Transport i Przeprowadzki w Gdańsku

Zastanawiacie się jak by to było mieszkać nad morzem? Czy wręcz w drugą stronę, przeprowadzacie się za pracą do Warszawy czy Krakowa? Jeśli przeprowadzka, to coś co chodzi Wam po głowie od dłuższego czasu warto zacząć przygotowania. Sprawdźcie jakich cen przeprowadzek i transportu  ogólnie możecie spodziewać się na trasach między Gdańskim i  innymi miastami w Polsce oraz za granicą.

Przeprowadzka w Gdańsku

Zacznijmy jednak od przeprowadzki na mniejszą skalę. W obrębie samego Gdańska taka usługa kosztować będzie średnio 205 zł. Jeśli chcielibyście przewieźć tylko meble będzie to mniejsza kwota, bo około 92 zł.

W usłudze transportowej typu 'przeprowadzka’ najczęściej mieści się transport mebli, paczek, sprzętów AGD i RTV, obrazów, instrumentów muzycznych itp.

Przeprowadzki na trasie Gdańsk <> inne miasta w Polsce

Pewnie wielu z Was pomyślało, że najczęściej realizowane przeprowadzki na trasach z i do Gdańska będą odbywać się w obrębie samego Trójmiasta. A jednak! Najbardziej popularne odcinki to Gdańsk <> Warszawa oraz Gdańsk <> Kraków.

Często przeprowadzamy się również na następujących trasach:

Gdańsk <> Wrocław
Gdańsk <> Olsztyn
Gdańsk <> Lublin

Gdańsk <> Szczecin
Gdańsk <> Łódź

Rzadziej realizowane przeprowadzki zdarzają się na trasach: Gdańsk<> Rzeszów, Gdańsk <> Poznań, Gdańsk <> Częstochowa, Gdańsk <> Bydgoszcz oraz Gdańsk <> Białystok.

Transport i przeprowadzki Gdańsk <> Warszawa

Jak wspomnieliśmy wcześniej jedną z popularniejszych tras na przeprowadzkę jest właśnie Gdańsk <> Warszawa. Jesteście ciekawi ile może kosztować Was przeprowadzka na  tej trasie?  Będzie to średnio 386 zł.

Jakie są koszty innych usług transportowych na tej trasie? Bardzo popularny okazał się być transport mebli, który stanowił prawie 50% realizowanych zleceń. Ta usługa średnio kosztować będzie 219 zł.

Jeśli macie potrzebę przetransportować większe ładunki, również oszacowaliśmy dla Was średnie ceny ich transportu. Przykładowo za transport motocykla lub skutera zapłacicie około 217 zł. Natomiast koszt transportu roweru wynosi średnio 101 zł. Jeśli macie potrzebę przetransportować obrazy, trzeba będzie wziąć pod uwagę koszt około 285 zł.

Transport i przeprowadzki Gdańsk <> Kraków

Ze względu na większą ilość kilometrów do przebycia, przeprowadzka na trasie Gdańsk <> Kraków będzie kosztować nas oczywiście więcej niż  na trasie Gdańsk <> Warszawa. Będzie to około 637 zł. Jednak jeśli otrzymacie ofertę transportu od przewoźnika z Clicktrans.pl, który akurat jedzie już na tej trasie z innym transportem i ma niezagospodarowane miejsce w samochodzie ta cena może być o wiele niższa.

Jesteście ciekawi średnich cen transportu innych rzeczy na trasie Gdańsk <> Kraków? Transport mebli wyniesie Cię średnio 188 zł, natomiast transport motocykla to koszt około 343 zł.

Transport i przeprowadzki Gdańsk <> Wrocław

Przeprowadzka na odcinku między Gdańskiem, a Wrocławiem będzie kosztować około 700 zł.

Jeśli potrzebujesz przewieźć tylko kilka rzeczy lub interesuje Cię transport jednego dużego ładunku, mamy dla Ciebie średnie ceny przykładowych zleceń tego typu.

Transport mebli kosztuje średnio 220zł. Za transport paczek zapłacicie około 158 zł, natomiast za transport sprzętu RTV i AGD można spodziewać się kosztów na poziomie ok. 109 zł

Transport Gdańsk <> Olsztyn

Jeśli chcesz zorganizować przeprowadzkę na tej trasie pamiętaj, aby wcześniej uwzględnić kosz transportu rzeczy, które potrzebujesz w nowym mieszkaniu.

Najczęściej realizowane zlecenia transportowe na tej trasie to przewóz mebli. Średnia cena takiej usługi na odcinku Gdańsk <> Olsztyn to 229 zł.

 

Średnie ceny transportu przesyłek na trasie Gdańsk  <> inne miasta w Polsce

Poniżej znajdziecie pełne zestawienie średnich cen transportu między Gdańskiej a innymi polskimi miastami. Analizując koszty transportu braliśmy pod uwagę zlecenia transportowe takie jak: przeprowadzki, transport palet i paczek, transport mebli, obrazów, sprzętów AGD, transport zwierząt czy też transport motocykli i samochodów.

Spójrzcie jak kształtują się średnie ceny na wybranych trasach:

 

 • Gdańsk – Kraków 449 zł
 • Gdańsk – Wrocław 261 zł
 • Gdańsk – Olsztyn 215 zł
 • Gdańsk – Lublin 375 zł
 • Gdańsk – Szczecin 207 zł
 • Gdańsk – Łódź 197 zł
 • Gdańsk – Rzeszów 383 zł
 • Gdańsk – Poznań 676 zł
 • Gdańsk – Częstochowa 332 zł
 • Gdańsk – Bydgoszcz 186 zł
 • Gdańsk – Białystok 278 zł

Średnie ceny transportu z Warszawy za granicę

Najczęstsze, zagraniczne trasy przeprowadzek to:

 • Gdańsk <> Wielka Brytania
 • Gdańsk <> Niemcy

Średnie ceny transportu przesyłek na trasach zagranicznych

 • Warszawa – Wielka Brytania 966 zł
 • Warszawa – Niemcy 831 zł

Średnie ceny przeprowadzek na trasach zagranicznych

 • Warszawa – Wielka Brytania 1 696  zł
 • Warszawa – Niemcy 1 333 zł

Transport przesyłek zagranicznych z i do Warszawy

Jeśli planujecie zmienić miejsce zamieszkania na wymienionych trasach zagranicznych zorientujcie się również w średnich cenach transportu poszczególnych ładunków. Z poniższych paragrafów dowiecie się ile kosztuje transport m.in. mebli, samochodu, motocykla,obrazu czy też psa lub kota.

Przesyłki Gdańsk <> Wielka Brytania

Najczęściej transportowanym ładunkiem na tej trasie są paczki. Zaraz po nich w zestawieniu popularnych zleceń transportowych są meble oraz przeprowadzki. Zaraz za nimi znalazły się motocykle oraz rowery. 

Średnie ceny przewozu tych przesyłek wyglądają następująco:

Kategorie Średni koszt transportu
Paczki 405  zł
Meble 757 zł
Motocykle i skutery 876  zł
Rowery 336 zł
Zwierzęta 1 021 zł
Samochody 1 783 zł

Przesyłki Gdańsk <> Niemcy

Na odcinku Gdańsk pod względem popularności zleceń absolutnie wygrywa transport samochodów. Nie dziwi to biorąc pod wagę, że to właśnie stamtąd Polacy sprowadzają najwięcej samochodów. Pisaliśmy o tym w naszym raporcie https://clicktrans.pl/blog/skad-polacy-sprowadzaja-samochody-i-za-ile/ 

Oprócz samochodów popularny jest również transport mebli, motocykli, skuterów i paczek.

Przyjrzyj się średnim cenom transportu tych ładunków:

Kategorie Średni koszt transportu
Samochody 1 304  zł
Meble 379 zł
Motocykle i skutery 594 zł
Paczki 258 zł
Szkło/Kruche/Łamliwe 200 zł
Rowery 300 zł

Przykładowe transakcje transportowe zawarte przez Clicktrans.pl znajdziesz poniżej:

Transport urządzeń z Gdańska do Szwecji za 1490 zł

Przeprowadzka dwuosobowa w Gdańsku za 177 zł

Przeprowadzka z Gdańska do Niemiec za 1 300zł

Sprawdź Transport i Przeprowadzki  we Wrocławiu, żeby poznać zrealizowane zlecenia – ich trasy oraz ceny.

Szukasz transportu w Olsztynie? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł >> https://clicktrans.pl/blog/transport-i-przeprowadzki-olsztyn/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Clicktrans sp. z o.o. przetwarza dane dla realizacji umowy, obowiązków prawnych oraz treści zgód. Masz prawa dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu. Polityka prywatności