Transport i przeprowadzki w Bydgoszczy

Przeprowadzka z Bydgoszczy

Na podstawie setek zleceń transportu i przeprowadzek zleconych na Clicktrans.pl określiliśmy średnie ceny transportu i przeprowadzek w Bydgoszczy.

Przeprowadzka w Bydgoszczy

Jak wynika z analizy zleceń transportu zrealizowanych dzięki serwisowi Clicktrans.pl, przeprowadzka jest najpopularniejszą kategorią przesyłek w obrębie Bydgoszczy. Średni koszt przeprowadzki w Bydgoszczy wynosi 180 zł.

Transport w Bydgoszczy

Dzięki korzystnemu położeniu Bydgoszczy, wiele firm transportowych może być zainteresowanych zrealizowaniem przesyłki „przy okazji”, w atrakcyjnej cenie. W samej Bydgoszczy działa ponad 400 firm transportowych. Koszt transportu w samej Bydgoszczy jest zależny przede wszystkim od wymiarów i kategorii przesyłki -przykładowo za transport mebli Bydgoszczanie zapłacą około 63 zł, natomiast transport sprzętu RTV/AGD będzie wiązał się z średnim kosztem 40 zł. 

Najpopularniejsze trasy przesyłek w Bydgoszczy

Największą popularnością w transporcie przesyłek cieszą się trasy Bydgoszcz-Warszawa, Bydgoszcz – Londyn, Bydgoszcz-Kraków, Bydgoszcz-Gdańsk, Bydgoszcz Lublin, Bydgoszcz – Wrocław, Bielsko-Biała – Bydgoszcz oraz Bydgoszcz-Szczecin.

Analizując kierunki transportu przesyłek z Bydgoszczy, można zauważyć, że Bydgoszczanie coraz częściej decydują się na zamieszkanie w Warszawie – to tam właśnie najczęściej transportuje się meble (46%) i zleca się przeprowadzki (11%). Natomiast na trasie Bydgoszcz-Londyn przeważają zlecenia transportu paczek (33%) oraz palet.

Biorąc pod uwagę zestawienie wyżej wymienionych trasach i kategorie zrealizowanych przesyłek (transport mebli, zwierząt, pojazdów, sprzętu RTV/AGD, palet, paczek oraz przeprowadzki), średni koszt transportu wygląda następująco:

Trasa Średnia cena transportu
Bydgoszcz-Warszawa 290 zł
Bydgoszcz-Londyn 737 zł
Bydgoszcz-Kraków 295 zł
Bydgoszcz-Gdańsk 186 zł
Bydgoszcz-Lublin 429 zł
Bydgoszcz-Szczecin 144 zł


Bydgoszcz a przesyłki za granicę

W transporcie międzynarodowym najpopularniejszymi krajami, do których zleca się przesyłki z Bydgoszczy są kolejno: Wielka Brytania, Niemcy, Francja i Holandia.

Jak wynika z analizy zleceń zrealizowanych na Clicktrans.pl, Wielka Brytania wyróżnia się jako ulubiony kierunek emigracji. Średnia cena transportu paczek na trasie Wielka Brytania – Bydgoszcz wynosi 450 zł, transport mebli kosztuje średnio 527 zł, transport zwierząt  średnio 650 zł. Za przeprowadzkę na trasie Wielka Brytania – Bydgoszcz zapłacimy średnio 1806 zł, za transport motocykli i skuterów średnio 567 zł, a za transport samochodów średnio 1825 zł.

Natomiast znakomita większość zleceń (aż 44%) na trasie Niemcy-Bydgoszcz dotyczy transportu samochodów (za średnio 1106 zł). Samochody sprowadzamy i przewozimy także do Holandii (za średnio 1416 zł).

 

Przykładowe zlecenia zrealizowane w serwisie Clicktrans.pl

Transport samochodu osobowego z Kolonii (Niemcy) do Bydgoszczy za 1150 zł

Transport motocykla z Bydgoszczy do Wrocławia za 250 zł

Przeprowadzka z Bydgoszczy do Birmingham za 1500 zł

Transport szafy z Bydgoszczy do Warszawy za 140 zł

 

 

Sprawdź Transport Bydgoszcz i Przeprowadzki Bydgoszcz, żeby poznać zrealizowane transporty: ceny i trasy.

Szukasz transportu w Olszynie? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł>>

Daria

Bezpieczny transport w rozsądnej cenie? Nie raz sama go potrzebowałam. Dziś zgłębiam tajniki branży transportowej w zespole Clicktrans.pl

3 komentarze

  1. 15 września 2015

    […] Szukasz transportu w Bydgoszczy? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł>> […]

  2. 3 grudnia 2015

    […] Szukasz transportu w Bydgoszczy? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł>> […]

  3. 8 marca 2017

    […] Transport Bydgoszcz i Przeprowadzki Bydgoszcz, żeby poznać zrealizowane transporty: ceny i […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

IQSC Solutions przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności