Przesyłki pomocowe dla Ukrainy

Wielu z nas włącza się w pomoc uchodźcom z Ukrainy, którzy przybyli do naszego kraju często bez żadnych rzeczy niezbędnych do codziennego życia. Zdarza się, że na przeszkodzie stoi kwestia transportu darów na granicę, do punktu recepcyjnego bądź do miejsca, w którym uchodźcy znaleźli już schronienie. Uruchomiliśmy w serwisie Clicktrans specjalną kategorię – Przesyłki Pomocowe, która ułatwi kontakt z przewoźnikami.

Ukraina_pomoc

Jak to działa?

Wystarczy, że wystawisz bezpłatne ogłoszenie w kategorii Przesyłki Pomocowe. W ogłoszeniu podaj, skąd dary mają zostać odebrane i dokąd trafić. Opisz także, co chcesz przetransportować. Możesz również dodać zdjęcia. Przewoźnicy, którzy planują jechać tą trasą lub po prostu chcą pomóc i podjąć się tego zlecenia, zgłoszą się ze swoimi ofertami. Ty wybierasz ofertę jednego przewoźnika i ustalasz z nim szczegóły.

Czy transport darów jest bezpłatny?

Nie możemy zagwarantować, że przewoźnik będzie chciał podjąć się zlecenia nie pobierając opłaty. Wielu z nich chętnie pomaga za darmo lub oferując niską kwotę za transport. Korzystając z serwisu Clicktrans masz jednak pewność, że przewoźnicy zarejestrowani u nas są zweryfikowani. Przed wyborem oferty możesz zapoznać się, jakie opinie ma konkretny przewoźnik i tym również się kierować w podjęciu decyzji.

przesyłki pomocowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności