„Raport Przeprowadzki 2017. Jak i dokąd przeprowadzają się Polacy”

Z analizy 10232 zleceń użytkowników serwisu Clicktrans.pl dotyczących przeprowadzek w okresie od stycznia 2011 roku do marca 2017 roku wynika, że najczęściej przeprowadzamy się z lub do dużych miast z kawalerki lub mieszkania dwu- i trzypokojowego. Najczęściej zabieramy ze sobą rzeczy o wadze 100-300 kg i zamawiamy kompleksową usługę (z rozładunkiem i załadunkiem). Przeprowadzając się często zabieramy szafę, rower, stół, łóżko, komodę oraz pralkę.

przeprowadzki raport 2017

„Raport Przeprowadzki 2017” to szczegółowa analiza zleceń, które zrealizowane były w serwisie Clicktrans w latach 2011-2017. Jest to kontynuacja pierwszej edycji raportu, którą przedstawiliśmy Wam w 2014 roku. Chcesz dowiedzieć się jak od tego czasu zmieniły się trendy w przeprowadzkach Polaków w kraju i za granicę? Interesują Cię ceny przeprowadzek na lokalnych trasach, bądź do krajów Unii Europejskej? Pobierz za darmo raport i znajdź odpowiedź na te i wiele innych pytań:

 

Dokąd najczęściej przeprowadzają się Polacy?

Czy częściej wracają czy wyjeżdżają z Polski?

Co Polacy zabierają ze sobą podczas przeprowadzki?

Ile kosztuje średnio przeprowadzka w Polsce?

Do jakich województw najchętniej wprowadzają się Polacy, a z których się wyprowadzają?

Czy przeprowadzamy się głównie z mieszkań czy z domów i jakie duże są te lokale?

Jaki typ przeprowadzki jest najpopularniejszy?

Ile kosztuje przeprowadzka za granicę?

 Pobierz za darmo „Raport przeprowadzki 2017: Jak i dokąd przeprowadzają się Polacy”

Jagoda

Piszę o transporcie w różnych odsłonach. Interesuję się aktywnością i wpływem człowieka na świat transportu. Rozwijam również tematykę przewozów międzynarodowych na Clicktrans.com.

1 Odpowiedź

  1. Radek pisze:

    Bardzo dziekuje za rzeczowy raport. Dokładne informację odnośnie przemieszczania się w obszarze naszego kraju jaki po za granicami 🙂
    Bardzo istotne informacje !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

IQSC Solutions przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności