Przesyłki pomocowe dla Ukrainy

Wielu z nas włącza się w pomoc uchodźcom z Ukrainy, którzy przybyli do naszego kraju często bez żadnych rzeczy niezbędnych do codziennego życia. Zdarza się, że na przeszkodzie stoi kwestia transportu darów na granicę, do punktu recepcyjnego bądź do miejsca, w którym uchodźcy znaleźli już schronienie. Uruchomiliśmy w serwisie Clicktrans specjalną kategorię – Przesyłki Pomocowe, która ułatwi kontakt z przewoźnikami.

Ukraina_pomoc

Jak to działa?

Wystarczy, że wystawisz bezpłatne ogłoszenie w kategorii Przesyłki Pomocowe. W ogłoszeniu podaj, skąd dary mają zostać odebrane i dokąd trafić. Opisz także, co chcesz przetransportować. Możesz również dodać zdjęcia. Przewoźnicy, którzy planują jechać tą trasą lub po prostu chcą pomóc i podjąć się tego zlecenia, zgłoszą się ze swoimi ofertami. Ty wybierasz ofertę jednego przewoźnika i ustalasz z nim szczegóły.

Czy transport darów jest bezpłatny?

Nie możemy zagwarantować, że przewoźnik będzie chciał podjąć się zlecenia nie pobierając opłaty. Wielu z nich chętnie pomaga za darmo lub oferując niską kwotę za transport. Korzystając z serwisu Clicktrans masz jednak pewność, że przewoźnicy zarejestrowani u nas są zweryfikowani. Przed wyborem oferty możesz zapoznać się, jakie opinie ma konkretny przewoźnik i tym również się kierować w podjęciu decyzji.

przesyłki pomocowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

IQSC Solutions przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności