętro trzeba przetransportować przedmioty oraz czy budynek posiada windę. Koszt może być większy, jeśli wśród przewożonych przedmiotów jest wiele rzeczy kruchych, np. instrumenty muzyczne, antyki, lustra. Tego typu przedmioty wymagają zapewnienia odpowiednich warunków a także wyjątkowej uważności, z tego względu konieczność transportu przedmiotów delikatnych podnosi koszt przenosin. Jeśli zdecydujesz się na to, aby powierzyć przewoźnikowi spakowanie dobytku, koszt tej usługi również wpłynie na cenę przenosin. Czasem przewoźnicy oferują również swoje materiały do pakowania, na przykład torby, pudła itp. Najważniejszy jest czas, który zostaje poświęcony na całą przeprowadzkę. Liczy się także czas ewentualnych postojów. 

Część przewoźników nalicza stawki w przeliczeniu na godzinę pracy. Poglądowy koszt wynajęcia samochodu oraz przewoźnika to 60zł/h. Cena wzrasta jeśli podczas przeprowadzki pracuje więcej osób, przykładowo pomoc 2 przewoźników kosztuje ok. 80 zł/h.. Średnia cena przeprowadzki krajowej w naszym serwisie wynosi 447 zł, przenosiny międzynarodowe z Polski – 1600 złotych, a przeprowadzki międzynarodowe do naszego kraju – 1767 złotych. Koszty można obniżyć wybierając firmę, wracającą na pusto. Wśród przewoźników korzystających z Clicktrans.pl znaczna część szuka zleceń na drogę powrotną. 

Przenosiny normalnie łączymy z chaosem, stresującym nastrojem i bardzo długim spisem rzeczy które trzeba zrobić. Jednakże dokładnie urządzona zmiana mieszkania będzie przebiegać bezstresowo a także efektywnie. Wystarczy przemyśleć koncepcję działania, przemyślnie i z opanowaniem zabrać się za pakowanie wszystkiego, co chcemy przenieść oraz wybrać właściwego przewoźnika.

 

Umieszczanie w kartonach i zabezpieczenie przewożonych rzeczy

Organizując dobytek na czas przeprowadzki najlepiej zadbać o to, żeby nasze paczki były skatalogowane oraz opisane. Dobrze jest spisać spis rzeczy, które zostaną przewiezione. W ten sposób zyskasz pewność, że wszystkie przedmioty dojechały do miejsca docelowego. Przenosiny często są związane z transportem znacznej liczby rzeczy, włączając w to te niewielkich rozmiarów, nie sposób więc niczego nie pominąć. Mądrym ruchem będzie również podpisanie każdej torby czy paczki. Przyspieszy to wypakowywanie pakunków w docelowym miejscu zamieszkania. Ponadto, szukając przewoźnika potrzebujesz jak najwięcej szczegółowych informacji dotyczących przedmiotów, które wejdą w skład zlecenia. Osoba zajmująca się przewozem powinna znać liczbę a także wymiary sprzętów oraz pakunków. Przygotowanie rejestru jest zatem konieczne. 

Należy również zadbać o prawidłowe zabezpieczenie paczki. Takiej ochrony wymagają zwłaszcza kruche przesyłki, choćby okna, dzieła sztuki, porcelana, oraz niektóre meble. Najbezpieczniej jest zawinąć kruche przedmioty w folię bąbelkową, dobrze sprawdzi się też karton lub koce. Jeśli chodzi o meble, upewnij się, czy da się je rozmontować. Rozkręcone meble szybciej zapakujesz do samochodu transportującego, spada również ryzyko zniszczenia. Jednak nie wszystkie meble da się rozkręcić, a czasem okazuje się to niepotrzebne, np. gdy obydwa mieszkania znajdują się na parterze. Planując przewóz mebli w całości, dowiedz się, czy zmieszczą się w korytarzu oraz w wejściu. Zabezpiecz wszystkie delikatne i ruchome fragmenty, upewnij się, że na półkach i w szufladach nie zostały żadne przedmioty.

Aby zapanować nad pakowaniem drobnych przedmiotów, takich jak czasopisma, filmy, porcelana, elementy ozdobne i tak dalej wykorzystać możesz kartonowe pojemniki. Z pewnością przyda się spora liczba kartonów, więcej niż zazwyczaj ma się w domu. Potrzebujesz zatem zakupić kartonowe pudła albo zdobyć je odmienną drogą. Zdarza się, że sklepy chętnie pozwalają zabrać kartony, w których otrzymują dostawy żywności. Podejdź zatem do najbliższych supermarketów i zapytaj czy nie mają zbędnych kartonowych pudeł. Ten patent na kartony jest zarówno darmowy, jak i dobry dla środowiska. Zapasowym rozwiązaniem jest kupno kartonów. Takie kartony sprzedają w wybranych marketach budowlanych oraz w Internecie. Do zabezpieczenia drobnych rzeczy jak również przedmiotów materiałowych, na przykład ubrań czy pościeli, warto użyć również torby z materiału albo worki. Worki będą mniej kosztowne oraz łatwiejsze do kupienia, jednak torby trwalsze i wygodniejsze. Unikaj przewożenia w ten sposób rzeczy łamliwych. Jest spore ryzyko, że takie opakowania pękną lub że zawartość z nich wypadnie na drodze.

Urządzenia gospodarstwa domowego, taki jak lodówka, powinny być odłączone od zasilania, osuszone i odpowiednio ochronione. Sprzęt jest dość podatny na uszkodzenia i także te z pozoru niegroźne szkody mogą sprawić, że sprzęt przestanie działać. Dlatego transportowi sprzętu AGD musisz poświęcić szczególną uwagę. Odrębnie spakować należy również kwiaty. Pudła, do których zostaną włożone, powinny mieć otwory, tak aby rośliny miały dostęp do tlenu. Najlepiej podlej je niedługo przed samym transportem, zwłaszcza kiedy wiesz, że rośliny mogą nie dotrzeć do nowego domu w ciągu 24 godzin. Mimo to podlewaj ostrożnie, doniczki nie mogą przeciekać, bo mogłoby to zaszkodzić pozostałym rzeczom w transporcie. 

Daj przewoźnikowi znać, jeśli w ładunku znajduje się coś niestandardowego czy wymagającego szczególnej delikatności, jak antyki, instrumenty muzyczne czy duże lustra.

 

Wybór firmy transportowej

Najważniejszą rzeczą podczas organizacji przeprowadzki jest szukanie firmy transportowej. Przewoźnik powinien posiadać ubezpieczenie. Przed ostatecznym wyborem usług danego przewoźnika, zapytaj o to, czy ma ubezpieczenie. Dla transportu krajowego wystarczy polisa obowiązująca na terenie kraju, jednak przewoźnik realizujący przeprowadzki pomiędzy dwoma państwami potrzebuje polisy międzynarodowej. Szukając przewoźnika najlepiej, żebyś wiedział/a, czy potrzebny ci wyłącznie transport czy szukasz pełnej usługi to znaczy transportu wraz z załadunkiem i rozładunkiem. Uzgodnij z przewoźnikiem, liczbę osób, które będą potrzebne podczas załadunku i rozładunku i powiedz mu, czy jesteś w stanie zapewnić pomoc czy za całość usługi odpowiada przewoźnik. 

Łączność między klientem i przewoźnikiem jest niezwykle istotna, z tego powodu zadbaj o to, aby zapewnić przewoźnikowi możliwie wiele kluczowych danych. Precyzyjnie ustal dni, a także czas załadunku i rozładunku. Przewoźnik na pewno chciałby też wiedzieć, czy do dyspozycji będzie miał windę, a jeśli windy nie ma, to z którego piętra trzeba znieść rzeczy i jak wysoko je wnieść. Przewoźnicy specjalizujący się w przeprowadzkach mogą też podjąć się usług takich jak rozkręcanie oraz montowanie transportowanych przedmiotów, zabezpieczenie a także profesjonalne pakowanie mienia. Jeśli jesteś zainteresowany tak kompleksową usługą, znajdź przewoźnika, który będzie gotowy Ci ją zapewnić.

 

Typy przenosin

W Clicktrans każdego dnia znajdziesz nowe ogłoszenia na przeprowadzki. Są wśród nich zarówno przeprowadzki krajowe jak i międzynarodowe. Biorąc pod uwagę tylko przeprowadzki między Polską i innym europejskim krajem, najczęściej przeprowadzamy się pomiędzy naszym krajem i Wielką Brytanią. Kolejne pod względem popularności są Niemcy. Znaczna ilość zleceń pojawia się też na trasy między Polską oraz Włochami, Francją, Holandią, Belgią oraz Irlandią. Bez względu na to możesz wystawić swoje ogłoszenie niezależnie od kraju, do którego lub z którego się przeprowadzasz. Przewoźnicy podejmują się zleceń na bardzo różnych trasach. W Clicktrans przewoźnicy przewożą też liczne przeprowadzki krajowe. Do popularnych województw należą m.in. województwa pomorskie, mazowieckie czy małopolskie. 

Zlecenia przeprowadzkowe dotyczą w podobnym stopniu domów jednorodzinnych, jak i mieszkań. Większość z nich stanowią niewielkie mieszkania, jedno- lub dwupokojowe. Opisując swoją przesyłkę pamiętaj, aby wymienić jaki budynek przeprowadzasz i ilość przeprowadzanych pomieszczeń.

 

Cena przenosin

Koszta zleceń przeprowadzkowych uzależnione są od znacznej ilości rozmaitych zmiennych. Cena zależy od na przykład odległości, liczby osób potrzebnych podczas przeprowadzki, tego, czy doliczyć trzeba załadunek i rozładunek, terminu (transport prawdopodobnie będzie droższy w święta i niedziele), typu niezbędnego pojazdu. Wyliczając cenę przewoźnicy biorą również pod uwagę to, na jakie piętro trzeba przetransportować przedmioty oraz czy budynek posiada windę. Koszt może być większy, jeśli wśród przewożonych przedmiotów jest wiele rzeczy kruchych, np. instrumenty muzyczne, antyki, lustra. Tego typu przedmioty wymagają zapewnienia odpowiednich warunków a także wyjątkowej uważności, z tego względu konieczność transportu przedmiotów delikatnych podnosi koszt przenosin. Jeśli zdecydujesz się na to, aby powierzyć przewoźnikowi spakowanie dobytku, koszt tej usługi również wpłynie na cenę przenosin. Czasem przewoźnicy oferują również swoje materiały do pakowania, na przykład torby, pudła itp. Najważniejszy jest czas, który zostaje poświęcony na całą przeprowadzkę. Liczy się także czas ewentualnych postojów. 

Część przewoźników nalicza stawki w przeliczeniu na godzinę pracy. Poglądowy koszt wynajęcia samochodu oraz przewoźnika to 60zł/h. Cena wzrasta jeśli podczas przeprowadzki pracuje więcej osób, przykładowo pomoc 2 przewoźników kosztuje ok. 80 zł/h.. Średnia cena przeprowadzki krajowej w naszym serwisie wynosi 447 zł, przenosiny międzynarodowe z Polski – 1600 złotych, a przeprowadzki międzynarodowe do naszego kraju – 1767 złotych. Koszty można obniżyć wybierając firmę, wracającą na pusto. Wśród przewoźników korzystających z Clicktrans.pl znaczna część szuka zleceń na drogę powrotną. 

zobacz cały zwiń

Szukasz przeprowadzki?

Przeprowadzki unknown już od 150!

Zleć przeprowadzkę