4 mln kilogramów mniej dwutlenku węgla w atomosferze!

 

Dzięki wykorzystaniu potencjału firm, które i tak już tam jadą na Clicktrans.pl udało nam się zapobiec emisji 4 milionów kg CO2 do atmosfery.

Potrzebnych jest ponad 530 000 drzew, aby zneutralizować taką ilość CO2 w ciągu roku! Clicktrans.pl wspiera ekologiczny transport – na Clicktrans.pl można zlecić transport wszystkiego i wszędzie przy okazji oszczędzając do 60% ceny transportu dzięki wykorzystaniu firm transportowych, które i tak już tam jadą i wezmą przesyłkę jako doładunek.

 

eko infografika

Na blogu piszę o różnych aspektach transportu oraz o tym jak obniżyć jego koszty i sensownie go organizować. Interesuje mnie ekologiczne oblicze transportu i to jak w skali mikro możemy mieć na nie wpływ. Od 2010 roku rozwijam serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności