Jak zorganizować transport przedmiotów z Allegro? Kurier Allegro.

Teraz sprzedaż i zakupy na Allegro będą jeszcze prostsze i tańsze.

W końcu pojawiła się długo przez nas wyczekiwana wtyczka Allegro. Pozwoli ona zarówno sprzedającym jak i kupującym dzięki przekierowaniu na Clicktrans.pl dotrzeć w ciągu minuty do kilku tysięcy przewoźników i uzyskać korzystne oferty transportu. Clicktrans.pl pozwala na oszczędności rzędu średnio 60% w koszcie transportu. Integracja z Allegro z jednej strony umożliwia zleceniodawcom wystawiającym przesyłki na Clicktrans.pl importowanie danych z aukcji wystawionych na Allegro, z drugiej natomiast daje możliwość umieszczenia sprzedawcom wtyczki na aukcjach Allegro.

Opcja 1:

Chcesz kupić coś na Allegro? Znalazłeś np. fajną szafę bądź motocykl jednak sprzedawca oferuje tylko odbiór osobisty lub cena transportu jest zbyt wysoka? Jak zorganizować transport przedmiotów z Allegro? Chcesz szybko sprawdzić ile będzie kosztował kurier Allegro? Nic prostszego. Wystarczy wpisać numer aukcji/ogłoszenia z Allegro przy wystawianiu przesyłki na Clicktrans.pl. Dane i zdjęcia zaimportują się same.

Spójrz:

kurier allegro

Opcja 2:

Sprzedajesz coś na Allegro i masz problemy z organizacją transportu, bo przedmioty które oferujesz są duże i nietypowych rozmiarów? Zamieść za darmo wtyczkę Allegro na swojej aukcji a Twoi klienci w prosty i szybki sposób znajdą transport na Clicktrans.pl. Ogłoszenie na Clicktrans.pl trafia od razu do tysięcy przewoźników. Wśród nich są tacy, którzy i tak jadą w danym kierunku i mogą zaoferować Ci bardzo okazyjną cenę za transport. Jak tylko Twój klient będzie miał zapewniony tani transport, będziesz miał większą szansę na jego sprzedaż. Wystarczy jedynie kod html do opisu swojej aukcji i gotowe!

 

Aby umieścić taką wtyczkę na swojej aukcji Allegro kliknij tutaj.

Kurier allegro. Szybka wycena transportu przesyłki Allegro.

Agnieszka, Clicktrans.pl

Agnieszka

Na blogu piszę o różnych aspektach transportu oraz o tym jak obniżyć jego koszty i sensownie go organizować. Interesuje mnie ekologiczne oblicze transportu i to jak w skali mikro możemy mieć na nie wpływ. Od 2010 roku rozwijam serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności