Przesyłki do Holandii w czasie epidemii

Koronawirus wpłynął na wszystkie aspekty naszego życia. Na szczęście pomimo globalnej walki z epidemią, a przez to licznymi obostrzeniami, wciąż można wysyłać rzeczy za granicę, w tym do Holandii. Zobacz, jak zrobić to taniej i bezpiecznie.

paczka do holandii

Wysyłka paczki z kurierem do Holandii

Wysyłka paczki z kurierem związana jest z wieloma ograniczeniami. Paczka nie może mieć więcej niż 30 kg i suma wymiarów nie może przekroczyć 300 cm. Ponadto, kurier nie zabierze części rzeczy, m.in. używanych części samochodowych czy niektórych artykułów spożywczych. Dlatego warto rozważyć opcję wysyłki paczki czy większej przesyłki z firmą transportową.

Wysyłka do Holandii z firmą transportową

Firmy transportowe przewożą rzeczy dowolnej wielkości – niezależnie od rozmiarów czy wagi. Może to być zwykła paczka, ale także meble czy samochód. Dlatego warto sprawdzić oferty firm transportowych. Jednak poszukiwanie właściwego przewoźnika może być długotrwałym procesem, dlatego najlepiej wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans, a firmy transportowe z całej Europy odezwą się z wyceną. Przewoźnicy w bazie Clicktrans są wcześniej weryfikowani, aby zwiększyć bezpieczeństwo transakcji.

Ile kosztuje wysyłka do Holandii

Cena transportu jest i zawsze będzie zależna od kilku czynników. Przewoźnicy tworząc wyceny patrzą nie tylko na wielkość, typ czy wagę przesyłki. Pod uwagę jest brany także dystans oraz fakt, czy przesyłka jest po drodze. Dlatego opłaca się wystawić przesyłkę w serwisie Clicktrans, gdyż ogłoszenie trafia często do przewoźnika w trasie, który przy okazji weźmie naszą przesyłkę. Dzięki temu zaproponuje niższą cenę, ponieważ to zlecenie jest mu i tak po drodze. To pozwala zaoszczędzić zlecającemu transport nawet do 60% w porównaniu do rynkowych stawek.

Poniżej znajdziesz ceny przykładowych wysyłek do Holandii zrealizowanych z Clicktrans:

Rower przetransportowany z Powroźnika (Małopolskie) do Lisse w Holandii (1398 km) w cenie 500 zł.

https://clicktrans.pl/przesylka/pl-ne

Paleta z workami foliowymi przewieziona z Koleczkowa (Pomorskie) do Almere w Holandii (1140 km) w cenie 430 zł.

https://clicktrans.pl/przesylka/pl-ne2

Sprawdź także ceny przykładowych wysyłek z Holandii zrealizowanych z Clicktrans:

4 paczki przetransportowane z Amsterdamu do Poznania (899 km) w cenie 460 zł.

https://clicktrans.pl/przesylka/ne-pl

Stół i 4 krzesła przetransportowane z Amsterdamu do Łodzi (1102 km) w cenie 300 zł.

https://clicktrans.pl/przesylka/ne-pl2

Kliknij, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o cenach paczki do/z Holandii

Jak bezpiecznie wysyłać rzeczy w czasie epidemii

Podczas nadawania czy odbioru przesyłki trzeba pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa związanych z walką z COVID-19. Do zasad bezpieczeństwa zaliczamy m.in.

  • Zachowanie kilkumetrowej odległości od kuriera czy przedstawiciela firmy transportowej;
  • W miarę możliwości bezkontaktowy odbiór przesyłki;
  • Noszenie maseczki na twarzy;
  • Płatność bezgotówkową;
  • Regularnie mycie dłoni;
  • Wyrzucenie opakowania, w którym znajdowała się przysyłka bądź jego ewentualną dezynfekcję.

 

Interesują mnie sposoby na ekologiczne rozwiązania w transporcie. Na blogu prezentuję wskazówki dotyczące przewozu maszyn, ciężkiego sprzętu i rzeczy bardzo nietypowych. Interesują mnie także prawne i społeczne aspekty transportu i przeprowadzek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności