Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. opolskim – Maciej Bartosiewicz

Autorem trasy jest pan Maciej Bartosiewicz, zwycięzca konkursu „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. opolskim” organizowanego przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.

 

 

Moja trasa rowerowa wynosi około 45 km. Początek trasy znajduje się w Strzelcach Opolskich. Trasa przebiega przez następujące miejscowości: Dolną, Porębę, Leśnicę, Lichynię, Zalesie Śląskie, Stary Ujazd, Buczki i Księży Las.

Na trasie przeważają nawierzchnie asfaltowo-szutrowe. Droga ma łatwe i łagodne podjazdy oraz długie i mało strome zjazdy. W trakcie pokonywania tej trasy rowerzysta może podziwiać piękne widoki: przy podjeździe na Górę św. Anny – widok na górę Chełmską, przy zjeździe drogami polnymi – obszerną panoramę, na której widoczne są Sudety.

Trasa biegnie drogami o małym natężeniu ruchu, dobrze zachowanymi ścieżkami.

trasa rowerowa opolskie mapa

trasa rowerowa opolskie

ścieżka rowerowa lichynia

trasa rowerowa czarnocin

trasa rowerowa lichynia

Interesują mnie proste sposoby na bezpieczny transport nietypowych przedmiotów. Na blogu staram się udowadniać, że – po drobnych przygotowaniach – przewieźć da się wszystko. Nawet jeśli kurier mówi, że się nie da.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności