Transport i przeprowadzki w Bydgoszczy

Przeprowadzka z Bydgoszczy

Na podstawie setek zleceń transportu i przeprowadzek zleconych na Clicktrans.pl określiliśmy średnie ceny transportu i przeprowadzek w Bydgoszczy.

Przeprowadzka w Bydgoszczy

Jak wynika z analizy zleceń transportu zrealizowanych dzięki serwisowi Clicktrans.pl, przeprowadzka jest najpopularniejszą kategorią przesyłek w obrębie Bydgoszczy. Średni koszt przeprowadzki w Bydgoszczy wynosi 180 zł.

Transport w Bydgoszczy

Dzięki korzystnemu położeniu Bydgoszczy, wiele firm transportowych może być zainteresowanych zrealizowaniem przesyłki „przy okazji”, w atrakcyjnej cenie. W samej Bydgoszczy działa ponad 400 firm transportowych. Koszt transportu w samej Bydgoszczy jest zależny przede wszystkim od wymiarów i kategorii przesyłki -przykładowo za transport mebli Bydgoszczanie zapłacą około 63 zł, natomiast transport sprzętu RTV/AGD będzie wiązał się z średnim kosztem 40 zł. 

Najpopularniejsze trasy przesyłek w Bydgoszczy

Największą popularnością w transporcie przesyłek cieszą się trasy Bydgoszcz-Warszawa, Bydgoszcz – Londyn, Bydgoszcz-Kraków, Bydgoszcz-Gdańsk, Bydgoszcz Lublin, Bydgoszcz – Wrocław, Bielsko-Biała – Bydgoszcz oraz Bydgoszcz-Szczecin.

Analizując kierunki transportu przesyłek z Bydgoszczy, można zauważyć, że Bydgoszczanie coraz częściej decydują się na zamieszkanie w Warszawie – to tam właśnie najczęściej transportuje się meble (46%) i zleca się przeprowadzki (11%). Natomiast na trasie Bydgoszcz-Londyn przeważają zlecenia transportu paczek (33%) oraz palet.

Biorąc pod uwagę zestawienie wyżej wymienionych trasach i kategorie zrealizowanych przesyłek (transport mebli, zwierząt, pojazdów, sprzętu RTV/AGD, palet, paczek oraz przeprowadzki), średni koszt transportu wygląda następująco:

Trasa Średnia cena transportu
Bydgoszcz-Warszawa 290 zł
Bydgoszcz-Londyn 737 zł
Bydgoszcz-Kraków 295 zł
Bydgoszcz-Gdańsk 186 zł
Bydgoszcz-Lublin 429 zł
Bydgoszcz-Szczecin 144 zł


Bydgoszcz a przesyłki za granicę

W transporcie międzynarodowym najpopularniejszymi krajami, do których zleca się przesyłki z Bydgoszczy są kolejno: Wielka Brytania, Niemcy, Francja i Holandia.

Jak wynika z analizy zleceń zrealizowanych na Clicktrans.pl, Wielka Brytania wyróżnia się jako ulubiony kierunek emigracji. Średnia cena transportu paczek na trasie Wielka Brytania – Bydgoszcz wynosi 450 zł, transport mebli kosztuje średnio 527 zł, transport zwierząt  średnio 650 zł. Za przeprowadzkę na trasie Wielka Brytania – Bydgoszcz zapłacimy średnio 1806 zł, za transport motocykli i skuterów średnio 567 zł, a za transport samochodów średnio 1825 zł.

Natomiast znakomita większość zleceń (aż 44%) na trasie Niemcy-Bydgoszcz dotyczy transportu samochodów (za średnio 1106 zł). Samochody sprowadzamy i przewozimy także do Holandii (za średnio 1416 zł).

 

Przykładowe zlecenia zrealizowane w serwisie Clicktrans.pl

Transport samochodu osobowego z Kolonii (Niemcy) do Bydgoszczy za 1150 zł

Transport motocykla z Bydgoszczy do Wrocławia za 250 zł

Przeprowadzka z Bydgoszczy do Birmingham za 1500 zł

Transport szafy z Bydgoszczy do Warszawy za 140 zł

 

 

Sprawdź Transport Bydgoszcz i Przeprowadzki Bydgoszcz, żeby poznać zrealizowane transporty: ceny i trasy.

Szukasz transportu w Olszynie? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł>>

Malwina

Interesują mnie proste sposoby na bezpieczny transport nietypowych przedmiotów. Na blogu staram się udowadniać, że – po drobnych przygotowaniach – przewieźć da się wszystko. Nawet jeśli kurier mówi, że się nie da.

3 komentarze

  1. 15 września 2015

    […] Szukasz transportu w Bydgoszczy? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł>> […]

  2. 3 grudnia 2015

    […] Szukasz transportu w Bydgoszczy? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł>> […]

  3. 8 marca 2017

    […] Transport Bydgoszcz i Przeprowadzki Bydgoszcz, żeby poznać zrealizowane transporty: ceny i […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności